Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 07:01, 22 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
Mirka napisał(a)

Witam w twoim ogrodzie. Czy ty tę brązową trawkę tniesz czy tylko wyczesujesz ? Co to za trawka?


Mira Witaj w moim ogródku ….
ta brązowa trawka to turzyca milk chocolate lub bronze form......część z nich ścięłam na próbę ,ale większość zostawiłam ,nic nie wyczesywałam ….. i mam nadzieję ,że nie zbrzydną w sezonie


Waclaw napisał(a)


Jak wichrowe wzgórza


Wacław u mnie to czasem tak wieje ,że jak na wygwizdowie

malgorzata_szewczyk napisał(a)
Wysprzątane na maxa.Piękne widoki


Gosiu sprytnie ominięty bałagan na fotkach zawsze można coś poczarować


Ania111 napisał(a)
Witam Madziu

A co Ty kochana zozchorowalas się


Aniu tylko przeziębienie -gardło ,kaszel i już mi lepiej
widziałam jakie zakupy już poczyniłaś fajnieee

Gosialuk napisał(a)
Ogród na błysk wysprzątany. Brawa dla męża i ciebie.
Ładnie skalniak wygląda bez kamyków, dużo zielonego tam masz.
Ze zdrowiem chyba ciut lepiej, skoro deszczyk cię nie odstraszył od wyjścia do ogrodu.
Śliczne zdjęcia.


Gosiu dziękuję za komplementy
ze zdrowiem już lepiej …..ogród jeszcze nie wysprzątany ,ale poczarowany na fotkach

basia3012 napisał(a)


Dzięki dziewczyny, wypróbuję.


Basiu próbuj ,warto

sylwia_slomczewska napisał(a)
No proszę i już skrzynie są Toś szczęśliwa Piękne fotki. Dobrze, że wracasz do zdrowia

Sylwuś
teraz je trzeba pomalować ,wyłożyć folią ,wypoziomować i zasypać ziemią -ciekawe ,czy em będzie miał nadal chęć na prace hmmm


buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Mirka 09:48, 22 mar 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324

ta brązowa trawka to turzyca milk chocolate lub bronze form......część z nich ścięłam na próbę ,ale większość zostawiłam ,nic nie wyczesywałam ….. i mam nadzieję ,że nie zbrzydną w sezonie
______________________________________________________
Ja mam chyba tę branze jeszcze młoda jest to może nie ciachnę jej . Zobaczę jak ruszy.
Pozdrawiam w tym trudnym dla nas czasie.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Nowa12 10:05, 22 mar 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ja Milk Chicolate co roku tnę do zera. Odbija błyskawicznie. Ale pewnie mozna by ją nie ciąć bo ona i tab brązowa cały sezon .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Johanka77 14:27, 22 mar 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Jakie u Ciebie postępy! Nie nadążam...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Ania111 14:42, 22 mar 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Madziu ,


Cieplutko się wykaz pod kocykiem
Teraz jest zimno
Kaszel przejdzie
I słońce się pojawi
Cieplutko pozdrawiam
____________________
Ania Spelnione marzenie
eVka 17:45, 22 mar 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Madziu, piękne skrzynie Ci eMek pozbijał, kiedy ja się doczekam swoich, to nie wiem bo drewna nie mam jak teraz kupić
Widoczki ogrodowe urocze, narcyzy już kwitną, u mnie dopiero w pączkach Skalniak tak szybko zarośnie, że tej ziemi nie będzie niedługo widać.
Zdrówka życzę!!!
____________________
Gardener27 19:25, 22 mar 2020


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

Świetna metamorfoza skarpy, myślę że docenisz zmiany najbardziej przy pieleniu ale czy wiatr nie będzie rozwiewał kory ? U mnie dość mocno wieje i czasem więcej kory na trawniku niż na rabatach.

Widzę nowe skrzynie na warzywa to znaczy że rozkręcasz się w tym kierunku. Co planujesz w tym sezonie siać ?

Wiosenne ukwiecenie donic ....

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Magleska 21:08, 22 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
Nowa12 napisał(a)
Ja Milk Chicolate co roku tnę do zera. Odbija błyskawicznie. Ale pewnie mozna by ją nie ciąć bo ona i tab brązowa cały sezon .

Agatko właśnie kilka mam ściętych -takie co były brzydkie ….a te ładne zostawiłam na próbę -zobaczymy ,czy dalej będą ok ….jak nie to stipa już odrasta i zakryje te brązowe

Johanka77 napisał(a)
Jakie u Ciebie postępy! Nie nadążam...


jakie tam postępy to tylko kosmetyka
u Ciebie grubsza robota i ścieżka i nowe rabaty w planie ,placyki itp.

Ania111 napisał(a)
Madziu ,


Cieplutko się wykaz pod kocykiem
Teraz jest zimno
Kaszel przejdzie
I słońce się pojawi
Cieplutko pozdrawiam


Aniu nadrabiam forum ,szkolę się w warzywkach ,odpoczywam i kuruję się cały czas
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:12, 22 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
effka napisał(a)
Madziu, piękne skrzynie Ci eMek pozbijał, kiedy ja się doczekam swoich, to nie wiem bo drewna nie mam jak teraz kupić
Widoczki ogrodowe urocze, narcyzy już kwitną, u mnie dopiero w pączkach Skalniak tak szybko zarośnie, że tej ziemi nie będzie niedługo widać.
Zdrówka życzę!!!


Ewa em w tartaku kupił ….nie było ludzi i było otwarte szkoda ,że tak zimno się zrobiło ….miałam nadzieję ,że może w tym tygodniu ,by mi je skończył ,a tak ,to będzie marudził ,że za zimno itp.,itd.
teraz w końcu zmieszczę wszystkie swoje warzywne chciejstwa ,a i dynie ozdobne i może kwiatki siane na kwiat cięty

skalniak zarośnie na pewno tam jest wszystkiego ,aż za dużo

buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:26, 22 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
Gardener27 napisał(a)

Świetna metamorfoza skarpy, myślę że docenisz zmiany najbardziej przy pieleniu ale czy wiatr nie będzie rozwiewał kory ? U mnie dość mocno wieje i czasem więcej kory na trawniku niż na rabatach.

Widzę nowe skrzynie na warzywa to znaczy że rozkręcasz się w tym kierunku. Co planujesz w tym sezonie siać ?

Wiosenne ukwiecenie donic ....



Przemek
też mam taką nadzieję ,że przede wszystkim przy pieleniu i przy roszadach roślinnych będzie łatwiej
kora sprawdzona -to taka sama jak jest na skarpie z rodkami -drobna ,przekompostowana -ona mi nie zjeżdża -kamienie też ją trochę trzymają
lubię taką świeżą korę



a siać zamierzam teraz dużo oprócz typowych marchew ,pietruszka ,pomidory ,papryka,ogórki ,cukinia .cebula ,por,czosnek już rośnie od jesieni ,jakaś zielenina ….to myślę jeszcze o dyniach ,jarmuż ,może kwiaty na cięte ….-zobaczę ,czy w końcu się zmieszczę ze wszystkimi chciejstwami
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies