Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Migawki z ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Migawki z ogródka

Gruszka_na_w... 16:41, 17 lut 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21904
tulucy napisał(a)
Jest budujące, jest mój mnie wozi na te starocia i nie narzeka, nawet czasem mnie mobilizuje, jak mi się nie chce zebrać i ogólnie dużo teraz za mnie robi, jak mam dołowe humory.


Mądrego masz faceta Lucy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
tulucy 19:29, 17 lut 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Mądrego masz faceta Lucy.


Z tym to bym nie przesadzała bojący się o mnie, bo beze mnie to bidulek sam zginie
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Magara 00:02, 18 lut 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6536
Hehe Przypomniały mi się w tym momencie kadry z filmu "Ostatnia rodzina" - jak Zofia Beksińska instruktaż dla Zdzisława na karteczkach pisała odnośnie prac codziennych Choć tamta sytuacja raczej śmieszna i zabawna nie była (raczej przejmująca) to zdarza mi się jej wspomnienie co jakiś czas przywoływać w realu
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
tulucy 22:22, 18 lut 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Wiosenne zakupy, co prawda przez pośrednika, ale zawsze. Mamunia mi kupiła, w niedzielę odbiorę.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 22:24, 18 lut 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Daga, ja się od dłuższego czasu posiłkuję karteczkami, ale dla siebie niestety. Spisuję sobie listy do zrobienia.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Magara 23:24, 18 lut 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6536
tulucy napisał(a)
Daga, ja się od dłuższego czasu posiłkuję karteczkami, ale dla siebie niestety. Spisuję sobie listy do zrobienia.

Lucy, ja to akurat robię od zawsze i w ogóle się tym nie martwię, wręcz przeciwnie - cieszy mnie jak karteczkę mogę wyrzucić bo 100 procent spraw załatwione W windowsie też są żółte karteczki na pulpit, choć tego akurat jakiś czas już nie praktykuję

A Mamunia zacna bo dba o dobre samopoczucie Córci
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 10:49, 19 lut 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11516
Też wczoraj przyglądałam się pierwiosnkom, ale bałam się, że ich do domu przez wiatr nie doniosę w całości i odpuściłam. Twoje ozdobią dom czy donice na zewnątrz?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Agatorek 11:52, 19 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Te fioletowe to krokusiki?
Śliczniutkie są .

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Gruszka_na_w... 15:18, 19 lut 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21904
Ależ cudne "kurczaczki". Wiosną niezastąpione.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
tulucy 22:56, 19 lut 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Kurczaczki pójdą na zewnątrz, najpierw do donic, potem w teren

Strasznie wiało. U nas wszystko ok, ale u rodziców wyrwało świerka, jedni z najstarszych drzew w ogrodzie, sadzony przez rodziców 35 lat temu. Trochę zniszczył dach, oparł się o dom i sosnę obok. I czeka na usunięcie. Dobrze, że już nie wieje.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies