Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Magleska 17:58, 11 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18736
Anitka szklarnia z tymi szybami szklanymi wygląda super ….stoi nadal po wichurach -to bardzo dobrze …..cieszę się ….. chcę taką
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 18:44, 11 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Pięknie szklarenka wychodzi i solidna skoro przetrwała noc, dziś niestety jeszcze ma byc powtórka z "rozrywki"
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AgnieszkaW 19:02, 11 mar 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Anitko, bardzo ładnie ta szklarnia z szybkami wygląda, no i przetrwała wichury (moja niekoniecznie...)
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
anpi 20:14, 12 mar 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Że też ja nigdzie nie trafiłam na cebulki tych irysków.Teraz u wszystkich mnie atakują swym urokiem Muszę przypilnować jesieniąMasz je pierwszy rok?One dobrze zimują?Potem się rozrastają?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Anitka 22:32, 14 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Katkak napisał(a)
Aaaaniiiitaaaaa, ale dałaś czadu z tą ramą! Wprawdzie spodziewałam się efektu wow, ale żeby aż tak? Coś pię- kne-go!!!! Podziwiam, podziwiam i podziwiam zamiast do roboty się zbierać. Jak się spóźnię to będzie na Ciebie


Kasiu ja tylko małe co nieco pokleiłam Mam nadzieje, że do pracy się nie spóźniłaś. Jak by co napisze Ci usprawiedliwienie
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:34, 14 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Anda napisał(a)


Dziękuję za info Spóźniłam się troszkę


Tez żałuję, że się wcześniej za mini nie rozglądałam.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:38, 14 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Iwonka napisał(a)


Dziękuję za ciemiernikowy raport, coś czuję że będę miała nowego mieszkańca Runianka od ciebie wygląda wspaniale po zimie. Rośnie koło altany i nawet Jacek zwrócił na nią uwagę, że ładna - w jego przypadku to cud, bo podmienionych 8 tuj nadal nie zauważył
Konsekwencji w wystroju można się od ciebie uczyć Ścianka powala wszystkich na kolana, człowiek ma wrażenie, że jest w tropikach... Z przyjemnością będę czekać na raport z ogrodu zimowego
Dobrze, że wichury nie uszkodziły szklarni. Wydaje mi się, że wiatr miał przelot i dlatego nic po drodze nie zabrał U nas w sobotę na szczęście padu nie zabrakło bo mieliśmy nocnych gości. Ale tez mocno wiało.


Oj ci nasi eMowie. Może to i dobrze, że części rzeczy nie widzą Mogę Ci jeszcze jakieś sadzonki tej runianki przygotować.

Ściankę skończyłam, szklarnia skończona, teraz pora na ogród zimowy i stolik roboczy.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:40, 14 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
greg66 napisał(a)
Anitko pozdrawiam słonecznie

Ja też już jestem po dwóch wietrznych nocach. U mnie jak tak wieje to słychać za oknem taki potężny szum czy świst, że spać nie można poza tym jak spać jak mam wokół domu takie 20 metrowe sosny.


Taki urok dużych drzew, podziwiamy je ale też mogą nas przyprawić o ból głowy, szczególnie przy taki mocnych wiatrach.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:42, 14 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Magleska napisał(a)
Anitka szklarnia z tymi szybami szklanymi wygląda super ….stoi nadal po wichurach -to bardzo dobrze …..cieszę się ….. chcę taką


Madzia stoi. Tak to jest jak się nie ogląda prognoz pogody i zabiera się za robotę przed wichurami. Z wielką niepewnością szłam rano zobaczyć czy nocne wichury przetrwała.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:45, 14 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Ja się tak nie bawię ścianke skończyłaś, a fotki gdzie??? Chyba nie przegapiłam tych końcowych....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies