Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Magara 23:55, 31 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6793
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Bo to floksik divaricata, nazwę muszę spisać:Chattahoochee, śliczny jest.

Hehe, podobnego mam/takiego samego chyba??? Niski i się rozłazi, nie mam tabelek więc nie wiem skąd go mam, prawdopodobnie z cmentarnej kwiaciarni Szczęśliwie on nie wie, że się tak po światowemu nazywa, gdyby wiedział, mógłby być bardziej roszczeniowy
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Brzozowadzie... 10:57, 01 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Magara napisał(a)

Hehe, podobnego mam/takiego samego chyba??? Niski i się rozłazi, nie mam tabelek więc nie wiem skąd go mam, prawdopodobnie z cmentarnej kwiaciarni Szczęśliwie on nie wie, że się tak po światowemu nazywa, gdyby wiedział, mógłby być bardziej roszczeniowy

A gdzie masz tego swojego? Porównamy
Ty masz po prostu światową kwiaciarnię cmentarną, skoro takie perełki w niej nabywasz
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Gosiek33 11:09, 01 cze 2022


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
W tym roku ledwo zipie ten floks i zupełnie jest bez kwiatów
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
April 12:00, 01 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10288
Gosiu a na jakim stanowisku go masz? Ten floks potrzebuje dużo wilgoci i półcienia. U mnie kwitnie.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Gosiek33 12:26, 01 cze 2022


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
O to chyba ma u mnie za sucho. Dwa lata pięknie kwitł
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
April 12:42, 01 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10288
Ta zima była wyjątkowo sucha, może dlatego.
Nigdy nie miałam tak wyschniętych żurawek po zimie jak w tym roku.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Magara 23:51, 01 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6793
Brzozowadziewczyna napisał(a)

A gdzie masz tego swojego? Porównamy
Ty masz po prostu światową kwiaciarnię cmentarną, skoro takie perełki w niej nabywasz

Ja swojego niebieskawego floksa mam na skarpie, pełne słońce Nie wiem czy jeszcze kwitnie, dziś tam nawet nie zajrzałam, miałam dzień pod hasłem "złapać kota do klatki i zawieźć na przegląd do weterynarza" (kot pomimo wielogodzinnych prób się nie dał zbajerować )
Jutro zobaczę jak się ma sytuacja z floksem bo sama ciekawa jestem
W perełki cmentarne jakoś nie wierzę - tam raczej wszystko co się da w hurcie tanio kupić i nikt nie wie co sprzedają Więc ten mój to pewnie podróba a nie żaden delikates
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
April 07:38, 02 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10288
he,he, u mnie rano też akcja łapać kota. Uciekł na dwór jak eM się po coś wrócił przed wyjazdem do pracy. Mój na szczęście, kot, nie eMuś, reaguje na swoje imię i szybko przyszedł. Omal się nie spóźniłam do pracy. Gwoli wyjaśnienia, eMuś też reaguje, nie koniecznie na imię..
Magara, jakiegoś spryciarza masz że nie przychodzi do ciebie. Jedzonko też kocurka nie wabi?
____________________
April April podbija las Mazowsze
Brzozowadzie... 11:25, 02 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Haha, mojemu żarełko wystawię i od razu przychodzi Wasze koty też mają takie wymyślne wejścia do domu? Moja kocica wchodzi TYLKO oknem kuchennym z prawej strony Nic nie wspomnę o stanie parapetu...
Gosiu, mój floksik to nówka sztuka, sprawdzimy jak mu będzie za rok, ale polowałam na niego ze dwa lata. posadziłam na różnych stanowiskach, więc za rok sprawdzę, co lubi
Tu na pleckach frontowej jest jeden...

Ten ma najwięcej śłońca i najmniej wody

A trzeci poszedł do świetlistego cienia przez cały dzień i na dodatek resztę lata spędzi pod bodziszkiem Rozanne - to taki test czy przeżyje Mam zawsze problem z tymi łysymi plackami, które muszę zostawić dla Rozanne. A jak nie zostawię to dusi mi wszystko na co wlezie


____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:30, 02 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Aaa, na południowej wysiały mi się orliki, co je kupiłam sztuk trzy dwa lata temu, w zeszłym żaden nie zakwitł, w tym rosną jak chcą
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies