Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 22:03, 15 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Basilikum napisał(a)
Madziu ja tez ostatnio zalatana. Byl u mnie dwa tygodnie temu Dzien Otwartej Furtki i tak sobie myslalam, ze po bede miec wiecej czasu. No i zaczely sie owoce


Iza już miałaś ten dzień …..lecę pooglądać i cieszę się ,że zaglądasz ,pomimo ,że mnie mało


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:11, 15 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
mrokasia napisał(a)
A wg mnie ten basen obłożony deskami bardzo fajnie wygląda. I powiem, że trochę nie rozumiem tej powszechnej awersji do basenów w ogrodach. No może piękne nie są ale znowu czy aż tak szpecą??? To tak samo jak trend ukrywania pralek w łazience. Moim zdaniem sedes jest brzydszy niż pralka a nikt go nie próbuje ukryć w łazience... .


Kasiu haha -masz całkowitą rację …..a z tym sedesem to się uśmiałam

może on aż tak nie szpeci ,bardziej przeszkadza mi to ,że mi zasłania rabaty z tarasu


i jeszcze bardzo się cieszę ,że ogród Ci się powiększy-gratuluję bardzo-będziesz mieć co robić,planować ,ile miejsc na nowe chciejstwa -super

wiesz ,że zaglądam ,ale miałam brak weny w pisaniu -teraz po super spotkaniu od nowa się wkręcam

moja nowa jeżóweczka -dzisiejszy zakup -nazwy oczywiście nie znam
buziaki


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:17, 15 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
MonikA napisał(a)
Mnie też basen i trampolina irytuje w ogrodzie, ale muszę przeżyć ku radości dzieci.


Monika wiele rzeczy ,trzeba niestety lub stety przeżyć ,aby innych w rodzinie zadowolić

trochę kadrów z bliska z białej zostawiam w podziękowaniu za odwiedziny



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:21, 15 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Kim napisał(a)
No Madziu nareszcie jesteś już zaczęłam się martwić

Mnie też basen na ogrodzie denerwuje


Bożenko jestem bardzo często ,tylko najczęściej wieczorami ,gdy już jestem tak padnięta ,że nawet mi się nie chce myśleć ,co napisać ….brakuje mi takich uśmieszków ,czy jakiś innych serduszek ,żeby zaznaczyć ,że byłam i jest pięknie -nie zawsze mam wenę do pisania ,jeśli nie umiem doradzić ,albo nie mam pytań ….

bo tak tylko napisać pięknie ,to sama nie wiem ,czy pisać ….

a basen hmmm -w tym sezonie moczyłam się w nim 3 razy -2 razy weszłam sprzątać ,odkurzać dno itp. ,a jeden raz z własnej nieprzymuszonej woli ….

a od czasu jak upały się skończyły ,to tylko stoi i zasłania mi widoki
Buziaki lecę zajrzeć do Ciebie ....widziałam ostatnio ,że linie rabaty planowałaś

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kim 22:41, 15 lip 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Wiesz ja też mam takie chwilę że zaglądam a nic nie piszę nie zawsze jest na to ochota różne człek ma problemy i zwątpienia więc nie zawsze ma się chęć udzielać


Ale z drugiej strony jak się potrzebuje pomocy czy jakiejś rady zawsze można liczyć na dziewczyny ,nabiera się wtedy nowego powera i można działać nagle dostaj się siły i znajduję światełko w tunelu

____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
sylwia_slomc... 22:46, 15 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
Magleska napisał(a)


Sylwuś dla mnie te spotkania dają takiego pozytywnego kopa ,że już nie mogę doczekać się kolejnych spotkań dziękuję Kochana za wszystko

miałam więcej się rozpisać ,ale już się nagadałyśmy
a tu ta dzisiejsza praca mojego em


Dobrze, że są telefony, nadrobiłyśmy wczorajsze nienagadanie
Fajnie wygląda już na gotowo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Iwonka 06:38, 16 lip 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Magleska napisał(a)


Madzia tak zapamiętałam twój ogródek, bajkowy... A kawałeczek tej jarzmianki mam w swoim bukiecie w wazonie, brzydkie jeżówki też uratowałam
Dziękuję za niedzielę, było fantastycznie Następnym razem przywieziemy ze sobą przystojnego kelnera żebyś odpoczęła przy tej bandzie, która cię nawiedza Nie żebyś ty przystojna nie była, piękna dziewczyna z ciebie, ale tyle się przy nas ulatałaś, że kelnerunio mus w przyszłości
Buziole raz jeszcze dla Ciebie i Rodzinki Zdjęć nie mam żadnych, ale to pewnie już wiesz, że w tej kwestii nie ma co liczyć na mnie Ale plewić i kopać uwielbiam, więc jakby co to dzwoń Biała rabata - moja ukochana, ale masz tak czyściutko, że na razie nie ma co robić
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
anabuko1 08:25, 16 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Magleska napisał(a)


Kasiu dziękujęęęęęę

Piękne widoczki
Jezowki też piękne
Fajnie ...miałaś koleżanki
Ciekawa jestem relacji Ani.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
wiklasia 11:57, 16 lip 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
jesteś
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
eVka 12:57, 16 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Madziu, dziękuję za foteczki basenowe. Moim zdaniem bardzo ładnie wygląda w ogrodzie. Ciągle sie zastanawiamy nad basenem na sierpień, choć w sklepach pustki, nic nie ma.

Śliczne ogrodowe widoczki Biała rabata powala na kolana. Jest idealna! Buziaczki!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies