Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod stewardessy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod stewardessy

SlonecznyOgrod 11:25, 08 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Kamcia napisał(a)
Dziękuję za informację odnośnie tulipanow.




Daria czyli gdzies w czerwcu już je przenosisz?

Tak
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 11:26, 08 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Co do Anabelek- bez komentarza
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Martka 12:26, 08 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Kamcia, nie ma jak skomentować, gdyby sprzedawcy oferowali możliwość wrzucenia zdjęć z otrzymanych zakupów na swoich sklepowych stronach, byliby ostrożni. A tak nie ma jak zweryfikować... Nabiorą się kolejne osoby. Też miałam kilka bardzo nieprzyjemnych zakupów, teraz będę omijała sklepy internetowe, jeśli to tylko będzie możliwe.
Kamcia 21:36, 08 cze 2021


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
EluAnabellki zamawiałam w Niemczech. Ogólnie to wiele roslin zamawiam przez internet i jeszcze nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło. Mam raczej pozytywne doświadczenia...
Tak, masz racje -mam jeszcze jedna krzewuszke, czerwona:



Daria - dzieki

Martka masz racje. Przydaloby sie wstawic zdjecia na ich Profil.


A teraz pytanie:
Co to jest?



Wyglada jak jakies jaja, pytanie czego... Mrowki probowaly usilnie wlozyc je do mrowiska. Znalzlam to na rabacie. Ochydztwo
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Martka 21:49, 08 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
To większe wygląda mi na kokon z poczwarką mrówki, to mniejsze na jaja. Próbują schować głębiej, może wcześniej w tym miejscu stała jakaś donica?
Kamcia 22:30, 08 cze 2021


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Masz racje - stala.

Popsikalam takim specjalnym spray'em na mrowki.
Mam nadzieje, ze to pomoże bo one mi chodzily po szalwii I różach.

Dzięki Martka
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Martka 22:45, 08 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Mrówki nie chodzą po szałwii i różach bez powodu żywią się spadzią mszyc i wręcz „zachęcają” mszyce do jej produkcji. Obserwuj róże
ElzbietaFranka 08:36, 09 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Od kilku lat mrówki wychodzą z każdej dziury. EM wyczyścił kostkę po kilku dniach ma kopczyki na kostce przenoszą piasek na zewnątrz kostki. U mnie przez drzwi balkonowe przeniosły do mieszkania jakim cudem piasek i to sporo. To są pracusiem. W każdym razie mam 2 kopce wrowcze na łące niech tam zasuwają ile się im podoba.

Wczoraj byłam u naszego ogrodnika i zrobiłam fotki anabelek wstawię zaraz u mnie. Zrobiłam bo od razu skojarzyłam je z twoimi.

Krzewuszka czerwona chyba przycięłas bo jest mniejsza. Oglądałam u ciebie duża.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Agatorek 21:29, 09 cze 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13218
Kamcia napisał(a)
Ku mojemu zdziwieniu przyszła Ci przesyłka z Anabelkami.
Sprzedawca nie odpowiedział na mojego maila z reklamacją, więc myślałam, że mnie zignorował.

Po otwarciu paczki znalazlam w środku, zamiast 3 sadzonek tylko 2 i wyglądają tak:



Jedyny komentarz jaki mi się tu nasuwa, to: NO COMMENT.

Z tej po prawej jeszcze coś będzie ale ta po lewej to wymaga reanimacji.


Czyli nie tylko u nas wciskają kit?
Szczerze mówiąc, to obie wyglądają tak, jakby miały iść na śmietnik, a nie do klienta. Może miał zamiar wyrzucić, ale stwierdził, że wyśle Ci w ramach reklamacji? Masakra.


Pastelowa krzewuszka piękna
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Kamcia 00:08, 10 cze 2021


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Agnieszka dokladnie tak. A ja na pochybel sprzedawcy postanowiłam, że je sprobuje przywrócić do życia. Jak się uda to będę miała 2 sztuki więcej, a jeśli nie - to trudno.
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies