Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 21:12, 29 mar 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
ElaS napisał(a)

Oj skuszę się na krokusiki. Tak cudnie u Ciebie wyglądają. Muszę tylko przemyśleć gdzie je posadzę.

Kuś się kuś, będziemy oglądać u Ciebie!Ja najchętniej bym je dała na wszystkie obwódki rabat
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
sylwia_slomc... 21:15, 29 mar 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
anpi napisał(a)
Dla porównania wstążka krokusowa 12 marca i obok ta sama 26 marca( bez żadnej ingerencji z mojej strony)

No jak bez ingerencji, a kto posadził Cudne te wstęgi krokusowe Aniu tak to prawda własny ogródek to teraz skarb nieoceniony Też mam plan ziemniaki posadzić
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anpi 21:35, 29 mar 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
basia3012 napisał(a)
Aniu, gratuluję 500.

Basiu, dziękuję, jakoś się pomalutku nazbierało...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anabuko1 21:44, 29 mar 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23478
Czytam że już nawet ziemniaki posadzone. No no sryciarze.
Mój eM tez już chciał sadzić. Ja to jeszcze powstrzymalam. Idą przymrozki. Trochę się obawiam. Juz po nich to i w warzyniku wysieje i może my te ziemniaki i dalie posadze .
Moje hiacynty rosną w gruncie i są w podobnym rozwoju.
Piękne ci się ubarwily krokuski.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anpi 23:38, 29 mar 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
sylwia_slomczewska napisał(a)

No jak bez ingerencji, a kto posadził Cudne te wstęgi krokusowe Aniu tak to prawda własny ogródek to teraz skarb nieoceniony Też mam plan ziemniaki posadzić

Chodziło mi oto, że już nic nie przesadzałam i nie dosadzałam, a zmieniła się w wyglądzie

Sylwia, zmałpowałam po Tobie pomysł na pływające ciemierniki dlatego tą fotkę dedykuję Tobie
Szkoda, że jak rosną ich kwiaty nie są tak widoczne
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:16, 30 mar 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
Dzisiaj było tak przyjemnie pochodzić i posiedzieć w ogrodzie. Było +20st.C. Świat wkoło jest taki piękny...wszystko się rozwija, coraz bardziej zielono i kolorowo, ptaki świergolą, wiewiórki skaczą po drzewach, wszelkie bzyki się pobudziły, biedronek w bród i fruwa cudny limonkowy motylek! Aż się nie chce wierzyć, że szaleje śmiercionośny koronawirus On zatrzymał i zmienia tą część świata skonstruowaną przez człowieka ale też testuje naszą wiarę, nadzieję i miłość...tak myślę... Nie dajmy się lękowi i wierzmy w cud zatrzymania tej epidemii przez Stwórcę tej żywej części cudnego świata
Może to nie miejsce na takie przemyślenia, ale tak trudno się teraz od nich uwolnić...ja tu sobie chodzę, zachwycam się wiosną w ogrodzie... a inni zmagają się w walce o życie innych lub swoje...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
KasiaBawaria 08:20, 30 mar 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Piekna dekoracja
____________________
Zapraszam na kawe
Magleska 08:24, 30 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
Aniu śliczna dekoracja
…...sytuacja jest bardzo stresująca …...niestety ….. dlatego szukajmy piękna w przyrodzie …..
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Dorota123 12:48, 30 mar 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Piękną masz kolekcję ciemierników, a przemyślenia w dzisiejszych czasach chyba większość ma.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Ewa777 15:46, 30 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18398
Aniu, bardzo mi się podoba ta wstęga krokusów. Może to i lepiej, że w różnym tempie rozwijają się, bo wtedy masz ciągle zmiany (tym razem kolorystyczne).
Piękna kolekcja ciemierników. Super pomysł z takim wyeksponowaniem ich, bo ciężko podziwiać te kwiaty, gdy mają ciągle zwieszone główki.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies