Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Gardenarium 09:01, 17 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ślicznie tutaj piszecie szczególnie o tym kopie Można dostać, oj tak! albo można się zmobilizować, jak tutaj odchodzą takie zmiany. Dobra energia dziewczyny i chłopaki. Tak trzymajcie!
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
anabuko1 09:09, 17 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Magleska napisał(a)


Aniu takie fajne wizyty dają pozytywny zastrzyk energii -uwielbiam te spotkania z ludżmi ,którzy też mają taką pasję ,jak ja

dziękuję za komplementy widoczków ….Ania może wrzuci po powrocie jej spojrzenie na mój jeszcze nie skończony ogród

O tak, te spotkania z takimi samymi ogrodmaniaki sa niesamowicie energetyczne.
Ale i pokazują ,że nie tylko my jesteśmy zakręceni roślinkami.
Kiedyś mój maż mówił, że ja to chyba mam w głowie same roślinki
Od jakiegoś już dłuższego czasu nic nie mówi. A sam na stoiska czy sklepy ogrodnicze mnie ciągnie.
No czekam , czekam na te zdjęcia Ani …. z kilku przecież ogrodów.
Ależ ona miała fajnie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Kawa 09:34, 17 lip 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Madziu pięknie ci wszystko rośnie
i wygląda!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
10:19, 17 lip 2019
Magleska napisał(a)


Bożenko ja wiele zawdzięczam forum i dziewczynom dzięki nim mój ogrod w końcu mi się podoba -wiadomo ,że wiele miejsc jest jeszcze nie dopracowanych ,ale jako całokształt już jest to co chciałam uzyskać


i masz rację -jeśli potrzebuje się pomocy i przysłowiowego kopa -to tylko tu to można dostać

ja mam nie raz chwile zwątpień i nie raz mam podcinane skrzydła ,a dzięki takim dobrym duszom stąd ,od razu mi lepiej …..

ogród jest moim lekiem na całe zło ….

czasem staram się doradzać innym ,ale jest to bardzo trudne -bo każdy z nas ma inny gust i lubi co innego -ale przez to też jest fajnie ,bo ogrody są różne i każdy ma w sobie to coś ...lubię czytać ,te burze mózgów i pomysłów

buziaki


Oj ja też dzięki temu forum zupełnie przerobiłam ogród, dużo się tu nauczyłam

Edit.
Czy ja widziałam u ciebie przetaczniki? Bo nabyłam wczoraj czy da radę w takiej cięższej glebie?
sylwia_slomc... 10:30, 17 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Da radę, u mnie daje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
eVka 10:55, 17 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)


Ewa dziękuję za komplementy biała ,to moja ulubiona rabata -brzozowa zresztą też ….

jeszcze ta nowa po prawej z dębem i grujecznikami jest taka sobie ,ale na razie nie zamierzam w niej nic robić -ona to taki przechowalnik i doświadczalnia

a basen …...hmmm był używany może około 2 tygodnie …...sama nie wiem ,czy w naszym klimacie ma szanse bytu …..ale póki młodą cieszy ,to będzie

buziaki

Ślicznie masz na każdej rabacie, tyle ile żmija porobiłaś w ogrodzie przez dwa lata to chyba nikt nie zrobił.

Basen, faktycznie ciężki temat w naszym klimacie, czerwiec był upalny, lipiec chłodny, sierpień ponoć ma być deszczowy a wodę trzeba utrzymywać w czystości. Ciągle się wahamy czy iść w koszty czy po prostu kupić małej basenik zwykły i raz na jakiś czas wylewać wodę.
____________________
AngelikaX 11:00, 17 lip 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Oj jak ślicznie, boskie nasadzenia, red baron aż daje po oczach Czy Twoja jarzmianka rośnie w słońcu?
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Magleska 20:28, 17 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Gardenarium napisał(a)
Ślicznie tutaj piszecie szczególnie o tym kopie Można dostać, oj tak! albo można się zmobilizować, jak tutaj odchodzą takie zmiany. Dobra energia dziewczyny i chłopaki. Tak trzymajcie!


Dziękuję Danusiu za zawitanie w moje skromne progi

ja do Twojej Anglii zaglądam bardzo często -masz taki dar łączenia ze sobą roślin ,że jest on inspiracją dla mnie i dla wielu z nas

ten ogród pomimo ,że zupełnie inny niż dostojny ,elegancki Bukszpanowy zachwyca mnie nieustannie jego klimat mi bardzo w duszy gra

mam nadzieję ,że kiedyś uda mi się go zobaczyć na żywo

mój malutki ,ale i tak mnie cieszy


cięcie bukszpanów jeszcze mi nie wychodzi


teraz zaczynam zabawę na drugiej części ogrodu

na razie praca ,której nie widać -kopanie ,pozbywanie się chwastów ,równanie itp.,itd. ….pewnie ze 3 lata miną ,jak tą stronę ogrodu ogarnę hihi


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:28, 17 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
anabuko1 napisał(a)

O tak, te spotkania z takimi samymi ogrodmaniaki sa niesamowicie energetyczne.
Ale i pokazują ,że nie tylko my jesteśmy zakręceni roślinkami.
Kiedyś mój maż mówił, że ja to chyba mam w głowie same roślinki
Od jakiegoś już dłuższego czasu nic nie mówi. A sam na stoiska czy sklepy ogrodnicze mnie ciągnie.
No czekam , czekam na te zdjęcia Ani …. z kilku przecież ogrodów.
Ależ ona miała fajnie


Aniu dzięki temu spotkaniu dostałam nowego zapału mam nadzieję ,że kiedyś na żywo i my się spotkamy

a teraz poczaruję samymi ładnymi ujęciami hihi dziś taka piękna pogoda to popstrykałam trochę ładnych ujęć...szkoda ,że jak dziewczyny były ,to było pochmurno





____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:32, 17 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Kawa napisał(a)
Madziu pięknie ci wszystko rośnie
i wygląda!

Kamilka dziękuję za komplementy niektóre roślinki odczuły pogodę -np. różowa tawułka ,która czarowała w zeszłym sezonie uschła ...a tak się chwaliłam ,że u mnie daje radę ....muszę jej jakąś inną miejscówkę znaleźć-poza skalniakiem
parę kadrów z brzozowej zostawiam



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies