Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

AgataM 23:22, 29 mar 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Anitko, piękne dekoracje Wiszące jaja, kurka super
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Magleska 06:56, 30 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18736
bardzo ładne dekoracje ,.....fajne te bazie w dzbanie -proste ,a super to wygląda........jak znajdę bazie ,to zgapię
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
BKosimkArt 07:37, 30 mar 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Ale piękne ozdoby! Bardzo podoba mi się pomysł z jajkami, aż żałuję że nie mam typowego karnisza...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Iwonka 08:42, 30 mar 2018


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4216
Podoba mi się twój świąteczny minimalizm. Bogate dekoracje na Boże Narodzenie dodają blasku zimowej szacie. Wkrótce w ogrodzie wiosna wybuchnie kolorami, stąd lubię skromność Wielkanocy. Piękne drewno dostrzegłam w kuchni. Moje marzenie
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Kasia_CS 11:25, 30 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Jeju, ja nawet jednej dekoracji jeszcze nie mam! A nakupilam styropianowych jajek, złotą farbę uplotlam z wierzby bazę na wianek.. i nic ;P nudzę jaj wrócę do domu to się uporam z choc jednym wiankiem na drzwi
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Anitka 22:15, 04 kwi 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
AgataM napisał(a)
Anitko, piękne dekoracje Wiszące jaja, kurka super

Dziękuje.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:16, 04 kwi 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Magleska napisał(a)
bardzo ładne dekoracje ,.....fajne te bazie w dzbanie -proste ,a super to wygląda........jak znajdę bazie ,to zgapię

Mnie chyba najbardziej ciągnie do takiej prostoty
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:20, 04 kwi 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
BKosimkArt napisał(a)
Ale piękne ozdoby! Bardzo podoba mi się pomysł z jajkami, aż żałuję że nie mam typowego karnisza...

Mam bardzo mało mebli, więc wykorzystuje różne miejsca na dekoracje, a szczególnie, że karnisz pusty. Tylko zasłonki na bokach wiszą.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:23, 04 kwi 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Iwonka napisał(a)
Podoba mi się twój świąteczny minimalizm. Bogate dekoracje na Boże Narodzenie dodają blasku zimowej szacie. Wkrótce w ogrodzie wiosna wybuchnie kolorami, stąd lubię skromność Wielkanocy. Piękne drewno dostrzegłam w kuchni. Moje marzenie

Też mi bardziej taki minimalizm na Wielkanooc odpowiada.
W zeszłym roku udało mi się w kuchni ziścić troszkę moich marzeń. Bardzo lubię takie stare drewno.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:25, 04 kwi 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Kasia_CS napisał(a)
Jeju, ja nawet jednej dekoracji jeszcze nie mam! A nakupilam styropianowych jajek, złotą farbę uplotlam z wierzby bazę na wianek.. i nic ;P nudzę jaj wrócę do domu to się uporam z choc jednym wiankiem na drzwi

Ja mam w piwnicy takie małe jajeczka na wianek kupione i tak sobie tam trzeci rok leżą. Zawsze święta mnie zaskakują. W tym roku nie było inaczej
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies