Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Migawki z ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Migawki z ogródka

Basieksp 23:27, 14 lut 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9999
Coś widać nawet trochę więcej niż tylko coś całkiem spora gromadka krokusów
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magara 00:53, 15 lut 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6374
Lucy, ja widzę, oczami wyobraźni, jak Ci się oczy śmieją i gęba cała na widok tych krokusów i oczara - oby jak najczęściej i jak najwięcej takich małych radości
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
tulucy 12:11, 15 lut 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
Są kolorki, gęba mi się cieszy. Dziś zauważyłam, że następne nieśmiało pąki zaczynają pokazywać. I peonie kły pokazały już gdzieniegdzie. I kalina bodnantska już listki puszcza, nie kwitła, ale co tam.
I klucz gęsi pięknie i głośno dziś przeleciał.
I nawet mnie nie przeraża myśl o cięciu róż.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mrokasia 12:39, 15 lut 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
No dobra, dotarłam obejrzeć tego oczara
Krokusiki też śliczne. U mnie w fazie zielonych pędzelków albo kłów. Kwitną tylko ciemierniki i może wreszcie doczekam się kilku kwiatów na Lamoncie.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 13:43, 15 lut 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7016
tulucy napisał(a)

Tar, pozytywny to teraz kiepskie skojarzenia budzi
Ale co tam, byle do wiosny
hehe, madry zrozumie a glupi pomysli ze tak byc musi
____________________
Ogrod nad bajorkiem
galgAsia 16:28, 15 lut 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Lucy, kolorki śliczne Jak to na wiosnę
I radość jest, i banan na twarzy - a to się liczy
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 16:30, 15 lut 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Mnie się dziś gęba śmiała na widok kiełkującej serduszki i pierwszych w tym roku treli skowronka.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Judith 16:39, 15 lut 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
A mnie wzruszył widok maleńkich kłów szafirków - znak, że cebulki siedzące w ziemi od 2 lat się rozmnożyły .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
TAR 11:58, 16 lut 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7016
u mnie dzis o wczesnym poranku nad glowa stado zurawi przelecialo, byly nisko, swist skrzydel dochodzil. ale czaaad. i wczoraj jak bialasy odbieralam od groomera (stara dzielnica z drzewami i krzaczorami) spiew jakby kosa lub drozda usłyszalam, byla 17 a o tej one sie zazwyczaj u mnie uaktywnialy. matko jak cieplo na serduchu i podniosle sie poczulam. na tymczasowce zaraz zakwitna przebisniegi w korytku. meżus ocalil przy rozbiorce budowlanej w jednym budynku i wykopal cala paletke dla mnie, bo wie ze je lubie. i to tez jest budujace kiedy polowek zwraca uwage na takie szczegoly, jeszcze chyba mnie kocha po tylu latach
____________________
Ogrod nad bajorkiem
tulucy 00:12, 17 lut 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
Jest budujące, jest mój mnie wozi na te starocia i nie narzeka, nawet czasem mnie mobilizuje, jak mi się nie chce zebrać i ogólnie dużo teraz za mnie robi, jak mam dołowe humory.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies