Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Urszulla 03:44, 21 sty 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21787
Ciekawa Anitko ta relacja i nieużyteczne miejsce zagospodarowane.
robot to domena naszych czasów i ciekawe połączenie wyszło: elektronika z roślinami. To tak jak u mnie w domu- ja rośliny a mòj syn coraz więcej kabli i elektroniki gromadzi. Może skonstruje kiedyś robocika
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Agania 07:07, 21 sty 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Fajna wyprawa
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
basia3012 12:19, 21 sty 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9427
Też byłam w tym pięknym angielskim ogrodzie. Dziękuję.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Anitka 21:11, 25 sty 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7773
Sonka napisał(a)
O, przypomniałas mi piękny ogród, byłam tam w upalne lato, ogrom i rozmach w terenu zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Wspomnienie tego miejsca pozostaje na całe życie.


My byliśmy w maju i było bardzo gorąco. Na nas też to miejsce zrobiło duże wrażenie, bardzo podobało się również moim dzieciom.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 21:11, 25 sty 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7773
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ekstra

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 21:15, 25 sty 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7773
Gosialuk napisał(a)
Niesamowite miejsce. Edukacja jest bardzo ważna. Pozwala uświadomić sobie skalę problemu. Ja cały czas twierdzę, że każdy powinien robić tyle ile może w tym kierunku.


Szkoda, że nie mam więcej zdjęć, bo nie pokazałam za wiele. Naprawdę jest tam dużo bardzo pomysłowych miejsc jeśli chodzi o edukację.

Gosi zgadzam się z tobą z 100 % Osatnio cały czas zastanawiam się co mogę jeszcze zrobić, żeby być bardziej eko, ale by nie zwariować

Czytałam ostatnio, że w Kenii obowiązuje całkowity zakaz produkowania, sprzedawania czy po prostu posiadania plastikowej siatek. Za jego złamanie grozi kara do czterech lat więzienia lub grzywna. Policja ma prawo zatrzymać każdego, kogo zobaczy z plastikową torbą.
Osoby przylatujące do Kenii, które będą miały przy sobie plastikowe torebki, będą zmuszone do pozostawienia ich na lotnisku.
Podobne zakazy są też w Kamerunie, Malii, Tanzanii, Ugandzie, Etiopii.



____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 21:25, 25 sty 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7773
basia3012 napisał(a)


Anitko, dziękuję. Odrobinę tajemniczości każdy potrzebuje. Więc rozumiem Ciebie bardzo dobrze.
A szafka tak mi się podoba, że kiedyś zbiję sobie z desek coś na jej wzór. A czy mi wyjdzie? Zobaczymy.
Nie święci garnki lepią a ogrodniczki szafki robią.
Dobrej nocy Anitko.


Z szafką na pewno się uda. Ale ty Basiu jesteś nocny marek
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 21:32, 25 sty 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7773
Urszulla napisał(a)
Ciekawa Anitko ta relacja i nieużyteczne miejsce zagospodarowane.
robot to domena naszych czasów i ciekawe połączenie wyszło: elektronika z roślinami. To tak jak u mnie w domu- ja rośliny a mòj syn coraz więcej kabli i elektroniki gromadzi. Może skonstruje kiedyś robocika


Oby coraz więcej takich pomysłów na zagospodarowanie zdewastowanych miejsc na naszej planecie. Ja mam ostatnio w piwnicy zloty graczy Warhammera. Wycinają, budują, keją, malują ....
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 21:33, 25 sty 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7773
Agania napisał(a)
Fajna wyprawa


Fajna, fajnie powspominać
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 21:38, 25 sty 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7773
basia3012 napisał(a)
Też byłam w tym pięknym angielskim ogrodzie. Dziękuję.


To teraz zapraszam do ogrodu w Szkocji

https://www.ogrodowisko.pl/watek/10183-armadale-gardens-and-castle-szkocja




____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies