Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 00:21, 22 mar 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8153
Gosialuk napisał(a)
Właśnie warzywnik chciałam bardzo pochwalić. Wzorowo przygotowany.
Dobrze mieć ręce i głowę czymś zająć, żeby nie zwariować.

O tak!!!Złe,smutne myśli potrafią niszczyć.Dlatego cieszmy się z drobiazgów i wierzmy w lepsze jutro,powtarzam to sobie ciągle...żyjmy nadzieją!

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anabuko1 07:36, 22 mar 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
anpi napisał(a)

Próbuję jak zwykle cieszyć się tymi wszystkimi drobiazgami, ale one w obecnej sytuacji korono-wirusowej jaka nas otacza, jakoś straciły na wartości
Ale ze wszystkich sił staram się nie martwić na zapas i zająć się czymś,bo bez pracy(której nie mam przez to zagrożenie wirusem)czasu jest więcej.Może choć dom i ogród na tym skorzysta.Wiosna nic sobie z tego wszystkiego nie robi i pięknie się rozwija

Zaczęłam przygotowywać warzywniak, może trzeba w tym roku powiększyć?

Ślicznosci te twoje ciemierniki. A i cuchnacy ładna kepe stworzył.
Warzywnik suuper już przygotowany.
Mój jeszcze nie. Sialas już coś ?
Serweta kwiatowa świetna.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Ewa777 18:56, 22 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Kącik romantyczny bardzo uroczy
Piękne masz dodatki Szczególnie podoba mi się ta biała pergola
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
iwona_d 20:17, 22 mar 2020

Dołączył: 05 sty 2018
Posty: 216
Aniu ślicznie u Ciebie, widać że działasz. Ja też u siebie powoli zmieniam żeby choć na chwilę mieć odskocznię od tego wszystkiego. Jeszcze raz dziękuję za rozchodnika, ma się najlepiej ze wszystkich jakie mam. Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia jak to się skończy.
anpi 20:19, 22 mar 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8153
Aniu, jeszcze nic nie siałam w warzywniaku.Rosną tylko zimowe czosnki.
Miałam już pokuszenie by wysiać rzodkiewkę,ale się wstrzymałam...a teraz spadł śnieg
Muszę też posadzić truskawki, część przenieść na nowe miejsce i jeszcze trochę dokupić(jakoś!?)

Mam nadzieję, że mój ciemiernik od Grażynki już w przyszłym roku zakwitnie, bardzo się rozrósł
Ciemierniki, nie wszystkie jeszcze w pełni rozkwitły.A te nowe przesadziłam do większych donic i stoją na tarasie, czekają na jakieś roślinki do kompozycji.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 20:57, 22 mar 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8153
Ewa777 napisał(a)
Kącik romantyczny bardzo uroczy
Piękne masz dodatki Szczególnie podoba mi się ta biała pergola

Dzięki Ewuś Lubię wszelkie dodatki, cieszę się, że w ubiegłym sezonie udało mi się trochę nabyć, bo w tym trzeba będzie zrezygnować z wielu zachcianek z finansami może być cienko w związku z panującą sytuacją, ale cóż oby zdrówko było!
Dziś u mnie trochę inne widoczki, niż te na zdjęciu. Przęsła płotu zdjęte do malowania, ale bieli nie brak, bo wszystko pokryło się śniegiem


____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 21:16, 22 mar 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8153
iwona_d napisał(a)
Aniu ślicznie u Ciebie, widać że działasz. Ja też u siebie powoli zmieniam żeby choć na chwilę mieć odskocznię od tego wszystkiego. Jeszcze raz dziękuję za rozchodnika, ma się najlepiej ze wszystkich jakie mam. Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia jak to się skończy.

Do soboty działałam, bo w sobotę już było za zimno
Cieszę się, że rozchodnik ładnie rośnie.Czeka na Ciebie jeszcze sesleria. Myślałam, że przy okazji odbioru przesyłki Ci podrzucę( pod płot)Nic nie słychać o niej?


____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
iwona_d 21:18, 22 mar 2020

Dołączył: 05 sty 2018
Posty: 216
Aniu od kilku dniu staram się tam dodzwonić ale albo jest zajęte albo nikt nie odbiera. Jutro znowu spróbuję, bo to już trochę długo.
abiko 13:38, 23 mar 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Warzywniak przygotowany super. Romantycznie jak zwykle u Ciebie
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
anpi 22:01, 25 mar 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8153
iwona_d napisał(a)
Aniu od kilku dniu staram się tam dodzwonić ale albo jest zajęte albo nikt nie odbiera. Jutro znowu spróbuję, bo to już trochę długo.

Może wysłać im maila z zapytaniem? Bo dziewczyny później zamawiały i dostały już przesyłki.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies