Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 09:49, 19 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
wiklasia napisał(a)
Agatuś - ja też w swoim "ogrodzie" to tylko w jedną stronę patrzę

Ha, to wiesz, o co mi chodzi Muszę wyznaczyć sobie konkretną część ogrodu do poprawiania, bo tak skaczę po trochu i nadal muszę na to samo patrzeć, bo reszta cały czas niedorobiona No tempo słabe mam. Ale co zrobić, inne priorytety.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 09:49, 19 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
effka napisał(a)
Oj chyba rzeczwyiście masz słabszy dzień, masz ciekawy, tajemniczy ogród. Spojrzyj na niego z boku, czasami się przydaje takie obiektywne spojrzenie.

Wiem, wiem, już jest lepiej Dzięki Wam
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
mrokasia 09:51, 19 wrz 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
Patrzysz w jedną stronę? Nie wierzę . A Twoja cudna frontowa???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Brzozowadzie... 10:04, 19 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
sylwia_slomczewska napisał(a)

No to czas Ci ten dzień poprawić Cofnij się pamięcią wstecz rok dwa do tyłu, może wymagasz jeszcze dalszego cofnięcia i zobacz na fotki( na pewno masz jakieś z tamtego okresu, choćby dzieci fotografując przypadkiem jakieś tło było), a potem zrób porównanie terenu wokół domu dla siebie ( i nie ma nic za darmo) również dla nas Czyli fotki jak było, jak jest i wtedy zobaczysz ogromna różnicę, gwarantuję
Bo jak co dzień patrzymy na nasz ogród to te drobne zmiany są słabiej dla nas zauważalne, ale jak zestawimy ze wspomnieniami na zdjęciach to to już nie są żadne drobne zmianyI nagle okazuje się, że już masz pięknie w stosunku do tego co było, a za kolejny rok, dwa, zachwyt będzieTylko znów trzeba zrobić takie zestawienie , bo pamięć ludzka dobra, ale ulotna

Dzięki Sylwia, masz rację. Tylko czasem doła złapię, jak popatrzę na te Wasze piękne gąszcza Mam świadomość zmian, no duże są, nawet na przestrzeni roku. Czasu obecnie brak na głębsze retrospekcje, ale obiecuję, że zimą zrobię takie porównanie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:07, 19 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)
Patrzysz w jedną stronę? Nie wierzę . A Twoja cudna frontowa???

Haha, Kasiu. Masz rację. Tak, to jest drugie miejsce, na które lubię patrzeć. I koniec Ale już mi lepiej Fajne z Was Pocieszycielki!
Po prostu trzeba zakasać rękawy Tylko czas mi się teraz strasznie skurczył
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:09, 19 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Dzisiaj wklejałam u siebie fotki sprzed paru lat. Sama nie mogę uwierzyć jak to porosło. Wyszło mi, że w trzecim roku robi się taki wyraźny przyrost masy.

Widziałam Twoje porównania dają kopa Jest nadzieja i dla mojego ogrodu A trzeci rok u mnie to przyszły sezon, tylko ja mam trochę wolniejsze tempo, więc daję sobie jeszcze dwa
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:09, 19 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Toszka napisał(a)
W 3 roku wyraźny przyrost masy...w 5 jest ideał, a w 10 trzeba nożyce ostrzyć na małpi gaj

Dobre! Coś czuję, że masz absolutną rację. Zwłaszcza z tym małpim gajem po 10 latach
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:17, 19 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
I dla Wiklasi obiecana moja dzika czeremcha. Chciała mieć porównanie ze swoją To baaardzo silnie rosnące drzewo, golone prawie do zera jesienią. U nas zastane i świetnie zasłania najbliższy wielki dom sąsiadów więc spełnia swoją rolę. I ma cały sezon piękne, zdrowe błyszczące liście. I jest miododajne Ale sprawa naprawdę do rozważenia
I kwiaty dla Was. Fajne Dziewczyny Jesteście
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
UrsaMaior 10:22, 19 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8221
Nie kwęcz, super masz A na dodatek jeszcze pole do popisu i miejsce na nowości. U mnie się kończy, wiesz jaki to dramat?;D
____________________
ogród pod lasem
Brzozowadzie... 10:25, 19 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
UrsaMaior napisał(a)
Nie kwęcz, super masz A na dodatek jeszcze pole do popisu i miejsce na nowości. U mnie się kończy, wiesz jaki to dramat?;D

Ty mnie nie denerwuj. To przez Ciebie mam tego doła! No dobra, już mi przechodzi Haha, chcialabym przechodzić przez takie dramaty jak Twój
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies