Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 11:36, 13 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)


Aaaa, to prawda .
Haha, a ja z prawej złapałam kółkiem samotną brzozę , z tyłu drugim kółkiem małą rabatkę co zakładałam ostatnio, a z przodu Kwartecik podjechał trzecim cyckiem pod dom, żeby zmniejszyć to boisko przed tarasem
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:38, 13 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Pszczelarnia napisał(a)
Agato, tutaj widać troszkę - zrobię lepsze zdjęcia.
https://www.ogrodowisko.pl/watek/1027-pszczelarnia?page=2211


A te szkliwione granatowe - nie mam zdjęć ale obiecuję zrobić w łykend.


Dziękuję Ewo, obejrzałam uważnie, piękny kolor mają, do Twojego domu pasują idealnie, ale do mnie chyba muszę poszukać ciut ciemniejszych... Poczekam na granatowe
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:40, 13 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
UrsaMaior napisał(a)
Dobrze robi! Ja moją 3 razy powiększałam, Agata lepiej, bo raz a dobrze

Ty, dawaj nasadzenia na niej - to ja dopiero zrobię naśladownictwo Choć chyba psychicznie łatwiej powoli, bo teraz chodzę i myślę, kto mi tą trawę ściągnie... Ja nie dam rady z tym moim karkiem, no mus M. urobić...Dobrze, że weekend idzie...
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
galgAsia 11:46, 13 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Jessssuuuu, jakbym ja poszalała na takiej cienistej … Wyszło mi w praniu, że bardzo lubię rośliny do cienia, o czym nie miałam zielonego - nomen omen - pojęcia. I cały czas się zastanawiam, czy by jednak nie dało się tej mojej cienistej powiększyć
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
eVka 11:54, 13 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Brzozowadziewczyna napisał(a)

No fajnie wygląda, tylko teraz chodzę z obłędem w oczach, co gdzie by tu żEBYM NIE SKASZANIŁA TEJ REPREZENTACYJNEJ RABATY Myślę o plamach hakone, brunnery, host, i jakieś strzeliste ciski i kulkowe w tym. Na pewno dosadzę plamę rdestu himialajskiego, który już tam raośnie, fajny jest.
Tak, to adiantum pedatum. Niezwykle subtelne jest. W moim dużym ogrodzie trochę ginie, liczę, że z wiekiem nabierze masy, sadziłam tyciutką sadzonkę zeszłej jesieni.
jeszcze raz fota powiększonej rabaty, gdyby ktoś był chętny, zapraszam do planowania Wlazłam na stoliczek

Agatko, w końcu dobiegłam i do Ciebie Wspaniale zaplanowany kształt rabaty! Rzeczywiście podobnie jak u Izy. Cisy, hakone a może wysoke zawilce? np. ukochane moje September Charm? One wprawdzie typowe kwaśnej ziemi nie lubią ale myślę, że dadzą radę
Mocno kibicuję, będzie CZADOWO!

Chłopa na gwałt szukasz... hmmmm
____________________
UrsaMaior 11:55, 13 wrz 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Ty, dawaj nasadzenia na niej - to ja dopiero zrobię naśladownictwo Choć chyba psychicznie łatwiej powoli, bo teraz chodzę i myślę, kto mi tą trawę ściągnie... Ja nie dam rady z tym moim karkiem, no mus M. urobić...Dobrze, że weekend idzie...


Hehe spoko, zaraz wrzucę, ostatnio dla Malgol zbierałam fotki z tej rabaty przy okazji jej rogalika Tylko wiesz, Ty nie lubisz spiętrzenia, a ja odwrotnie haha Ale może coś Ci w oko wpadnie
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 12:00, 13 wrz 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Dawaj potem znaka jak obejrzysz to wywalę. Nie wiem jak u Ciebie ze światłem, u mnie część nieco bardziej cienista (tam mam derenia Cloud Nine, jarzmianki, lilie i sabińską), a reszta lampa (oczywiście na miarę moich możliwości heh) - tam jest strzępek, krwiściągi, jeżówki, molinie, szałwia moja ulubiona błękitna...eh czego tam nie ma





____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 12:04, 13 wrz 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197


____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 12:12, 13 wrz 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197


Tu ten sam kawałek z daleka


____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 12:14, 13 wrz 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Słabo widać, bo nie mam zdjęć dokumentalnych
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies