Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Migawki z ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Migawki z ogródka

AgataP 17:24, 12 lut 2022


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Ja zaszczepiona 3 dawkami, dzieci czekają już na kolejne swoje 2 i 3 dawkę i co? Mnie dopadł covid, nawet nie wiem gdzie, bo w pracy wszyscy zdrowi. Cała rodzina testy negatywne tylko ja pozytywny bohater w tej opowieści. Trzeci tydzień siedzę w domu, kaszel cały czas i muszę zrobić RTG płuc.
Też z nadzieją wypatruję już wiosny, chcę wyjść już z tego domu, pogrzebać w ziemi mi się chce... nasiona kupiłam, ale u mnie rozsądek tym razem wygrał - nasionek mniej, sieję tylko co to ostatnio u mnie chciało rosnąć....
Choć jak patrzę u Karoli na tej Jej pawilony to i mnie kusi jakiś nieduży foliaczek... bezpieczniej będzie zostawić pod ręką młotek, taki do wybijania ze łba jak coś...
____________________
Z Pszenicznej...
tulucy 17:34, 12 lut 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Mój foliaczek rozebrany. Za to czekają stalowe okna, będzie szklarnia spawana. Znajomy ma nam pomóc. M chce pomidory mieć, to musi ogarnąć.

Ja na razie tylko zaszalalam z cebulami na wyprzedaży. Jeszcze dalii trochę chcę.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
antracyt 18:16, 12 lut 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11577
Łucjo, cebulowe teraz jeszcze będziesz sadzić? Zastanawiałam się nad narcyzami jeszcze teraz, ale wyczytałam, że je się już we wrześniu sadzić, żeby się dobrze ukorzeniły przed zimą. No i trochę mi się odechciało ryzykować. Nie wiem czy dobrze.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 18:29, 12 lut 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10198
Będziesz miała fajną szklarenkę co do krótkiej doby, zawsze się pocieszam, że lepiej za krótka, niż miałby mi się czas dłużyć z nudów to tak żeby sobie humor poprawić jak coś nie zdążę zrobić
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
galgAsia 19:11, 12 lut 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Lucy, witaj na przedwiośniu
Może teraz będzie więcej słońca, to łatwiej będzie ogarniać niefajne nastroje.
Mnie też udało się dziś porobić trochę w ogrodzie i mam nadzieję na jutro
Buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Napia 20:25, 12 lut 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
I ja dzisiaj po raz pierwszy w tym roku popracowałam trochę w ogrodzie. Nareszcie. W powietrzu było czuć wiosnę. Śpiewały ptaki, pojawiły się żurawie. To był dobry dzień i takich dobrych dni życzę nam wszystkim jak najwięcej
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
TAR 21:44, 12 lut 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7271
Łucja, widoczki przedwiosniowe u ciebie. Wiesz, my sie sprzedalismy i zaczynamy kolejna budowe i nowy domek i ogrod tak wiec ten sezon raczej pod kątem porzadkowania dzialki upłynie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Magara 23:01, 12 lut 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6587
Łucja, nie mam ani telewizora ani telewizji, ale podobno tam mówią, że wiosna biegnie a covid się skończył
Dni coraz dłuższe, no będzie lepiej, musi być
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Gruszka_na_w... 13:32, 13 lut 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Pewnie cięcie róż pobudzi Cię do życia.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
tulucy 13:48, 13 lut 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Dziewczyny styrałam się dziś balansując na drabinie. Ale jabłonka przycięta.

Zuza, ja tylko lilie... I takie, co nie zimują, dla mamy głównie, e i sobie coś zostawię, zefiranty, frezje.


Tarciu no to czekamy chyba wszyscy na nowe otwarcie nie wiesz, nowi dbają o skrzydlate?

Asiu, słońce dobrze robi... Może ciężkie prace ziemne też pomogą. Na razie hartuję mój szkielet,żeby współpracował grzecznie.

Basiu, oj chciałabym, bardzo ale to bardzo, żeby mi się dzień dłużył z nudów. Choć przez chwilę.

Agnieszko u nas też ćwierkają, oglądają kwatery do wynajęcia... Żurawie to jednak tutaj egzotyka, w życiu nie widziałam.

Daga, wiem, kiedyś chyba musi być lepiej... Jak to śpiewał Gintrowski, coś być musi za zakrętem... Tylko póki co ta droga jakaś szeroka i prosta. Jak trasa łazienkowska.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies