Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

tulucy 17:34, 06 cze 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
To okno to kropka nad i. Rewelacyjnie
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
sylwia_slomc... 21:54, 06 cze 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82140
Anitko serdecznie dziękuję za cudny dzień w lawendzie i w Waszym przepięknym ogrodzie Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego gustu i wyczucia miejsca i rośliny czy przedmiotu, niesamowita atmosfera tego miejsca Czułam się jak na wakacjach w ciepłych krajachNie chciało się do siebie wracać oj nie chciało
Mogłabym tam zostać na zawsze Piesa jest przesympatyczna Towarzyszka zabawJak upoluje jaszczura to dla mnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
jolanka 05:57, 07 cze 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Nie wiem dlaczego ale nie znałam wcześniej Twojego ogrodu. Obejrzałam przed chwilą kilkanaście stron i.... zostaję tu na dłużej
Piękne klimaty tworzysz, podziwiam pomysły i efekty.
Pozdrawiam serdecznie i zaznaczam wątek do podglądania
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
BKosimkArt 07:30, 07 cze 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Ale Wam zazdroszczę przebywania u Anitki
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Iwonka 08:08, 07 cze 2018


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4219
Dziewczyny dziękuję za wczorajszy, cudny dzień Lawendowe pole z rana było świetnym pomysłem, a niebieskie łany tylko utwierdziły mnie w przkonaniu, że zdecydowanie chcę lawendy więcej i więcej
Anitko dziękuję za zaproszenie, gościnę i za to, że mogłam choć przez kilka godzin być cząstką Twojego azylu Stworzyliście oazę przytulności i wakacyjnego klimatu Czuć w ogrodzie i domu ogromne serce i pasję. Jest pięknie Tak się zachłysnęłam magią wszystkiego, co zobaczyłam, że zrobiłam tylko kilka zdjęć. Czekam na relację Sylwii i Abiko Jestem zauroczona twoim ogrodem a na żywo robi jeszcze większe wrażenie!!! Masz rękę do kompozycji, energię do działania, oko do detali. Dziękuję, że dzielisz się z nami tym wszystkim, znów mam kopniaka do lekkich chociaż zmian u siebie To był mega inspirujący dzień w towarzystwie fantastycznych babeczek Dziękuję, że jesteście!!!
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Anitka 08:21, 07 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
paulina_ns napisał(a)
Anitko pozdrawiam trochę mniej czasu mam tutaj zaglądać, ale ulubione ogrody zawsze odwiedzę

Ciesze się, że jestem w tym gronie ulubionych Ja też żyje w ciągłym "niedoczasie"
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 08:23, 07 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
AgnieszkaW napisał(a)
Anitko, ten pomysł z okienkiem w "kolorze nieba" to jest to. Cudnie Twój ogród się prezentuje. Kawałek Prowansji w Polsce

A tak długo się wahałam czy pomalować. Te wasze porównanie z Prowansją nasunęły mi pewiem pomysł, ale to za jakiś czas może powstanie
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 08:31, 07 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Agania napisał(a)
Mały akcencik, a od razu jeszcze bardziej podkreśla urodę, wkrótce lawenda zakwitnie i beęzie śródziemnomorski klimacik

Lawenda już zaczyna i po wczorajszej wycieczce chyba więcej u mnie zagości


____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 08:33, 07 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
tulucy napisał(a)
To okno to kropka nad i. Rewelacyjnie

Bardzo mi się podoba ta kropka
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 08:46, 07 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
sylwia_slomczewska napisał(a)
Anitko serdecznie dziękuję za cudny dzień w lawendzie i w Waszym przepięknym ogrodzie Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego gustu i wyczucia miejsca i rośliny czy przedmiotu, niesamowita atmosfera tego miejsca Czułam się jak na wakacjach w ciepłych krajachNie chciało się do siebie wracać oj nie chciało
Mogłabym tam zostać na zawsze Piesa jest przesympatyczna Towarzyszka zabawJak upoluje jaszczura to dla mnie


Dziękuję, że przyjechałyście do mnie, bo nie było to wcześniej planowane, tylko tak na spontanie. Ale nie miałam czasu, że by się stresować waszym przyjazdem i robić przygotowań
Fajnie, że podoba wam się atmosfera tego naszego miejsca.
Piesio chyba oszalał wczoraj na tych polowaniach, bo trzy dziury wykopał, a już od dawna mu się do nie przytrafiało, ale wczoraj ta jaszczurka którą wyczaił obudziła u niego instynkt myśliwski

Czekam na relacje z lawendowego pola, bo ja przed wyjazdem baterie nowe do aparatu kupiłam, a karty pamięci z laptopa nie zabrałam I może kilka fotek u mnie, bo ja nie zrobiłam ani jednej
Chciałaś, żebym pokazała ci opuchlaka wczoraj i może nie za bardzo szukałam, ale dzisiaj rano dwa od razu spotkałam. Chyba się przestraszyły gości i skubańce pospadały i umarlaki udawały, bo to im świetnie wychodzi
A tu w pełnym słońcu. Drakiew podziwia Ciekawe czy mu przypadnie do gustu i do jadłospisu wrzuci

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies