Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

DorKa 10:33, 19 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Dla mnie te piękne ogrody dziewczyn są tylko motorem napędowym do działania Musimy mieć do czego dążyć A Twojego klimatu w ogrodzie niejedna może tylko pozazdrościć Już jest pięknie a będzie tylko lepiej buziaczki!
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Brzozowadzie... 10:36, 19 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
DorKa napisał(a)
Dla mnie te piękne ogrody dziewczyn są tylko motorem napędowym do działania Musimy mieć do czego dążyć A Twojego klimatu w ogrodzie niejedna może tylko pozazdrościć Już jest pięknie a będzie tylko lepiej buziaczki!

No masz rację. Ja rzadko ogrodowego doła łapię. Chyba nadmiar zajęć mnie lekko dobił, a tu bym coś sobie posadziła Ale wczoraj pomachałam trochę łopatą z obornikiem pod brzozami i już mi lepiej Dzięki!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
UrsaMaior 11:44, 19 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8221
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Ty mnie nie denerwuj. To przez Ciebie mam tego doła! No dobra, już mi przechodzi Haha, chcialabym przechodzić przez takie dramaty jak Twój


Hehehehe A może Ty byś się w końcu do mnie pofatygowała, co? Zobaczysz, że rzeczywistość jest mniej kolorowa;D
____________________
ogród pod lasem
Brzozowadzie... 12:36, 19 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
UrsaMaior napisał(a)


Hehehehe A może Ty byś się w końcu do mnie pofatygowała, co? Zobaczysz, że rzeczywistość jest mniej kolorowa;D

No to chyba pokonam swoją wrodzoną nieśmiałość i przyjadę I mam obawy, że zastanę taki ogród, jaki widać na fotkach. Kurde piękny!
Tylko ja dopołudniowo czasowa jestem. Wcześnie dopołudniowo Wtedy istnieje szansa, że przyjadę sama
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Kasia_CS 13:11, 19 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Agatko, to i ja dorzucę od siebie ochy! Bo masz dużo pięknych miejsc u siebie u mnie z braku drzew nie osiągnę nigdy takiego klimatu, chocbym całe dnie w ogrodzie pracowała ale łapanie ogrodowego doła rozumiem, bo i mnie dopada od czasu do czasu
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
nicol21 13:12, 19 wrz 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10290
Piękne zakątki masz.
Klona wkomponujesz gdzieś?
a jakby działeczka się powiększyła to było super!!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Brzozowadzie... 14:37, 19 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia_CS napisał(a)
Agatko, to i ja dorzucę od siebie ochy! Bo masz dużo pięknych miejsc u siebie u mnie z braku drzew nie osiągnę nigdy takiego klimatu, chocbym całe dnie w ogrodzie pracowała ale łapanie ogrodowego doła rozumiem, bo i mnie dopada od czasu do czasu

No wiesz, jak to czasem bywa Już mi prawie przeszło. Wsadziłam kilka hakonek, cisa, dwie kulki i zawilce jesienne na tą drugą wyspę brzozową i od razu mi lepiej. Liczę na przyszły rok
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 14:38, 19 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
nicol21 napisał(a)
Piękne zakątki masz.
Klona wkomponujesz gdzieś?
a jakby działeczka się powiększyła to było super!!

Czaję się na tego Sango Kaku, chętnie bym go wcisnęła między brzozy Nie przypala go słońce? Bo tam dość słonecznie.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Wani 16:00, 19 wrz 2018


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
Agata jak Twój ogród jest słaby to na określenie mojego musi zabraknąć skali Ja uwielbiam Twój ogród i chociaż się nie odzywam to jestem u Ciebie regularnie i wzdycham sobie do tego klimatu który mnie bardzo przekonuje. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania Pod bosymi stopami
Doranma 22:37, 19 wrz 2018


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Brzozowadziewczyna napisał(a)
I dla Wiklasi obiecana moja dzika czeremcha. Chciała mieć porównanie ze swoją To baaardzo silnie rosnące drzewo, golone prawie do zera jesienią. U nas zastane i świetnie zasłania najbliższy wielki dom sąsiadów więc spełnia swoją rolę. I ma cały sezon piękne, zdrowe błyszczące liście. I jest miododajne Ale sprawa naprawdę do rozważenia


To mnie teraz zmartwilas. Bo wiosną, gdy zobaczyłam na granicy z sąsiadami kwiatki samosiejki czeremchy, to się bardzo ucieszylam, bo lubię ich wygląd i zapach. Mało mam drzew, więc jedno więcej- czemu nie, ale jeżeli ma się wysiewac jak chwast, to już mi się nie podoba Z drugiej strony może to właśnie coroczne silne cięcie tak ją pobudza do wzrostu? Tak było z moją kalina pospolita, dokąd silnie cielam, to przyrosty ponad metrowe, jak w tym roku jej nie ruszalam to tylko 20 - 30 cm.
Pozdrawiam i będę zaglądać ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies