Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

DorKa 12:27, 14 sty 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Magleska napisał(a)
W planowaniu nie pomogę nie umiem ......ale zaglądam i czekam na Twoje decyzje buziaki

dzięki Madzia pewnie tak ja do tej poy pójdę na żywioł a za parę lat ewentualnie zmienię.Dzięki temu póki siła i chęci są będzie ciągle robota w ogodzie
____________________
Dorka Zakręcony ogród
daszum 18:33, 14 sty 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Dorka o ambrowcu kolumnowym u siebie pisałam tzn. napisałam, że wiem, że nic nie wiem Ambrowce jesienią sadzone, kupione po 120 zł sztuka. Z chytrości wzięłam 2 najwyższe jakie były, przyjechałam do domu, przymierzyłam w ogrodzie i każdemu ucięłam po 40 cm z góry Pocieszam się, że u kogoś czytałam, że czubek kolumnowego przemarzł i na wiosnę ruszył jak głupi, urósł 1 m.


Ja też czekam na spadek. Mój dom też bez kuchni, drzwi i innych drobiazgów, przed domem błoto po kolana, tak że nawet plebana po kolędzie nie wpuściłam, bo się bałam, że się utopi.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
DorKa 21:03, 14 sty 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
daszum napisał(a)
Dorka o ambrowcu kolumnowym u siebie pisałam tzn. napisałam, że wiem, że nic nie wiem Ambrowce jesienią sadzone, kupione po 120 zł sztuka. Z chytrości wzięłam 2 najwyższe jakie były, przyjechałam do domu, przymierzyłam w ogrodzie i każdemu ucięłam po 40 cm z góry Pocieszam się, że u kogoś czytałam, że czubek kolumnowego przemarzł i na wiosnę ruszył jak głupi, urósł 1 m.


Ja też czekam na spadek. Mój dom też bez kuchni, drzwi i innych drobiazgów, przed domem błoto po kolana, tak że nawet plebana po kolędzie nie wpuściłam, bo się bałam, że się utopi.


Ja wpuściłam i pewnie przeklinał mnie jak buty czyścił

Pewnie też bym wzięła największe, gdyby wybór był Dobrze,że jescze trochę czas na przemślenia jest choć im więcej myślę tym mniej wiem ale to chyba normalne.

p.s trzymam kciuki za rychły spadek
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Makusia 10:08, 19 sty 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Dorka chyba nie mówiłam, ale masz czadowe okiennice drewniane! Piękne są!

Pozdrawiam
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
DorKa 15:15, 22 sty 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Makusia napisał(a)
Dorka chyba nie mówiłam, ale masz czadowe okiennice drewniane! Piękne są!

Pozdrawiam


Dzięki Powiem eMusiowi będzie dumny, w końcu to jego dziecko Zarówno projekt jak i wykonanie. Zdolna bestia jest...
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 17:51, 22 sty 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Hej Dorka, ja również przyłączam się do kliki liczącej na spadek po cioci z USA, deklarując że połowę wydałabym na lux ogród
____________________
DorKa 07:49, 23 sty 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)
Hej Dorka, ja również przyłączam się do kliki liczącej na spadek po cioci z USA, deklarując że połowę wydałabym na lux ogród


jak nie więcej Ze wszystkich uzależnień zdecydowanie ogrodomaniactwo najprzyjemniejsze a wydawanie pieniędzy na nie w ogóle nie boli

p.s Obudziłaś się wreszcie najwyższa pora. WIosna nadchodzi
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 09:19, 23 sty 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Dziewczyny wracam do brzózek dorenbosów, których kategorycznie nie chciałam
Wracam i coraz bliżej mi do nich. Myślę czy nie zrobić takiego zagajnika z wrzosowiskiem w tym kącie :


Pierwotnie miały być gumbale ale im więcej oglądam tych zagajników tym bardziej mi się podobają ...
Mniej więcej tak miałoby to wyglądać :

Czy właścicielki mogą się wypowiedzieć na ich temat ? Więcej za czy przeciw ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Makusia 09:49, 23 sty 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Jestem właścicielką ale nie mam jeszcze nic do powiedzenia
Są śliczne, choć moje sadziłam już w formie niemal bezlistnej. Tak po prostu uważam, że śliczne są
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
DorKa 10:19, 23 sty 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Makusia napisał(a)
Jestem właścicielką ale nie mam jeszcze nic do powiedzenia
Są śliczne, choć moje sadziłam już w formie niemal bezlistnej. Tak po prostu uważam, że śliczne są

Każda opinia bezcenna Dzięki Marta
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies