Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

DorKa 10:47, 18 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)
Extra przemiana ogrodowa, rok i taki powalający efekt. Przesadzać Dorka będziemy chyba do końca życia ja już się pogodziłam z tym, że nigdy nie będę zadowolona z efektu hihi


jak mus to mus
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 10:49, 18 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Anda napisał(a)


Te dosc wysokie nasadzenia + Nigra + kolumna stworzylaby praktycznie sciane, w ktorej byloby widac ewentualnie jakas dziure na wysokosci ok. 1m miedzy nasadzeniami a korona. Wygladaloby to dosc ciezko. Poza tym kolumna zaslanialaby z altany chyba widok na rabate, ale nie jestem pewna, bo mnie tam osobiscie nie bylo


zapraszam jak będziesz w okolicy Ale masz rację z altany widok na ładną rabatę będzie lepszy niż ścianę drzew. W takim razie przesadzam anabelkę bardziej w głąb, fifera wysadzam i dosadzam trawek. Dzięki
____________________
Dorka Zakręcony ogród
makadamia 11:05, 18 wrz 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
effka napisał(a)
Extra przemiana ogrodowa, rok i taki powalający efekt. Przesadzać Dorka będziemy chyba do końca życia ja już się pogodziłam z tym, że nigdy nie będę zadowolona z efektu hihi


Jak zaczniesz być zadowolona, to akurat drzewa i krzewy porosną, zmienią się warunki świetlne i trzeba będzie obmyślać rabaty na nowo
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 11:06, 18 wrz 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
DorKa napisał(a)


zapraszam jak będziesz w okolicy Ale masz rację z altany widok na ładną rabatę będzie lepszy niż ścianę drzew. W takim razie przesadzam anabelkę bardziej w głąb, fifera wysadzam i dosadzam trawek. Dzięki


No i dobrze

Jeszcze mnie ta dwukolorowa tawuła gryzie w oczy.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Anda 11:21, 18 wrz 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33523
DorKa napisał(a)


zapraszam jak będziesz w okolicy Ale masz rację z altany widok na ładną rabatę będzie lepszy niż ścianę drzew. W takim razie przesadzam anabelkę bardziej w głąb, fifera wysadzam i dosadzam trawek. Dzięki


Dziekuje, dam znac jesli kiedykolwiek bede
A marzy mi sie taki objazd po Polsce po chetnych ogrodowiczankach i ich ogrodach Nie wiem, czy kiedykolwiek mi sie to uda.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
DorKa 11:26, 18 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
makadamia napisał(a)


No i dobrze

Jeszcze mnie ta dwukolorowa tawuła gryzie w oczy.

o żesz zapomniałam o niej Dzięki !

z nią sprawa ma się następująco. Do wywalenia - uzgodnione. Tam w rogu rośnie pecherznica ( wiem bordo obok bordowej nigry nie pasuję ) mogę ją też wywalić albo rozświetlić jakimś akcentem . nie ma zdjęcia tego rogu ale wygląda to tak,że za nigra ostatnia z lewej rośnie zebrinus ( też tam nie pasuje ) potem pęcherznica . Przed pęcherznica rzeczona tawuła shirobana. A przed nigrą posadziłam wczoraj hameln


____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 11:27, 18 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Anda napisał(a)


Dziekuje, dam znac jesli kiedykolwiek bede
A marzy mi sie taki objazd po Polsce po chetnych ogrodowiczankach i ich ogrodach Nie wiem, czy kiedykolwiek mi sie to uda.


Trzymam kciuki. Chcieć to móc
____________________
Dorka Zakręcony ogród
wiklasia 11:33, 18 wrz 2018


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Anda napisał(a)


Dziekuje, dam znac jesli kiedykolwiek bede
A marzy mi sie taki objazd po Polsce po chetnych ogrodowiczankach i ich ogrodach Nie wiem, czy kiedykolwiek mi sie to uda.


Anda to szykuj jedno dodatkowe miejsce dla mnie . Chętnie bym sobie zafundowała taką objazdową wycieczkę fakultatywną
W żadnym biurze podróży takiej nie ma, nic tylko jakieś Rodosy, Turcje, Tunezje
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
eVka 11:36, 18 wrz 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
makadamia napisał(a)


Jak zaczniesz być zadowolona, to akurat drzewa i krzewy porosną, zmienią się warunki świetlne i trzeba będzie obmyślać rabaty na nowo

Hehe dobre, takie życie ogrodnika
____________________
Anda 11:37, 18 wrz 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33523
wiklasia napisał(a)


Anda to szykuj jedno dodatkowe miejsce dla mnie . Chętnie bym sobie zafundowała taką objazdową wycieczkę fakultatywną
W żadnym biurze podróży takiej nie ma, nic tylko jakieś Rodosy, Turcje, Tunezje


Ok
No właśnie, te biura podróży prezentują same nudy
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies