Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Anitka 07:39, 06 lut 2021


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
anabuko1 napisał(a)

Anitko, przepiękne dekoracje
Pozdrawiam i wszystkiego Dobrego, pięknego w tym 2021 roku ci życzę


Dziękuje. Oby ten rok był lepszy. Bardzo brakuje relacji międzyludzkich, takich w realu.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 07:44, 06 lut 2021


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Monia81 napisał(a)
A to ci Iwonka sprawiła cudną niespodziankę. Anitko cudne kadry jak zawsze trzymam kciuki, aby ręka nie doskwierała i wróciło wszystko do normy. Wszystkiego najlepszego w tym Nowym roku, coby był tylko lepszy i żebyśmy mogli z radością się spotkać buziaki


Monia dziękuje. Ręka z każdym tygodniem coraz bardziej sprawna. Póki co lewa wykorzystywana częściej. Widziałam kiedyś taki sekator co był dla osoby leworęcznej. Może się zaopatrzę, bo jak wiele rzeczy odpuściłam, to chyba wiosennego cięcia bylin i traw nie da się pominąć w pracach ogrodowych
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Milka 07:49, 06 lut 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Anitko, obejrzałam wszystko. Ogród nienagannie się prezentuje o każdej porze roku.
Wianek i dekoracje też podziwiałam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Anitka 08:04, 06 lut 2021


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Waclaw napisał(a)
Twój ogród jak zwykle urzeka. Zasługa kompozycji i doboru roślin. Niezmiennie podziwiam to w Waszym ogrodzie bez względu na porę roku.
Łączę się w bólu związanym z odejściem bliskiej osoby. Słabą pociechą ( ale jednak) jest czas gojący rany.
Ściskam Was oboje


Każdą porę roku za coś lubię, nie tylko w ogrodzie. Staram się doceniać każdej zalety i na nich się skupiać, o wadach, minusach zapominać. Brakuje mi nart w tym roku, ale na szczęście znalazłam sobie inne zajęcie i dużo spaceruje. Daje mi to dużo satysfakcji, choć to nie o moje endorfiny chodzi, ale i one przy okazji też się wydzielają. Bardziej to, że komuś pomagam, daję chwilkę normalności i radości, a tym bardziej jeśli uda się odmienić jego los na dłużej. Troszkę zaniedbuje przez to ogrodowisko, ale jak tu nie pójść na spacer np. z " wilkiem"



____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 08:19, 06 lut 2021


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Juzia napisał(a)
Cudeńko masz ten ogród!
Brawo!



Dziękuje.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 08:21, 06 lut 2021


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
basia3012 napisał(a)
Anitko, jak zawsze dekoracje świąteczne piękne. Nie szkodzi, że zeszłoroczne. Jak coś jest tak gustowne i piękne to czemu tego nie używać.

A ręka na pewno powolutku będzie coraz sprawniejsza. Tego życzę Tobie Anitko. I oczywiście zdrówka na rok 2021.


Te dekoracje to prawie już jak " z duszą" Zdrówka
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 08:22, 06 lut 2021


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Agania napisał(a)
Anitko, podziwiam... jak zawsze każdy fragment w ogrodzie jest dopracowany i niepowtarzalny
Piękny wianuś od Iwonki... życzę pełnej sprawności z ręką


Dziękuje Agatko. Wianek dalej wisi i cieszy Ręce przekazałam
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 08:23, 06 lut 2021


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
koliber napisał(a)
Pięknie Anitko i wszystkiego dobrego


Dziękuje, wzajemnie

Szkoda, że targów w Jasionce w tym roku nie będzie i się nie spotkamy
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 08:25, 06 lut 2021


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
KasiaBawaria napisał(a)
Cudne te twoje dekoracje


Dziękuje Kasiu.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 08:27, 06 lut 2021


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
basia3012 napisał(a)


Anitko, bardzo dziękuję za zdjęcia rdestów. Pięknie Ci rosną. Czy wymagające są?


Basiu ja dopiero zaczynam z nimi przygodę, niektóre mam dopiero drugi sezon, ale bardzo je już polubiłam. Ja o nie specjalnie nie dbam, zetnę na wiosnę i tyle.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies