Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

antracyt 21:54, 18 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Ja nie mogę... wszędzie czytam, że pada. Prześlijcie mi proszę nadmiary, bo u mnie nie pada prawie w ogóle. Podlewam codziennie, zamiast ziemi mam pył, a tam gdzie glina to skorupa.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Brzozowadzie... 11:28, 19 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Zana napisał(a)


Aagato, jakim wzorem? O nieee, jakaś inspiracja z moich zdjęć to może tak, ale moje wykopaliska w najmniejszym stopniu nie mogą się równać z Twoim dziełem! Jest pięęęęknie

Dobra, dobra, wiesz jak jest
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:30, 19 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
antracyt napisał(a)
Ja nie mogę... wszędzie czytam, że pada. Prześlijcie mi proszę nadmiary, bo u mnie nie pada prawie w ogóle. Podlewam codziennie, zamiast ziemi mam pył, a tam gdzie glina to skorupa.

Współczuję naprawdę. U nas od miesiąca pada regularnie i wczoraj zaczęło przesychać, podlałam kila wrażliwszych roślin i zaczęło padać. Jak mi to poprawiło nastrój!A gdzie Ty mieszkasz? Słyszałam, że w okolicach Krakowa w ogóle nie pada.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
SylwiaBe 11:33, 19 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 842
antracyt napisał(a)
Ja nie mogę... wszędzie czytam, że pada. Prześlijcie mi proszę nadmiary, bo u mnie nie pada prawie w ogóle. Podlewam codziennie, zamiast ziemi mam pył, a tam gdzie glina to skorupa.

Hej, to Cię dobiję, bo u mnie też pada, hehe.chociaż w oczach widać jak chwasty rosną sobie pięknie ale deszcz bardzo ważny, niech pada
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
antracyt 11:37, 19 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Współczuję naprawdę. U nas od miesiąca pada regularnie i wczoraj zaczęło przesychać, podlałam kila wrażliwszych roślin i zaczęło padać. Jak mi to poprawiło nastrój!A gdzie Ty mieszkasz? Słyszałam, że w okolicach Krakowa w ogóle nie pada.

Wielkopolska, okolice Kórnika. Do tego od zawsze większe opady zatrzymują się na rzece wioskę obok.

Sylwia, bardzo wszystkim takiego deszczu zazdroszczę.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Roocika 12:36, 19 maj 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
antracyt napisał(a)

Wielkopolska, okolice Kórnika. Do tego od zawsze większe opady zatrzymują się na rzece wioskę obok.

Sylwia, bardzo wszystkim takiego deszczu zazdroszczę.

U nas jak zaczęło padać, to skończyć nie chce. I tak źle i tak niedobrze. U nas tak działa wysoczyzna, czasami wszędzie dookoła pada, a u nas nie. A jak już zacznie to nie przestaje...
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Brzozowadzie... 13:28, 19 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
A ja dziś jeszcze liczę, że popada, bo jeszcze się przyda, tyle nowych rzeczy posadziłam, że cały kwiecień biegałam i podlewałam, a teraz super.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Gruszka_na_w... 21:20, 19 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Zaintrygowała mnie ta gimnastyka poranna. Indywidualna czy zbiorczo?

Podłączam się do wszystkich ochów i achów. Świetnie to wszystko wygląda.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Brzozowadzie... 13:36, 20 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Zaintrygowała mnie ta gimnastyka poranna. Indywidualna czy zbiorczo?

Podłączam się do wszystkich ochów i achów. Świetnie to wszystko wygląda.


Moi młodzieńcy trenują domową samorodną mini siłownię o 8, ja codziennie pilates na kręgosłup (polecam bardzo - uratował mi życie), a wcześniej dwie szklaneczki wody. Młodsi często dołączają do mnie.
Potem dopiero śniadanko, trzeba zasłużyć
Dzięki Haniu!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 13:39, 20 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
No i lipa z tym deszczem, właśnie stałam półtorej godzinki i podlewałam wszystkie nowe nasadzenia, stare bardzo ładnie trzymają wilgoć z poprzednich deszczy. Ten sezon będzie trudny pod tym względem, szkoda byłoby stracić te nowe rośliny, trzeba będzie czuwać.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies