Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród ponad miarę - czyli trudne początki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród ponad miarę - czyli trudne początki

Agatorek 14:50, 23 paź 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Hmm ciekawe co tak kopie. U mnie nie miałabym wątpliwości , tylko dziury bywają większe. Na szczęście na trawie najczęściej.

Ambrowiec ślicznie przebarwiony . Ciekawa jestem jeszcze platana, jak teraz wygląda.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
ajka 13:41, 24 paź 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
Martka nie kojarzę bym kupowała ambrowiec kolumnowy, ale w sumie tak rośnie jakby był. Ta szkółka gdzie go kupowaliśmy mogła wprowadzić nas w błąd.

Agatorek platana w sumie nie ma co pokazywać, bardzo powoli wchodzi w żółć. Ale obawiam się, że prędzej mu wszystkie liście opadną niż do tego dojdzie. Tak samo graby. Zrobię mu zdjęcie przy okazji.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
olciamanolcia 13:47, 24 paź 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7055
ajka napisał(a)
Ambrowiec



O i Twój pięknie wybarwiony . Powiedz mi czy Ty go nawozisz? W jakiej ziemi rośnie u Was?
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Kawa 14:35, 24 paź 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
pięknie się u Ciebie zrobiło!
szacun za ogrom pracy!!

zdrowia życzę
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
ajka 21:08, 26 paź 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
olciamanolcia napisał(a)


O i Twój pięknie wybarwiony . Powiedz mi czy Ty go nawozisz? W jakiej ziemi rośnie u Was?


Na wiosnę wszystkie rośliny zasilam jakimś nawozem uniwersalnym typu azofoska, oczywiście kwasoluby innym. Co do ziemi to u nas jest ciężka i żyzna gleba, długo trzymająca wilgoć.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 21:11, 26 paź 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
Kawa napisał(a)
pięknie się u Ciebie zrobiło!
szacun za ogrom pracy!!

zdrowia życzę


Dziękuję, czuję się dużo lepiej. Wczoraj ściągnięto mi płytkę nazębną, jutro ściągają szwy. Przeszłam z płynów na papki. Przez te dwa tygodnie schudłam już 2,5kg. Najważniejsze, że ból głowy i szczęki już mi tak nie dokucza.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 21:17, 26 paź 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
Wszystkie szałwie spod róż przesadzone już na tyły ogrodu.

Dziś była piękna pogoda, mój mąż się postarał i posadził na miejsce szałwi nowo zakupione róże white fairy. Bardzo cieszy mnie ten porządek na rabacie.





Przy okazji pokaże wam moja różę Chopin. Straszny potwór z niej urósł. Niestety ona cały czas bardzo słabo kwitnie i wciąż łapie mączniaka.

____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Nowa12 21:21, 26 paź 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Też jeszcze działasz jak widać. Pogoda sprzyja jakby nie patrzeć. Czyli same róże będziesz mieć obok siebie?
Chopin ma piękny kolor ale chyba nie jesteś z niego zadowolona.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
ajka 21:29, 26 paź 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
Nowa12 napisał(a)
Też jeszcze działasz jak widać. Pogoda sprzyja jakby nie patrzeć. Czyli same róże będziesz mieć obok siebie?
Chopin ma piękny kolor ale chyba nie jesteś z niego zadowolona.


Ach, te szałwie to koniecznie chciałam ogarnąć w tym roku, bo przekwitłe okropnie wyglądały na frontowej.
I faktycznie po tej stronie będę miała 3 róże teraz: Pomponella, White Fairy i Chopin. I nawet mi się teraz ten pomysł podoba. Przede wszystkim dlatego, że róże są cały czas zielone, a Pomponella i Fairy bardzo długo kwitną i wcześnie startują.

Mam nadzieję, że Chopin z czasem też się zadomowi i zacznie kwitnąć jak trzeba.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
MartaCho 22:41, 26 paź 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
Pięknie ta różanka się prezentuje! Będzie cudnie w kolejnym sezonie wszystko kwitnąć!
Szybkiego powrotu do zdrówka życzę- niech się goi!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies