Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

UrsaMaior 22:40, 19 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8149
Brzozowadziewczyna napisał(a)

No to chyba pokonam swoją wrodzoną nieśmiałość i przyjadę I mam obawy, że zastanę taki ogród, jaki widać na fotkach. Kurde piękny!
Tylko ja dopołudniowo czasowa jestem. Wcześnie dopołudniowo Wtedy istnieje szansa, że przyjadę sama


Nie kryguj się, tylko wpadaj Ja nie pracuję jak normalni ludzie, więc czasowo mogę się dostosować
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 22:43, 19 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8149
Doranma napisał(a)


To mnie teraz zmartwilas. Bo wiosną, gdy zobaczyłam na granicy z sąsiadami kwiatki samosiejki czeremchy, to się bardzo ucieszylam, bo lubię ich wygląd i zapach. Mało mam drzew, więc jedno więcej- czemu nie, ale jeżeli ma się wysiewac jak chwast, to już mi się nie podoba Z drugiej strony może to właśnie coroczne silne cięcie tak ją pobudza do wzrostu? Tak było z moją kalina pospolita, dokąd silnie cielam, to przyrosty ponad metrowe, jak w tym roku jej nie ruszalam to tylko 20 - 30 cm.
Pozdrawiam i będę zaglądać ☺


Ja u siebie przez kilka lat tępiłam wszystkie siewki i prawie się udało. W tym sezonie odbiła część karpy i znów taras miałam upaprany bordowymi ptasimi odchodami. To chwast, masakrycznie inwazyjny:/
____________________
ogród pod lasem
Toszka 07:55, 20 wrz 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Doranma napisał(a)
(...)
Tak było z moją kalina pospolita, dokąd silnie cielam, to przyrosty ponad metrowe, jak w tym roku jej nie ruszalam to tylko 20 - 30 cm.
Pozdrawiam i będę zaglądać ☺


Nie chcę cię rozczarować...ale boję się, że prawda jest brutalna...to susza sprawiła brak duzych przyrostów...
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Brzozowadzie... 09:02, 20 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Toszka napisał(a)


Nie chcę cię rozczarować...ale boję się, że prawda jest brutalna...to susza sprawiła brak duzych przyrostów...

Też tak myślę Ja mam podlewanie, więc nie odczuła tego. Ale gdybyśmy jej nie przycinali, to byłby jeden wielki habaź. A tak ma względnie owalną koronę. Gdyby nie to, że super zasłania sąsiadów i boję się to zmienić, to by jej już dawno nie było... Siewek jest tysiące Ale nadal uważam, że ma swoje zalety
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 09:04, 20 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
UrsaMaior napisał(a)


Nie kryguj się, tylko wpadaj Ja nie pracuję jak normalni ludzie, więc czasowo mogę się dostosować

W takim razie odezwę się na priv w przyszłym tygodniu. Może się uda Byłoby fajnie Dzięki!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Toszka 09:09, 20 wrz 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
To nie mogłaś wcześniej mówić, że ty mobilna jesteś?
Foch...
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Kasia_CS 09:16, 20 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Brzozowadziewczyna napisał(a)

W takim razie odezwę się na priv w przyszłym tygodniu. Może się uda Byłoby fajnie Dzięki!


Dziewczyny, a jak się zgadacie, to może udałoby się jeszcze do Was dołączyć?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Brzozowadzie... 09:45, 20 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Toszka napisał(a)
To nie mogłaś wcześniej mówić, że ty mobilna jesteś?
Foch...

A bo pisałam, że ja nieśmiała jestem przecież A przy czetrech parach bosych stóp pod miastem nie dałoby rady być nie - mobilnym
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 09:47, 20 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia_CS napisał(a)


Dziewczyny, a jak się zgadacie, to może udałoby się jeszcze do Was dołączyć?

Ja jestem jak najbardziej na tak Mogę nawet sernik upiec. Ciasta wychodzą mi lepiej niż planowanie rabat, haha To teraz musimy tylko powiadomić Izę
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 09:50, 20 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Wani napisał(a)
Agata jak Twój ogród jest słaby to na określenie mojego musi zabraknąć skali Ja uwielbiam Twój ogród i chociaż się nie odzywam to jestem u Ciebie regularnie i wzdycham sobie do tego klimatu który mnie bardzo przekonuje. Pozdrawiam serdecznie

Aniu, bardzo miłe, co piszesz. Ale uwierzysz, że czasem chciałabym być na Twoim miejscu z Twoją wiedzą? Ja zaczynałam sadzić, jak nie wiedziałam, co to Ogrodowisko i wiesz, na ile tych starych nasadzeń zgrzytam teraz zębami? Ale przecież teraz wszystkiego nie wykopię i nie zacznę od nowa. A Ty w dobrym czasie tu trafiłaś. I powoli zrobisz sobie ogród marzeń, bo działasz z głową Pozdrawiam ciepło.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies