Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 12:13, 03 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Pięknie wyszedł kącik z misą. Świetne miejsce na oglądanie ogrodu z innej perspektywy.
A mój ulubieniec, ściętolistny, jaki już ma gruby pieniek. Zuch chłopak!


Tak dokładnie jest, Haniu. Ten róg to najwyżej położone miejsce w naszym ogrodzie, z niego idą spadki w dwie strony i fajnie widać całą działkę, dlatego mimo tej betonowej ściany liczę, że uda się tam stworzyć piękne miejsce. Teraz muszę czekać na naturalne zagęszczenie
Udało mi się też kupić tam takie fajne dwa połączone krzesełka ze stolikiem bez możliwości dosiadania


Nieco dalej, za krzewami tawuły (nic innego chyba by tam nie urosło pod tymi ogromnymi sosnami) ustawiliśmy piaskownicę dla Najmłodszego. Jest pełna radość, bo dwa razy większa od starej i można w niej podkopywać się pod korzenie drzew

Ściętolistny wreszcie nabiera masy, w co przestał wierzyć mój M Uważał, że kupiliśmy przez omyłkę jakiegoś ołówka Ale nie!


____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 12:13, 03 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Magara napisał(a)
Zdjęcia piękne, efekty piękne, mądrości życiowe - najpiękniejsze


Buziaki!!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
sylwia_slomc... 13:04, 03 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81690
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Prawda? Też zaczynam odczuwać na starej części przyjemne zagęszczenie Pamiętasz Sylwia, jak namawiałaś mnie na posadzenie paru roślin przy hamaczku? Teraz tam już fajnie zielono.

Pamiętam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 13:07, 03 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81690
A mówią wszem i wobec, ze pod brzozami nic nie urośnie Twój ogród jest zaprzeczeniem tej tezy nawet trawnik ładnie rośnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
TAR 13:35, 03 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7235
ajajaj jak pieknie i klimatycznie, na hamaczku bym sie pobujala a potem porobila babki z piasku udekorowane kwiatuszkiem
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Kawa 14:20, 03 cze 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Agatko przepięknie!!!!
naprawdę cudny ogród stworzyłaś !

Wiklasiu jak dobrze że tu przyszłam, od razu mi lepiej
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Magleska 15:25, 03 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Agatko
cudoooowny masz ogród niesamowity ,rewelacyjny wszystko mi się podoba
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
wiklasia 22:45, 03 cze 2020


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Taki klimacik to ja lubię
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Brzozowadzie... 10:08, 04 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
sylwia_slomczewska napisał(a)
A mówią wszem i wobec, ze pod brzozami nic nie urośnie Twój ogród jest zaprzeczeniem tej tezy nawet trawnik ładnie rośnie

Wszystko jest kwestią wymiany ziemi Tam pod brzozy dosłownie waliłam dwuletnie worki z przekompostowanymi liśćmi pod paprocie i inne, a na wierzch kupa kompostu. Łatwo nie jest. Ale na tych dobrociach musi rosnąć




____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:09, 04 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
TAR napisał(a)
ajajaj jak pieknie i klimatycznie, na hamaczku bym sie pobujala a potem porobila babki z piasku udekorowane kwiatuszkiem

Ja z tym hamakiem wciąż mam problem, no nie umiem uleżeć choćby 10 minut Za to chłopaki non stop się bujają, tylko ten rok wyjątkowy - co chwila deszcze i trzeba wieszać i zdejmować
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies