Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród ponad miarę - czyli trudne początki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród ponad miarę - czyli trudne początki

Roocika 19:36, 08 paź 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
ajka napisał(a)


Którą? Dwie kupiłam


Tą wyprowadzoną na drzewko

Edit. Druga też fajna ale ta wyjątkowa.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
ajka 20:22, 08 paź 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4001
Roocika napisał(a)


Tą wyprowadzoną na drzewko

Edit. Druga też fajna ale ta wyjątkowa.


Masz rację, nie dość, że ładnie uformowana to jeszcze kolor daje po oczach Uwielbiam naszą szkółkę za takie okazje
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Magleska 20:45, 08 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18429
Ania świetne zakupy
jestem w szoku ile zmian u Ciebie -oczywiście na plus masz piękny ogród

przyznaję się bez bicia ,że w większości to tylko fotki nadrobiłam ,ale gdzies mi przemknął post o planowanym nowym kółku chyba na froncie ? tylko nie doczytałam ,czy to na razie plan ,czy coś mi się pomieszało

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Agatorek 21:06, 08 paź 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13199
Faktycznie bardzo ładne te świdośliwy
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
ajka 21:26, 08 paź 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4001
Magleska napisał(a)
Ania świetne zakupy
jestem w szoku ile zmian u Ciebie -oczywiście na plus masz piękny ogród

przyznaję się bez bicia ,że w większości to tylko fotki nadrobiłam ,ale gdzies mi przemknął post o planowanym nowym kółku chyba na froncie ? tylko nie doczytałam ,czy to na razie plan ,czy coś mi się pomieszało



Dziękuję. Kółko już zaplanowane, znaczy sie kształt. Na razie przykryliśmy pod tą część trawnik by zgnił do wiosny, no i na wiosnę działamy.

https://www.ogrodowisko.pl/watek/8001-ogrod-ponad-miare-czyli-trudne-poczatki?page=231

____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Martka 23:06, 08 paź 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Piękne obie świdośliwy. Gratulacje, zakupy zacne.
Moja parocja też jest Persian Spire, to kolumnowa odmiana, zaczyna się właśnie przebarwiać na bordowo.
Magleska 07:16, 09 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18429
ajka napisał(a)


Dziękuję. Kółko już zaplanowane, znaczy sie kształt. Na razie przykryliśmy pod tą część trawnik by zgnił do wiosny, no i na wiosnę działamy.

https://www.ogrodowisko.pl/watek/8001-ogrod-ponad-miare-czyli-trudne-poczatki?page=231



Ania bardzo fajny pomysł

i narobiłaś smaka na swojskie wędzonki -mniam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
ElzbietaFranka 21:32, 09 paź 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13867
Aniu wyczytałam u Agnieszki Agatarek że chciałabyś posadzic róże bonici pod jakaś róża. Informuje, że bonica jak się dobrze zagospodarzy w ziemi potrafi wypuścić dosyć wysokie baty zakonczone pąkami nimi po że niej różami moje mają nawet po półtora metra w drugim rzucie kwitnienia.
Ostrzegam aby bonica nie przerosła róży którą chcesz posadzić.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 21:41, 09 paź 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13867
Ambrowiec są piękne już chciałam go wywalić bo kolorków nie miał opadał z liści zielonych. Ktoś mi doradził, że musisz go dużo podlewać bo to drzewo błotne.
Też tak od dwóch lat robię stoi nieraz w wodzie. I pięknie się przebarwia.

Jeżeli chodzi o klon sansed u mnie już się przebarwia. Jednak mam je 4 rok i nie za bardzo rosną nie przybierają na łodygach i nie wiem co robić. Przeważnie po dwóch latach w glebie, powinny już ruszyć a tu 5-10 cm góra.

Poza tym bardzo kolorowo z namysłem zrobione nasadzenia
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ajka 22:01, 09 paź 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4001
Martka napisał(a)
Piękne obie świdośliwy. Gratulacje, zakupy zacne.
Moja parocja też jest Persian Spire, to kolumnowa odmiana, zaczyna się właśnie przebarwiać na bordowo.


Martka, dopiero do mnie dotarło że to kolumnowa odmiana. Kupowałam ja ze względu na kolor liści i pamiętam, że sprzedającą nie umiała dużo powiedzieć o tej odmianie. Może i dobrze ze kolumnowa, bo perukowiec rośnie szeroko
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies