Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bylinowa łąka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bylinowa łąka

Milka 08:09, 03 mar 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Wiosna idzie, bo plany spotkaniowe, zatem na bylinowej będzie się dziać
Pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gosialuk 09:07, 03 mar 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Witaj.
Plany są, zobaczymy jak wszystko się uda. Przez pogodę, to siedzę przed kompem i roślinki w szkółkach oglądam. Potem chciejstwa się mnożą, a wcale ich na ten rok nie planowałam. Jakby wiosna już była, to przynajmniej na działce mogłabym się wyżyć.
Wczoraj dokupiłam kolejne 2 piwonie, a tylko po nasionka poszłam.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
koliber 09:22, 03 mar 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Ja też jeżdżę tylko po jedną rzecz, a kończy się to zawsze - wiecie jak hihihi...
____________________
Zielona przestrzeń
sylwia_slomc... 23:06, 03 mar 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81850
Gosialuk napisał(a)
Witaj.
Plany są, zobaczymy jak wszystko się uda. Przez pogodę, to siedzę przed kompem i roślinki w szkółkach oglądam. Potem chciejstwa się mnożą, a wcale ich na ten rok nie planowałam. Jakby wiosna już była, to przynajmniej na działce mogłabym się wyżyć.
Wczoraj dokupiłam kolejne 2 piwonie, a tylko po nasionka poszłam.

Piwonie sa świetne bo wiele lat w tym samym miejscu mogą rosnąć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ElzbietaFranka 21:36, 05 mar 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Dzisiaj też wyruszyłam na spacer po marketach już wiosna pachnie, róże i inne byliny kuszą to też kupiłam. Nie da rady się oprzeć.
Odmiany róż obstrykalam i za chwilę będę zaglądać co to za odmiany. Bardzo tanie po 5 zł. Nieraz takie tanie markety hurtem zamawiają więc tanie.
U nas też dzisiaj bo na plusie dosyć ładnie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Gosialuk 22:47, 05 mar 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Ja też już róże widziałam, ale na szczęście jeszcze nie złapałam bakcyla różanego. Wybieram się za tydzień na targi ogrodnicze i mam nadzieję, że tam coś upoluję ciekawego. Dobrze, że temperatury bardziej wiosenne się robią, bo jak wstaję rano, słoneczko świeci, ptaszki ćwierkają to już na ten śnieg patrzeć nie mogę.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
sylwia_slomc... 23:25, 05 mar 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81850
ElzbietaFranka napisał(a)
Dzisiaj też wyruszyłam na spacer po marketach już wiosna pachnie, róże i inne byliny kuszą to też kupiłam. Nie da rady się oprzeć.
Odmiany róż obstrykalam i za chwilę będę zaglądać co to za odmiany. Bardzo tanie po 5 zł. Nieraz takie tanie markety hurtem zamawiają więc tanie.
U nas też dzisiaj bo na plusie dosyć ładnie.

Ja zawsze takie kupuję i sadzę, wszystkie mi się przyjęły do tej pory, a potem się okazało, że one bardzo rasowe
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
koliber 18:48, 10 mar 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Gosia - dziękuję za dzisiaj Pozdrawiam gorąco
____________________
Zielona przestrzeń
Piotr_ 21:54, 10 mar 2018


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Witaj fajne było się zobaczyć
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Gosialuk 22:21, 10 mar 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Też się cieszę, że was poznałam na żywo. Mam nadzieję, że dobre tradycje będziemy podtrzymywać i spotykać się w miłym gronie jeszcze nie raz.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies