Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pokażę nasz ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Pokażę nasz ogród

asica 20:12, 02 cze 2012


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Historia pewnej rabatki:



____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
asica 20:17, 02 cze 2012


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Cd.


____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
as1112 22:26, 13 cze 2012

Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 151
Bardzo podoba mi się Twój ogród Dużo masz ślicznych, ogromnych rh. Będę podglądać i przenosić choć troszkę do siebie
agata_chrosc... 06:38, 16 cze 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Witaj, wpadłam pooglądać, ale tez z interesem. Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że ze wszystkich ogrodów ogrodowiskowych, właśnie Ty mieszkasz najbliżej szkółki Przytok. Czy dobrze mi się zdaje? Jeśli tak, to mam wielką prośbę! Otóż szukam od dłuższego czasu po całej Polsce berberysu o nazwie Orange Beskid, wyhodowanego właśnie w Przytoku. No i niestety nie ma tego Beskida nigdzie, a szkółka nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej. No juz bardziej frontem do klienta to chyba nie można. No i w zwązku z tym odważyłam się zadać Ci to pytanie choć wiem, że to głupio tak do kogoś wpadać i od razu o interesach! Czy gdybym wpłaciła na Twoje konto rónowartość ceny tego krzaczka wraz z ceną przesyłki i kosztów dojazdu, kupiłabys mi go i podesłała do Holandii? Jeśli to za daleko i w ogóle się tam nie wybierasz to oczywiście nie ma sprawy. Napisz tylko, że nie da rady - na pewno się nie obrażę
A tak przy okazji - masz taką azalię, na którą zasadzam się też, tylko jeszcze miejsce dla niej nie gotowe. W ogóle piękne rhododendrony
____________________
ogród w Holandi
asica 21:36, 22 cze 2012


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Rok temu martwiłam się kiedy hortensje urosną:


____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Moniika 21:42, 23 cze 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
pięknie przyjęły sie u Ciebie te hortensje ! Mam tez kilka ale u nas na Pomorzu są ostatnio bardzo mrozne zimy i mam kłopoty z dużymi " stratami " właśnie hortensje straciłam -strasznie tego nie lubię , cierpię jakbym coś zgubiła albo jakby mnie okradli- ale dokupilam nowe w tym roku i na zimę jeszcze lepiej zabezpiecze!
takiego warzywniaka jak u Ciebie , tzn tak slicznego, wypielegnowanego i zadbanego jeszcze nie widziałam.... Bardzo zazdroszczę!
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Netka 22:42, 23 cze 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 548
Piękny ogród i odjazdowy warzywniak po metamorfozie Gratuluję
____________________
Aneta - Mój ogród w cieniu drzew
popcorn 22:51, 23 cze 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cudna hortensja! Aż się nie chce wierzyć że w jeden rok tak wyrosła! Ide wstecz poszukać dużych Rh i warzywnika
pozdrawiam!
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
asica 21:19, 24 cze 2012


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Bardzo się cieszę, że się podoba. Ta duża hortensja to INCREDIBALL, urosła dwukrotnie więcej niż anabelka kupiona w tym samym czasie.

Wrzucę zdjęcia jak rozwinie się na całego. A to nowy nabytek: Hortensja Hydrangea AVANTGARDE. Podobno kwitnie 3 miesiące i w tym czasie zmienia kolor biały/ róż/ zielony. Faktycznie kupiona kolorze jasny róż z dnia na dzień staje się intensywniej różowa.
U nas pokazały się w Kalsku na targach rolniczych jesienią. Nie miałam odwagi jej kupić. Ale po dochodzeniu, że przetrwała zimę w ogrodach - skusiłam się. Prowadzi się ją na 1 pędzie, a wszystkie wyrastające "uszczykuje". Oczywiście wsadzam je do ziemi, a nuż podchowam jej dzieci


____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
asica 18:28, 26 cze 2012


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825

Moje miejsce pod magnolią:


____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies