Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Anitka 08:48, 07 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
jolanka napisał(a)
Nie wiem dlaczego ale nie znałam wcześniej Twojego ogrodu. Obejrzałam przed chwilą kilkanaście stron i.... zostaję tu na dłużej
Piękne klimaty tworzysz, podziwiam pomysły i efekty.
Pozdrawiam serdecznie i zaznaczam wątek do podglądania


Fajnie, że znalazłaś, bo z każdego wirtualnego gościa się cieszę bardzo

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 08:49, 07 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
BKosimkArt napisał(a)
Ale Wam zazdroszczę przebywania u Anitki

Basiu nie ma co zazdrościć. Jeśli masz ochotę to wpadaj
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 09:05, 07 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Iwonka napisał(a)
Dziewczyny dziękuję za wczorajszy, cudny dzień Lawendowe pole z rana było świetnym pomysłem, a niebieskie łany tylko utwierdziły mnie w przkonaniu, że zdecydowanie chcę lawendy więcej i więcej
Anitko dziękuję za zaproszenie, gościnę i za to, że mogłam choć przez kilka godzin być cząstką Twojego azylu Stworzyliście oazę przytulności i wakacyjnego klimatu Czuć w ogrodzie i domu ogromne serce i pasję. Jest pięknie Tak się zachłysnęłam magią wszystkiego, co zobaczyłam, że zrobiłam tylko kilka zdjęć. Czekam na relację Sylwii i Abiko Jestem zauroczona twoim ogrodem a na żywo robi jeszcze większe wrażenie!!! Masz rękę do kompozycji, energię do działania, oko do detali. Dziękuję, że dzielisz się z nami tym wszystkim, znów mam kopniaka do lekkich chociaż zmian u siebie To był mega inspirujący dzień w towarzystwie fantastycznych babeczek Dziękuję, że jesteście!!!


Iwonko dziękuje, że udało Wam się do mnie paść na "chwilkę". Takie spontaniczne spotkanie są najlepsze. Mam nadzieje, że Sylwia i Aga jak zwykle nas ze zdjęciami nie zawiodą i kilka wrzucą niebawem Ja od siebie wczoraj nie mam ani jednego. Mam nadzieje, że dałam Ci motywującego kopniaka do działań. Ja też dziękuje, że jesteście, mam wrażenie jak byśmy się ze sto lat znały !!! Mam motywacje, żeby coś robić w ogrodzie. No i może nowa rabatka powstanie

Hortensje postawiałam wczoraj na szybko obok drzwi i tak już chyba zostanie

I wstążka też się przydała



____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Kamcia 09:09, 07 cze 2018


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Anitka napisał(a)


Hortensje postawiałam wczoraj na szybko obok drzwi i tak już chyba zostanie





Niech tak zostanie, bo jest pieknie...

____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Anitka 09:15, 07 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Aguś do ciebie oczko też puszczam, bo myślę, że do mnie zajrzysz niebawem. Dziękuje, że wpadałaś pomimo tak napiętego grafiku. My już tak jak Sylwia nas nazwała d’Artagnanian i trzej muszkieterowie, tylko konie mamy już mechaniczne i miecze zamieniłyśmy na łopaty Ale konie kraść możemy razem Cieszę się, że was poznałam
Zostawiam na pamiątkę spotkania i wyjazdu do Pola Lawendowego


____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 09:33, 07 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Wczoraj rano z dziewczynami pojechałyśmy do "Ogrodu pełnego lawendy", niedaleko Krakowa na północny- wschód w miejscowości Ostrów. Teraz to miejsce jest udostępnione do zwiedzania, od 10 do zmroku. Można przenieść się do Prowansji. Można zakupić wianuszki, pęczki świeżo uciętej lawendy, olejki, poduszeczki zapachowe i inne cudeńka. Ale najlepsze były spacery pośród łanów lawendy w przesympatycznym towarzystwie
Niestety zabrałam aparat, kupiłam nawet nowe baterie, ale na miejscu się okazało, że karty pamięci z laptopa zapomniałam, ale dziewczyny pewnie wrzucą niebawem sporo fotek. Moje słabej jakości, bo z telefonu




____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
abiko 09:35, 07 cze 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Oj dziewczyny.. już wczoraj pisałam Iwonce, że jesteście super babki i fajną grupą, jakbyście na czereśnie do sąsiada chciały iść po zmroku to wiecie.. ja z wami

Anitko masz cudownie klimatyczny ogród. Widać, że jest Twój od wejścia do warzywniaka. I wszystko masz wykonane dużo lepiej niż gdyby ci robiła to firma.A wiemy kiedy ogród powstawał. Ja chylę czoła przed układaniem i klejeniem kamieni. Niesamowitą robotę zrobiłaś, choć drobinka z Ciebie przecież

Mnie zauroczył warzywniak i trawnik i altanka i wiele innych rzeczy
Szkoda, że tak krótko byłam, ale cóż..zdjęć mam nie wiele, jednak głowa dawał mi w kość do wieczora. Ale Sylwia ma aż za dużo

Przyjedź po rozchodniki.. musisz sobie sama wybraćTylko nie po ciemku
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Anitka 09:36, 07 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Łany lawendy są również mieszane z innymi roślinami.




____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 09:40, 07 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774



____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 09:50, 07 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Obok długie pole jest już częściowo przygotowane pod nowe nasadzenia. Nawet serduszka będą. Można tam robić sesje ślubne i inne.
Na razie śmiałam się, że to miejsce może być używane teraz do sesji pt. " Po 30 latach małżeństwa". Ale oczywiście nie każdego

A nas też na sesje wzięło. Ja mam zdjęcia z daleka, bo telefonem.
Który rządek wybrać

Może na stojąco.

Może w klęczkach.

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies