Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 21:57, 19 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
effka napisał(a)

Jeszcze nie wiem, jak wrócę z wakacji pomyślimy z eMkiem

Fajnie, że u Ciebie będzie basen schowany, u mnie też w sumie ten placyk jest w ustronnym miejscu ale i tak chcę go obsadzić jakimiś trawami Może trzcinnikami KF bo wąskie i wysokie, w sam raz żeby osłonić basen

Madziu, jak pięknie u Ciebie, no muszę w końcu załapać się na jakieś spotkanko Widzę, że ostatnie mega udane było, tyle ludzisk!

Buziaczki


Ewa ja też od dołu będę go zatapiać w trawach od góry nie będzie widać ,ale od dołu hmmm jeszcze nie wiem czy w ML czy w Memory -zastanawiam się -najpierw trzeba przygotować podłoże -skarpę wzmocnić jakimś murkiem oporowym …. dużo pracy
to wymaga i kosztów niestety

a placyk ten co teraz stoi basen ,będzie placykiem biesiadno grillowym -marzy mi się coś ala kuchnia letnia przy nim ,a co z tego wyjdzie ….życie pokaże

spotkanko było bardzo udane -zapraszam zawsze daj tylko znać ,żebym w domu była

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 22:01, 19 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Madzia daj bliżej basenu memory w rządku bo wyższy, a przed nim rzędem morning lighty
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 22:04, 19 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
o jeszcze takie piękne latarenki od Iwonki dostałam dziękuję

i od Agusi własnoręcznie robione pudełko na chusteczki -musze obfocić
a budleja posadzona w tej rabacie dziękuję jeszcze raz


dziękuję Dziewczyny i Chłopaki za wszystkie prezenty jeszcze raz
nie wiem ,czy wszystkie obfociłam a zapas wina mam chyba na rok
musicie przyjechać i pomóc mi je wypić
buziaki i lecę zaglądać do Waszych ogrodów

ps. u mnie w planie na jutro kopanie czyli to co lubię

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:05, 19 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
sylwia_slomczewska napisał(a)
Madzia daj bliżej basenu memory w rządku bo wyższy, a przed nim rzędem morning lighty


Sylwuś te przeróbki,to dopiero na przyszły sezon w planie wiesz ,że mocy urzędowej muszą nabrać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mrokasia 22:19, 19 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Madziulka, wpadłam zobaczyć co słychać a tu spotkania, prezenty i wino . No i kopanie czyli norma u Ciebie . Buziaki .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Nowa12 22:27, 19 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Magleska napisał(a)


Agata zakwitła ,a wiosną tak marne sadzonki przyszły ,że miałam wątpliwości ,czy wogóle wzejdzie -same malutkie bulwy przyszły -mam nadzieję ,że rozrośnie się mocniej ,bo jest prześliczna

do obsadzenia mam całą drugą działkę ,ale jak na razie planuje zrobić 2 rabaty
pod płotem z różami pnącymi ,powojnikami i ice dance ….
wiśniowa będzie z samymi miskantami memory -przynajmniej na razie bo ze mną to nigdy nie wiadomo hihi

mam tyle swoich roślin do wykorzystania ,że całą drugą działkę obsadzę bezkosztowo


klonik na nóżce cięty
dziękuję za odwiedziny i lecę do Ciebie


Pytam o klonika bo ja ich nie tnę bo się boję
Nie masz zdjęć tojeści z bliska?
A to ta rabata z drugiej działki jest to wszystko jasne.
Ja chcę Memory pod betonowym płotem. Na tym stanęło. Ale na razie nie ma szans bo płot to bramka do piłki nożnej jest .
Róże pnące i powojniki to chyba nowość u Ciebie . Taki romantyzm ogrodowy .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Magleska 23:08, 19 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
mrokasia napisał(a)
Madziulka, wpadłam zobaczyć co słychać a tu spotkania, prezenty i wino . No i kopanie czyli norma u Ciebie . Buziaki .


Kasiu jakoś mnie wzięło na nowe rabaty cieszę się ,że z powrotem mój power wrócił po spotkaniu

wpierw na nowej części chciałam drzewa,trawy i nic ,a teraz znowu nowe pomysły mi do głowy przychodzą -co dzień to inne oczywiście hihi

buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:14, 19 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Nowa12 napisał(a)


Pytam o klonika bo ja ich nie tnę bo się boję
Nie masz zdjęć tojeści z bliska?
A to ta rabata z drugiej działki jest to wszystko jasne.
Ja chcę Memory pod betonowym płotem. Na tym stanęło. Ale na razie nie ma szans bo płot to bramka do piłki nożnej jest .
Róże pnące i powojniki to chyba nowość u Ciebie . Taki romantyzm ogrodowy .

Agatko ja wiele drzew przycinam -ale nikomu nie polecam oczywiście
tnę na własne ryzyko

jeśli chcesz memory ,to mam jedną ogromną kępę do wykopania -myślę ,że spokojnie na 5 części można by ją podzielić wpadaj
tylko czytam ,że na razie szans nie ma ,bo bramka dla chłopaków

dziś przekopałam kolejne 2 metry z nowej rabaty -wymieszałam z korą i piaskiem …
teraz zastanawiam się jakie drzewa tam zostawić ,żeby mi tych róż i powojników nie zasłoniły ….ech jak zawsze dylematy ogrodowe


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
basia3012 00:45, 20 lip 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Madziu, przyszłam za tymi clematisami. Ciekawa jestem jakie to odmiany?
Madziu, ależ piękny ogród stworzyłaś. Jak spojrzeć, dookoła łąki a u Ciebie aż kipi od pięknych krzewów, drzewek, cudnych traw, bylin. To taka bajkowa wyspa wśród otoczenia. No i te równiutkie nasadzenia dodają ogrodowi nowoczesności, elegancji. Jest pięknie.
Madziu, zaglądam do Ciebie często ale rzadko się wpisuję. Ledwie czasu starczy na obejrzenie kilku stron. Ale od dzisiaj będę chociaż bużki zostawiała.
Pozdrawiam.
Ps. Jeszcze dodam Madziu, że ja sadzę powojniki po dwa, jednej odmiany, w jednym miejscu. To daje wrażenie, że jest on taki bujny ale to są dwie sztuki a nie jedna.
pa.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Kasiolaaa 08:16, 20 lip 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Madziu zacna ekipa cie odwiedzila przecudowny ogrod stworzyłas trawy jezowki mnie powalają wszystko tak buja juz odliczam dni do wyjazdu i trzeba powoli u siebie cos dzialac buziaczki rybko ❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies