Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Migawki z ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Migawki z ogródka

tulucy 10:55, 13 sie 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
To jest urlop do tego mam remont łazienek.

I rewolucja w ogrodzie będzie potem duża, ale potrwa co najmniej do przyszłego roku...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Gosiek33 11:16, 13 sie 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Ale robota. Po urlopie wypoczniesz
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
mrokasia 11:42, 13 sie 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
tulucy napisał(a)
To jest urlop do tego mam remont łazienek.

I rewolucja w ogrodzie będzie potem duża, ale potrwa co najmniej do przyszłego roku...


A co Ty byś chciała robić na urlopie? Odpoczywać???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
tulucy 11:49, 13 sie 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Wiecie co, mnie się taki urlop bardzo podoba... Szkieletowi co prawda zdecydowanie nie służy, ale co tam....
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
popcorn 12:01, 13 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Czemu nie, i przynajmniej bezpiecznie u siebie piękne zbiory!
____________________
Mój nowy ogródek
UlaB 12:21, 13 sie 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Zgadzam sie z Karolą - to jest bardzo dobra opcja na urlop U mnie co roku symbolem poczatku urlopu jest fakt, zewpadam "w gary" i robie przetwory. Inaczej nie moge odpoczac w pracy starsi koledzy sie dziwią ze pokolenie 40+ to w ogole jakies przetwory robi mysla ze my to juz jakies freaki

Czym drylujesz wisnie? I jak suszysz? Moze bym sprobowala, nigdy nie suszylam, hmmmm....
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
inka74 12:30, 13 sie 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
U mnie 4 słoje 5 litrowe ogórków zrobione... testy eM robi. Wiśnie też suszyłam ale malutko w tym roku było. Czekam na jeżyny bo się krzaki uginają.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 13:40, 13 sie 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
tulucy napisał(a)
To jest urlop do tego mam remont łazienek.

I rewolucja w ogrodzie będzie potem duża, ale potrwa co najmniej do przyszłego roku...


A co to za rewolucja w ogrodzie będzie?
Tym zdjęciem ogórków przygniotłaś mnie do ziemi. Moich było tylko tyle, że zmieściły się w jednym słoiczku. ie pomogło podlewanie mlekiem ani ekologiczne opryski. Powaliła je zaraza.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Anda 13:53, 13 sie 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
Jej, tych ogórasów to zazdraszczam. Moje ledwo owocują. Nie wiem czemu w tym roku tak słabo. Pomidory też mają mniej owoców niż normalnie do tej pory.

No właśnie, co za rewolucje ogrodowe się szykują? Basen będzie?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
tulucy 22:11, 13 sie 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Ogórków mam dużo, ale też mam u siebie rządek i 4 razy tyle u sąsiadki, w dzierżawie podlałam tylko raz drożdżami. Część już mam w słoikach, 13 szt. Reszta jeszcze się kisi w kamionkach. Jak dobrze pójdzie, to ze 40 słoików będzie. Plus to co, non stop zjadamy - małosolne, mizeria.

Pomidorów mam bardzo mało w tym roku. Nawet w tunelu. I chyba wiem, czemu. Bo tunel stoi rano w cieniu... Potem w pełnym słońcu, a wieczorem znowu w cieniu. Rano rosa, wieczorem gubi ciepło i nie trzyma go na noc.

Żadne baseny u nas nie przejdą, natomiast wiata na samochody w przyszłym roku, a w tym ogrodzenie na ostatnim brakującym boku. A miejscówka wiaty wiąże się z likwidacją obecnego mini sadu. i likwidacją części rabaty warzywnikowej. A jak już tak lecimy, to przenoszę miejscówkę tunelu na miejsce słoneczne rano i wieczorem. I przenoszę warzywnik. I w jego miejsce idzie sad. Okazało się tak przy okazji, że mamy metr szerszą działkę, niż myśleliśmy. Więc to ogrodzenie będzie dalej niż myśleliśmy i tam mam więcej miejsca i skwapliwie to wykorzystam. Jak nie padnę
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies