Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pszczelarnia 11:14, 27 sty 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Przepiękna kolekcja donic sukulentowych. Pięknie zaaranżowane. Brak mi słów zachwytu.


PS Mam pytanie o poduszki na zewnątrz - nie chowasz ich do domu, materiał nie łapie wilgoci w zimie?

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Agania 11:21, 27 sty 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Zauroczyłam się roślinkami...piękne Twoje "sukulentowo" wygląda
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
basia3012 14:20, 27 sty 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9318
Urszulla napisał(a)


A ja nie rozumiem co to za zloty???





Ulu, przepraszam, że wtrącę się. Nie jestem Anitką ale myślę, że może chodziło o zloty czyli spotkania wielbicieli Warhammera. To są pasjonaci i może kleją jakieś figurki bohaterów tych gier czy coś z tych rzeczy?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
KasiaBawaria 07:53, 28 sty 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Przepiekna kolekcja. Ona stoi w ogrodzie zimowym?Jaka masz tam teraz temperature? Uwielbiam te gliniane doniczki.
____________________
Zapraszam na kawe
Anitka 20:22, 18 lut 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7689
basia3012 napisał(a)


Jestm Anitko, niestety. Jestem typem sowy, nie jestem skowronkiem. Chociaż wolałabym aby było inaczej.
Ale Ty Anitko to jesteś prawdziwa ogrodniczka. Nie dość, że ogród masz przepiękny i zadbany to jeszcze taki zbiór kwiatów w domu. Podziwiam i gratuluję. Wszystko dopieszczone i ładnie wyeksponowane. Aż miło oglądać.
Dobrej nocy.


Basiu jak mieszkałam w bloku miłam dżunglę w każdym pomieszczeniu, a od kiedy mam ogród to w domu kwiatów mniej. Lubię te moje sukulenty i chyba z wzajemnością
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Magleska 20:30, 18 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18104
Anitka Twoje sukulentowo zachwyca potrafisz tak pięknie zaaranżować roślinki ,dekoracje ,że aż nie mogę się napatrzeć
buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Anitka 20:50, 18 lut 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7689
BKosimkArt napisał(a)
Uwielbiam Anitko te Twoje doniczkowe i to jak je aranżujesz...
Ale ogród też zasługuje na uznanie, nawet zimą, widać wyraźnie co jest świetnie nasadzone, że nawet w stanie bezlistnym pieknie wygląda...
Ściskam


Ja z okiem domu widzę dużą część ogrodu, nie mama firanek i muszę mieć na co w zimie się wpatrywać. A co do świetności nasadzeń to bym polemizowała

Wszystkie sadzonki od Ciebie mi się przyjęły i ładnie przyrastają.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 21:27, 18 lut 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7689
Urszulla napisał(a)


A ja nie rozumiem co to za zloty???


A kolekcję sukulentów masz cudną, to wiesz pokazuj wpasowuje się idealnie w klimat Twojego domu
Kupiłam ostatnio żywe kamienie żeby zapełnić pustkę w donicy kaktusowej, podobno lubią sucho


Ciężko znaleźć mi doniczki na te moje roślinki, chyba mam za bardzo "wymagający" gust Tak, te żywe kamienie lubią bardzo sucho.

A te zloty to spotkania mojego syna z kolegami w jaskini ( czyli naszej piwnicy).
Robią makiety, figurki, różne budowle i grają. Ukradkiem cyknęłam fotki tego co zostało i część jest schowana lub zabrana. Zafiksowani maksymalnie. Sylwestra całego do 9 rano tak spędzili


____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 21:29, 18 lut 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7689
Waclaw napisał(a)
piękna kolekcja!
A i miejsce na nią dobre


Miejsce dobre, ale już go brakuje.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 21:31, 18 lut 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7689
Dorota123 napisał(a)
To Twoje doniczkowo jest przecudne, z takim klimatem.


Rok temu podjęłam decyzje o postawieniu tam konsolki i stolika z krzesełkami.
Dzięki temu powstało miejsce na te sukulenty.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies