Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

AgnieszkaW 20:18, 18 lip 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Zaglądam i podziwiam
Buziaki
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Monia81 20:44, 18 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Madziu, ale dostałaś powerka, Ty tą drugą działkę to ogarniesz migusiem, coś mi się wydaje kochana jeszcze raz wielkie dzięki za wszystko... za super spotkanko i przemiłe towarzystwo... buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
sylwia_slomc... 22:34, 18 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Szalejesz kobieto tyle na raz, masz moc
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anpi 01:39, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Madziu...jestem w końcu! Mam kilka fotek z fantastycznego spotkania u Ciebie Ogromnie dziękuję Ci za zaproszenie.Jesteście mega ciepłymi ludźmi.Fajnie że pojechałaś z nami do Kapiasa i wypasionej szkółki. Mogłyśmy na spokojnie pogadać , popodziwiać ogród i co nieco kupić. I jeszcze pomoc z samochodem...jeszcze raz dzięki!!!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 01:43, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 01:57, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Madziu cudny ten Twój zielony,a raczej kolorowy kawałek świata
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 02:02, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Magleska 17:18, 19 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Kim napisał(a)
Madziu chciałam zapytać Cię o umbry dojrzałam że masz czy jesteś z nich zadowolona ,nie chorują Ci , zastanawiam się nad nimi na jesień chciałam kupić gdy będę przerabiać przód

Bożenko mam 3 umbry -w tym ,że jedna postanowiła chyba odejść w zaświaty
za małe mam doświadczenie co do nich ,żeby Ci doradzić …..takie piękne kuleczki z nich -wiosną kwitły na biało ,a na jesień się pięknie przebarwiają …..ale z chorobami Ci nie powiem ,bo nie wiem ….
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 17:22, 19 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Waclaw napisał(a)
Madziu, spacerując po Twoim ogrodzie tylko cichutko wzdychałem. Masz taki porządeczek. Ogród inny od dotychczas oglądanych. Zarówno Agnieszce jak i mnie bardzo się podobał.
Wszystko i wszyscy mi się podobali.


Wacławie cieszę się bardzo ,że Wam się spodobało

dziś po pracy miałam zamiar ambitnie zacząć tworzyć rabatę z przodu na nowej części ,ale niestety dla mnie ,a na szczęście dla roślin pada deszczyk ….

więc wpadłam szukać inspiracji na forum -bo jak na razie wiem ,że chcę tam róże ,powojniki i ice dance

jak zawsze mam dylematy ,które drzewa tam zostawić ,które dać na przedpłocie ...itp. itd. ….ot taki los ogrodnika -myślałam ,że już skończę te przeprowadzki ,ale się nie da

pozdrawiam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 17:36, 19 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Anitka napisał(a)


Wiesz, że pisze do tej naszej Smerfetki, że mam w pracy dla Niej od Ciebie jakiegoś kwiatka a Smerfetka nie wie o co chodzi. Więc robię fotkę, dla porównania z moim różowym paznokciem ( tym co w samochodzie pomalowałam przez wyjazdem do Was na spotkanie) i reklamówką, co by blady róż był widoczny Myślała, że wykopałaś go z ogródka


Madziu dziękujemy za zaproszenie i spotkanie. Bardzo lubię te nasze spotkania. Śmieje się, że mam ostatnio ogrodowisko głównie w realu Ciesze się, że ponownie fenę złapałaś. Mam nadzieje, że do mnie też powróci. Ogród niesamowitą metamorfozę przeszedł. Super zmiany. Kibicuję dalszym działaniom a znając Ciebie to pewnie zaraz nas czymś nowym zaskoczysz.

A basenem się nie przejmuj. Masz takie widoki, że niejeden człek nawet różowy basen by zaakceptował w ogrodzie mogąc zadek moczyć w basenie i podziwiać Wasze tło zapożyczone


Anitko Kochana bardzooooo dziękuję ,że byliście i za komplementy i za prezenty i za wszystko
koniecznie wpraszam się do Ciebie ,bo mam niedosyt pogaduch i Twojego ogrodu
daj mi tylko znać ,która Niedziela by Ci odpowiadała

jak byś miała chwilkę luzu ,to potrzebuję porad na rabatę z przodu ….wiesz ,jak zawsze z drzewami mam problem -ale już przynajmniej mam pomysł na dęby …
za wiśniami chcę zrobić rabatę z dębami i seslerią jesienną i jakieś kwiaty oczywiście też ….
a z przodu ,gdzie przekopuję ….chcę róże ,powojniki ,ice dance ….nie wiem ile i jakie drzewa tam zostawić, ….poradzisz ?

odcinek 22 metry długi -muszą to być takie drzewka ,żeby nie zasłaniały powojników i róż ,a dawały im trochę cienia
nie wiem ,czy pamiętasz ,ale jak na razie są tam wiąz ,katalpa ,jabłonka rajska ,3 dęby ( do przesadzenia na bok ) klon czerwony i glediczja
fotka dla przypomnienia

morning lighty też pójdą do przesadzenia -pewnie pójdą koło basenu po przeróbkach


a prezent cudowny już znalazł miejscówkę tylko jeszcze bez zdjęcia dziękuję jeszcze raz



a z tym malowaniem paznokci niezła jesteś
buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies