Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Gosialuk 18:41, 16 lip 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Madziu czekam na relację dziewczyn z pobytu.
Jaka stipa ładna u ciebie.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
gosika67 20:00, 16 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Trawy pięknie się prezentują , zestaw dopasowany, pozdrawiam. Kolorów u Ciebie mnóstwo.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Magleska 23:14, 16 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Kim napisał(a)
Wiesz ja też mam takie chwilę że zaglądam a nic nie piszę nie zawsze jest na to ochota różne człek ma problemy i zwątpienia więc nie zawsze ma się chęć udzielać


Ale z drugiej strony jak się potrzebuje pomocy czy jakiejś rady zawsze można liczyć na dziewczyny ,nabiera się wtedy nowego powera i można działać nagle dostaj się siły i znajduję światełko w tunelu



Bożenko ja wiele zawdzięczam forum i dziewczynom dzięki nim mój ogrod w końcu mi się podoba -wiadomo ,że wiele miejsc jest jeszcze nie dopracowanych ,ale jako całokształt już jest to co chciałam uzyskać


i masz rację -jeśli potrzebuje się pomocy i przysłowiowego kopa -to tylko tu to można dostać

ja mam nie raz chwile zwątpień i nie raz mam podcinane skrzydła ,a dzięki takim dobrym duszom stąd ,od razu mi lepiej …..

ogród jest moim lekiem na całe zło ….

czasem staram się doradzać innym ,ale jest to bardzo trudne -bo każdy z nas ma inny gust i lubi co innego -ale przez to też jest fajnie ,bo ogrody są różne i każdy ma w sobie to coś ...lubię czytać ,te burze mózgów i pomysłów

buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:14, 16 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
sylwia_slomczewska napisał(a)

Dobrze, że są telefony, nadrobiłyśmy wczorajsze nienagadanie
Fajnie wygląda już na gotowo


mi też się podoba w końcu nie widać tego sypiącego się murku
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:20, 16 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Iwonka napisał(a)


Madzia tak zapamiętałam twój ogródek, bajkowy... A kawałeczek tej jarzmianki mam w swoim bukiecie w wazonie, brzydkie jeżówki też uratowałam
Dziękuję za niedzielę, było fantastycznie Następnym razem przywieziemy ze sobą przystojnego kelnera żebyś odpoczęła przy tej bandzie, która cię nawiedza Nie żebyś ty przystojna nie była, piękna dziewczyna z ciebie, ale tyle się przy nas ulatałaś, że kelnerunio mus w przyszłości
Buziole raz jeszcze dla Ciebie i Rodzinki Zdjęć nie mam żadnych, ale to pewnie już wiesz, że w tej kwestii nie ma co liczyć na mnie Ale plewić i kopać uwielbiam, więc jakby co to dzwoń Biała rabata - moja ukochana, ale masz tak czyściutko, że na razie nie ma co robić

Iwonko
dziękuję Wam ,że byliście ,chociaż byłam tak zakręcona ,że nie miałyśmy okazji dłużej pogadać -ale tak jest przy większej grupie -człowiek chciałby jak najwięcej dać z siebie ,jak najlepiej ugościć ,a wychodzi na to ,że goni i nie ma czasu nacieszyć się gośćmi …..co nie zmienia faktu ,że bardzo Wasza wizyta mi pomogła

...zdjęcia nie najważniejsze ….najważniejsze ,że atmosfera i pozytywne fluidy były

a ,że te suchelce wzięłaś do wazonu ,to podziwaiam fajnie ,że dostały drugie zycie hihi

mam nadzieję ,że niedługo znowu się spotkamy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:23, 16 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
anabuko1 napisał(a)

Piękne widoczki
Jezowki też piękne
Fajnie ...miałaś koleżanki
Ciekawa jestem relacji Ani.


Aniu takie fajne wizyty dają pozytywny zastrzyk energii -uwielbiam te spotkania z ludżmi ,którzy też mają taką pasję ,jak ja

dziękuję za komplementy widoczków ….Ania może wrzuci po powrocie jej spojrzenie na mój jeszcze nie skończony ogród
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:24, 16 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
wiklasia napisał(a)
jesteś


Wiklasiu jestem bardzo często ,pomimo ,że mniej się odzywam

cieszę się ,że zaglądasz
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:28, 16 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
effka napisał(a)
Madziu, dziękuję za foteczki basenowe. Moim zdaniem bardzo ładnie wygląda w ogrodzie. Ciągle sie zastanawiamy nad basenem na sierpień, choć w sklepach pustki, nic nie ma.

Śliczne ogrodowe widoczki Biała rabata powala na kolana. Jest idealna! Buziaczki!


Ewa dziękuję za komplementy biała ,to moja ulubiona rabata -brzozowa zresztą też ….

jeszcze ta nowa po prawej z dębem i grujecznikami jest taka sobie ,ale na razie nie zamierzam w niej nic robić -ona to taki przechowalnik i doświadczalnia

a basen …...hmmm był używany może około 2 tygodnie …...sama nie wiem ,czy w naszym klimacie ma szanse bytu …..ale póki młodą cieszy ,to będzie

buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:29, 16 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Gosialuk napisał(a)
Madziu czekam na relację dziewczyn z pobytu.
Jaka stipa ładna u ciebie.


Gosiu dziękuję stipy dosadzam coraz więcej ,bo ją uwielbiam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:31, 16 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
gosika67 napisał(a)
Trawy pięknie się prezentują , zestaw dopasowany, pozdrawiam. Kolorów u Ciebie mnóstwo.


Gosia cieszę się ,że mój kolorowy ogród Ci cały czas coś poprawiam i zmieniam …...chocaż już w tej części coraz mniej
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies