Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 10:55, 24 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
wiklasia napisał(a)
Dotarłaś w sobotę do Mojej Anglii?
Jeśli byłaś - jak wrażenia na żywo?

No właśnie nie daliśmy rady. Siostry mi się zjechały z dzieciakami na spóźnione imieniny Stasia. Żal było, ale co zrobić Poluję na nstępny termin, może się uda
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:21, 25 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Na chwilę przestało podać, to utrwaliłam moje piątkowe działania. Efektu wow mogę oczekiwać za dwa lata Cisy kolumnowe Robusta, to niestety mikro cisy, ale u mnie baaardzo słabo w mieście z cisami, żeby nie napisać, że dramat.
Tak więc posadziłam plamami: turzyce Ice Dance, Hakone gatunek, hosty Prying Hands i biało zielone NN, Pomiędzy wrzuciłam trzy mikro cisy i trzy Daniki oraz zailce. Poszłam w możliwie trwałe i niedrogie gatunki, a i tak ciekawa jestem, co przetrwa, bo jak pisałam, to jest wyspa z oponką i hamaczkiem Zostawiłam tunele dla chłopaków, haha Oczekuję na konstruktywną krytykę, mogę jeszcze jakieś przetasowania poczynić
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Toszka 10:29, 25 wrz 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
priva odbierz
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
polinka 17:24, 25 wrz 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Wczoraj się dowiedziałam, że nie można mieć ładnego ogrodu posiadając więcej niż dwójkę dzieci...Jak jeszcze raz coś takiego usłyszę to skieruję do Ciebie aby udowodnić, że można mieć szczęśliwe dzieci i estetyczny ogród bez uszczerbku dla jednych czy drugiego.
Pozdrawiam Agatko i gratuluję przemyślanego ogrodu, w którym każdy z domowników znajdzie coś dla siebie!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Gruszka_na_w... 20:38, 25 wrz 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Zgrabnie to wygląda. Z tych roślin, które wybrałaś na ewentualne nadepnięcia wrażliwe będą tylko hosty, bo one najszybciej nabierają masy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Brzozowadzie... 21:33, 25 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
polinka napisał(a)
Wczoraj się dowiedziałam, że nie można mieć ładnego ogrodu posiadając więcej niż dwójkę dzieci...Jak jeszcze raz coś takiego usłyszę to skieruję do Ciebie aby udowodnić, że można mieć szczęśliwe dzieci i estetyczny ogród bez uszczerbku dla jednych czy drugiego.
Pozdrawiam Agatko i gratuluję przemyślanego ogrodu, w którym każdy z domowników znajdzie coś dla siebie!

Miło czytać takie słowa Wydaje mi się, że po prostu wystarczy pójść na małe ustępstwa z obu stron i da się - tzn. - idealnego ogrodu mieć raczej nie będę, choć będzie cieszyć to, co jest, a z drugiej strony chłopców nauczyłam szanować to, co kocham - czyli moje kwiaty. Pozdrawiam ciepło!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 21:34, 25 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Zgrabnie to wygląda. Z tych roślin, które wybrałaś na ewentualne nadepnięcia wrażliwe będą tylko hosty, bo one najszybciej nabierają masy.

Dzięki Mam świadomość, że hosty będą tam miały trudny żywot, ale chciałam przełamać trawki jakimiś dużymi liśćmi i te wyszły najbardziej ekonomicznie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
DorKa 08:58, 26 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Brzozowadziewczyna napisał(a)

a z drugiej strony chłopców nauczyłam szanować to, co kocham - czyli moje kwiaty


a masz patent jak psa tego nauczyć Rabatka wyszła ślicznie a zawilce dają czadu.Trawka to ID ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Zana 09:53, 26 wrz 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Nie ma co krytykować, nowy zakątek prezentuje się przeuroczo. Piękne te zawilce! Na hostę Praying hands też mam chrapkę.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
sylwia_slomc... 10:02, 26 wrz 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Od razu inaczej jak już coś ładnego na wyspach rośnie
tunele dla chłopców warto by jakoś choć tymczasowo podkreślić bo wiosną nim hosty i zawilce z ziemi wyjdą może być problem. Ja tak z babcią miałam na rabacie pod jabłonią wchodziła i deptała po roślinach, których nie widziała, teraz ścieżki podkreślone kilkoma kosteczkami wkopanymi w ziemie i problemu praktycznie nie ma
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies