Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Wiolka5_7 11:07, 12 lip 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20490
Agatko pięknie masz w tym swoim Tajemniczym
U mnie Rozanne też pottffór
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Mgduska 11:11, 12 lip 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Nie wiem, co to za hortensja, wiem tylko, że niezły z niej okaz. I jeszcze Ci powiem, że już drugą funkię kupiłam, z własnej, nieprzymuszone woli, wszystko przez Was tzn. wszystkie te leśne ogrody, piękne niezwykle. Praying Hands szykuje się kwitnienia, a do towarzystwa dostanie Cherry Berry, też w pąkach
____________________
Sałatka pokrzywowa
Brzozowadzie... 11:29, 12 lip 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Moja wina, moja wina... Cherry Berry chroń przed ślimakami, rozmnożyłam ją sobie jesienią i ze dwie mi wszamały, a ślimaków mam mało. Lubią ją bardzo. A praying Hands.., cóż, klasa sama w sobie. Polecam jeszcze Halcyon i Devon green, bardzo fajne są. Pierwsza też potwór
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:30, 12 lip 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Wiolka5_7 napisał(a)
Agatko pięknie masz w tym swoim Tajemniczym
U mnie Rozanne też pottffór

OOO, idę do Ciebie, jak dawno nie zaglądałam, a to zawsze strata Te Rozanne naprawdę przesadzają
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Kasya 11:42, 12 lip 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41914
Moja unique ma podobne kwiatostany ale jest późniejsza
Teraz z takich luźnych to mam early sensation
Ale są i inne
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
jolanka 11:57, 12 lip 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Agata, a ta hortensja to czasem nie Great Star?
Pięknie masz, miodzio
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Mgduska 12:04, 12 lip 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Moja wina, moja wina... Cherry Berry chroń przed ślimakami, rozmnożyłam ją sobie jesienią i ze dwie mi wszamały, a ślimaków mam mało. Lubią ją bardzo. A praying Hands.., cóż, klasa sama w sobie. Polecam jeszcze Halcyon i Devon green, bardzo fajne są. Pierwsza też potwór



No cóż, łatwo nie będzie, u mnie jest zatrzęsienie ślimaków Ale ujęła mnie tymi czerwonymi gałązkami i kwiatami, które mają być fioletowe i nie takie rozczochrane, jak u innych odmian. Najbardziej mnie wnerwia, kiedy ślimaki zjadają pędy kwiatowe, a robią to tak celnie, że niektóre rośliny już później nie kwitną. Ale jej nie dam zjeść, coś wykombinuję, w końcu z daliami daję radę
____________________
Sałatka pokrzywowa
Catalinasdiary 16:54, 12 lip 2021


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Jedno wielkie wow, ale soczyście i gęsto. A piesa jak szybko rośnie. Ta hortensja to Great Star, mam ją pod drzewem i ona właśnie takie długie pędy puszcza.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
TAR 17:41, 12 lip 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
Dziewczyny, nie wydaje mi sie, ze to Great Star. GS ma inne platki w formie wiatraczkow. tu na zdjeciu widac ze to normalne platki okrągłe. Agata mozesz z bliska zrobic fote? Mam podobna horte ale to nie jest GS.

Na zdjeciu podobna do Unique albo Kyushu
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Brzozowadzie... 18:31, 12 lip 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Chyba Tarcia ma rację, cyknęłam na szybko bo burza idzie, trochę nieostre, ale widać, że okrągłe. Aaa i metodą eliminacji wychodzi mi, że Unique, bo w opisach Kyushu kwitnie od sierpnia, a moja już w pełni kwitnienia. Ale takiej nazwy sobie nie przypominam:

____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies