Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

Urszulla 13:37, 27 kwi 2023


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
anpi napisał(a)

U Ciebie to dopiero obrzary do ogarnięcia, podziwiam jak ktoś ma( tworzy) taki wielki ogród. Dla mnie taki malutki jak mój doba za krótka (jeszcze przy aktualnych obowiązkach poza ogrodowych). Rzadko mam czas z Wami tu pogadać, choć chciałabym.



Gratuluję ukończenia prac koła i zakola mnie porywają, idealnie dopracowane
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
basia3012 18:05, 01 maj 2023


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9547
Aniu, wyszło super. Perfekcja w placyku, trawniku, ścieżce, wszędzie.
Teraz co? Odpoczynek?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
anabuko1 08:54, 07 maj 2023


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
anpi napisał(a)

U Ciebie to dopiero obrzary do ogarnięcia, podziwiam jak ktoś ma( tworzy) taki wielki ogród. Dla mnie taki malutki jak mój doba za krótka (jeszcze przy aktualnych obowiązkach poza ogrodowych). Rzadko mam czas z Wami tu pogadać, choć chciałabym.


Anusia witaj
Co ha widzę, nowy placyk zrobiłaś.
No pięknie wyszedł.
Ach od razu tylko przysiąść z kawą i podelektowac się pięknymi rabatami i roślinkami.
Brawo, wszystko pięknie się prezentuje.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Anda 10:08, 07 maj 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
anpi napisał(a)

Czyli lubimy to samo
Placyk gotowy. Teraz tylko po deszczu go zamieść, bo wypłukało się trochę piasku. Najważniejsze, że skończyłam przed deszczem i akurat trochę związało przez noc poprzednią, wczoraj był delikatny deszczyk, więc nie wymyło zaprawy. A dopiero na minoną noc porządnie się rozpadało i dziś rano. Z czego też się cieszę , bo nawóz wsiąka w rabaty Jak tylko przestało padać wyniosłam stolik z krzesełkami, który od zeszłego roku czekał na placyk Na razie przymiarki w którym miejscu będzie satał. Choć podejrzewam , że będzie stał w różnych miejscach placyku, bo ja lubię przemeblowywać
Dobrze, że będzie kilka dni wolnych to zajmę się rabatami przy placyku, będzie kilka korekt nasadzeń i kilka nowości



Pięknie romantycznie Bardzo ładnie łączysz ze sobą elementy architektoniczne i roślinne. Cudnie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Urszulla 12:43, 07 maj 2023


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
anpi napisał(a)
Nie wiem jak to robicie, że robicie i jeszcze relacje na bieżąco wstawiacie. Nie mówiąc, że efekty spektakularne!
I jeszcze odwiedziny z komentarzami u innych... Owszem bywnęłam, widziałam, ale nie wszędzie coś miałam siłę napisać
Ostatnie dni minęły mi na układaniu kostki granitowej( z tego co widziałam to nie tylko mi!) Jeszcze nie skończone na tip top, ale ciut pokażę. Zdjęć w trakcie prawie nie robiłam, bo czas mnie gonił(inne obowiązki), układałam nawet wieczorem przy świetle


Dokonczyłam scieżki układając kostki granitowej w miejsca na nie zostawione i zasypałam samym piaskiem by ewentualnie móc wymieniać cegłę. Placyk zaś będzie jeszcze zasypany podsypką cementowo piaskową.


Pewnie nie myślałaś nigdy że z małego założenia powstanie tak duża architektura. Świetnie zrobione najpierw trzeba mieć wizję, dużo musiałaś oglądać inspiracji?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
anpi 20:51, 07 maj 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8191
Rumianka napisał(a)

Aniu, realizacja okrągłego zakątka baaardzo sympatyczna, jest bardzo klimatycznie...Kwiecia w ogrodzie dostatek, kolorowo, wesoło wiosennie, czego chcieć więcej. Jeszcze tylko zapytam, czy Twoja kocia też czeka na majowe grillowanie, coprawda nie na tacce , jak kocia Magary, lecz na murku...



Niektórzy stawiają sobie figurki lwów na murku, ja nie muszę...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Alija 21:02, 07 maj 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Aniu, gartuluję zakończenia prac, placyk wspaniały. Podziwiam piękną architekturę w Twoim ogrodzie, ścieżki, mebelki,
ozdoby i wspaniałe rośliny. Wszystko masz takie dopracowane, dopieszczone, ślicznie po prostu.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
anpi 21:48, 07 maj 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8191
Makao napisał(a)
Placyk wygląda genialnie. I meble pasują tam jak świetnie.

Dziękuję Próbuję teraz aranżować okolicę, aby wszystko jakoś grało ze sobą. Na pewno w przyszłym roku uspokoję kolorystykę wiosennych tulipanów w rabacie przy białym płotku. Przy tej wszechobecnej bieli architektury dają po oczach!






____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 21:55, 07 maj 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8191
Urszulla napisał(a)


Pięknie tą wiosnę masz urządzoną

Ula, u mnie w tym sezonie miejscami kolorystyka nieokiełznana, Ale fakt bardzo kwitnąca





____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 21:58, 07 maj 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8191



____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies