Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 14:14, 14 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Iza, Asia, no nie wiem, która to. Trochę bardziej limonkowa niż ta u Galgasi Sunny i drobniejsze paskowanie. Musze jeszcze poszukać.
Ta moja babka z ogrodniczego zawsze ściąga fajne produkty, ciekawe jakie ma źródło. Ale tej odmiany nie znała.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 14:15, 14 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
April napisał(a)
Bardzo fajne masz plany na nową rabatkę i super wzór do naśladowania.
Tylko nie przesadź z robotą jak masz dolegliwości kręgosłupa bo skończysz jak ja na zwolnieniu z silnymi lekami przeciwbólowymi. A sezon się nie skończył i mnóstwo doniczek czeka.

No właśnie muszę powolutku, choć wkurza mnie to bardzo Rabatka leży odłogiem, nie mam na nią siły, więc w ramach relaksu na nowo porządkuję południową, w sensie kolejne roszady robię. Może wreszcie ostatnie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Kasia_CS 14:27, 14 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
A może to albovariegata?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
UrsaMaior 17:30, 14 wrz 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8160
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Iza, Asia, no nie wiem, która to. Trochę bardziej limonkowa niż ta u Galgasi Sunny i drobniejsze paskowanie. Musze jeszcze poszukać.
Ta moja babka z ogrodniczego zawsze ściąga fajne produkty, ciekawe jakie ma źródło. Ale tej odmiany nie znała.


Jeśli ściąga fajności, to faktycznie może być to coś, czego nie znamy, albo jakaś nowość... Wykupiłaś resztę?
____________________
ogród pod lasem
Toszka 17:38, 14 wrz 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Wykupuj, wykupuj, będziemy odnóżki brać
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
galgAsia 19:25, 14 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Limonki to fajne są Ja mam limonkową turzycę Everylime, a dziś o mało co kupiłabym barbulkę z limonkowymi liśćmi. No cudna była, ale wewnętrzne hamulce zadziałały - kupię, jak znajdę / zrobię dla niej miejsce
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
eVka 19:47, 14 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
galgAsia napisał(a)
Limonki to fajne są Ja mam limonkową turzycę Everylime, a dziś o mało co kupiłabym barbulkę z limonkowymi liśćmi. No cudna była, ale wewnętrzne hamulce zadziałały - kupię, jak znajdę / zrobię dla niej miejsce

Wygooglałam tą turzycę i bardzo mi się spodobała. Mam nawet miejsce na nią. Ładny kolorek.
____________________
Brzozowadzie... 11:31, 16 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia_CS napisał(a)
A może to albovariegata?

Też pasuje
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:32, 16 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
UrsaMaior napisał(a)


Jeśli ściąga fajności, to faktycznie może być to coś, czego nie znamy, albo jakaś nowość... Wykupiłaś resztę?

Dziś jadę, raz kozie śmierć
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:33, 16 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Toszka napisał(a)
Wykupuj, wykupuj, będziemy odnóżki brać

Tobie, Iwonko, to ja odnogę dam, nie odnóżkę Za Twe dobre serce
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies