Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Migawki z ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Migawki z ogródka

tulucy 13:51, 13 lut 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Pewnie cięcie róż pobudzi Cię do życia.

Haniu, zaczęłam od stosunkowo bezpieczniejszych działań, cięłam owocowe. Bez kolców, niby bezpieczniej, ale czy ja wiem, siedziałam okrakiem na 3 metrowej drabinie. To już praca na wysokości chyba
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
TAR 15:01, 13 lut 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7017
Lucja, nowi chca dbac, karme wystawiaja tylko pojawil sie problem z ptakami. Nie ma, ponoc jak sie wyprowadzilismy ptaki zniknely. W karmnikach pelno i pusto. Ja dosypywalam na dzien 4 razy. Nieco dziwne. Dzieciol ostatni raz byl w dniu przekazania kluczy, pokazywalam nowej.

Za to na nowych wlosciach az oglusza swiergot, bylam wczoraj 3 godziny, dzisiaj i jakbym jakiegos nektaru szczescia sie ochlała, przefantastyczny tam mikroklimat jest i atmosfera spokoju. Uroczysko z pozytywnymi fluidami tudziez dobrymi elfami/duchami/wrozkami
____________________
Ogrod nad bajorkiem
tulucy 15:05, 13 lut 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
Tarcia, będziesz wstęp biletować????

U mnie ptaków mniej, bo pod topór poszły ich kryjówki, tuje sąsiadki i mój bluszcz... Ale pokazują się. Za to w tym roku mam bażanty. 4 sztuki się pokazują. Cóż, jakie Łazienki, takie pawie
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
TAR 15:47, 13 lut 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7017
pozytywnych zapraszam bez biletu
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gruszka_na_w... 20:44, 13 lut 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
tulucy napisał(a)

Haniu, zaczęłam od stosunkowo bezpieczniejszych działań, cięłam owocowe. Bez kolców, niby bezpieczniej, ale czy ja wiem, siedziałam okrakiem na 3 metrowej drabinie. To już praca na wysokości chyba


Mam lęk wysokości i jakiekolwiek prace na drabinie bardzo mnie spinają. Zakupiłam sobie sekator na wysięgniku. Bardzo jestem z niego zadowolona.
Koniec cięcia owocowych też mnie uszczęśliwił.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
tulucy 22:41, 13 lut 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
Haniu, ja mam nie wiem co, lęk wysokości czy przestrzeni... Boję się drewnianych schodów na wysokie wieże platform widokowych, balkonu na 11 pietrze.
A na tej drabinie jakoś mi bezpiecznie drzewa się trzymałam. Sekatorna wysięgniku dobra rzecz, muszę pomyśleć


Tar, pozytywny to teraz kiepskie skojarzenia budzi
Ale co tam, byle do wiosny
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
April 08:17, 14 lut 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9912
Hej Lucy Pozdrawiam. Widzę że też już oswajasz sprzęt ogrodowy Jest co robić, wystarczy nam zajęcia do ciepłej wiosny A terapia ogrodowa najlepsza na świecie. Ja już nie mogłam wytrzymać w domu. Powolutku, bez napinki - tyle co dla przyjemności
____________________
April April podbija las Mazowsze
tulucy 15:05, 14 lut 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
Dziś aż podskoczyłam z radości. Mój oczar kwitnie pipek mały, ledwie go nad ziemią widać. A kwitnie!!! Jutro polecę z aparatem jakim do niego. Ja mam Ruby coś tam...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 18:47, 14 lut 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
Zdjęcia robione po 16-tej, już bez słońca niestety. Ale i tak coś widać
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Gruszka_na_w... 22:06, 14 lut 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Kolorki są! Wreszcie!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies