Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 21:54, 19 kwi 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8152





To nie wszystkie w domu i jeszcze kwiatki w tunelu...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Anda 11:51, 21 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33447
Wow, jakie cudne parapety Szczękę zgubiłam
Warzywniczek pierwsza klasa. Roślinki bardzo dorodne, widać dobrą rękę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Makao 21:49, 22 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4086
To mnie zastrzeliłaś tą ilością wschodów. Gdzie to upchniesz?
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Alija 21:59, 22 kwi 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8756
Aniu, jestem pod wrażeniem Twojego warzywnika, pięknie wszystko już rośnie, super.
No i jeszcze tyle dobra na parapetach. Podziwiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
mirkaka 05:19, 23 kwi 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
anpi napisał(a)

Sama nie mogę się na niego napatrzeć Bardzo się cieszę z tego porządku jaki wprowadziły te obrzeża. Jeszcze w koło trochę do ogarnięcia mamy. Szczególnie chciałabym jakoś zapanować nad okolicą kompostowej pryzmy, ale kiedy ja tam dotrę, jak tyle ważniejszych rzeczy do zrobienia?
Nie mówiąc już że w domu i tunelu czeka srylion doniczek do wysadzenia z wysiewami i daliami. Nie wiem skąd mi się wzięło 89 pomidorów, 74 papryki, 130 zatrwianów , ponad 40 szałwi omączonych, jeszcze pory, dostane kapusty, kalarepki , gomfenie i coś jeszcze... A wydawało mi się, że tak niedużo w tym roku wysiałam!
Madziu, to nie byłby dobry pomysł gdybym mieszkała blisko Was, zbyt kuszące są zasoby w waszych szkółkach. Poszłabym z torbami dosłownie i w przenośni!
Już lepiej gdybyś Ty mieszkała bliżej mnie, byśmy mogły się częściej odwiedzać
Buziaki

Tak wyglądają moje parapety:



Wspaniałe te parapety, ogromne ilości wszelkiego dobra, będziesz pomidory i papryki sadzić tylko pod folią ? Masz cudowny warzywnik, zazdroszczę Z czego są te obrzeża?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Magleska 06:29, 23 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Parapety masz boskie
ja też mam sporo wysiewów do posadzenia -w tym najwięcej kwiatów jednorocznych -miałam ze 2 skrzynie przeznaczyć na kwiat cięty ,ale niestety nie mam miejsca ,zostały mi tylko 2 puste -jedna na ogórki ,druga na cukinie -no sama nie wiem ,gdzie teraz te kwiatki (głównie astry i cynie ,na kosmosy cytrynowe mam pomysł )posadzić .

Z pryzmą kompostową kiedyś też zrobisz ład

ps powinniśmy wybrać jeden region Polski do tego mieszkania -ale ciężko się zdecydować który -bo każda strona ma swój urok

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Agnieszka_Z 14:05, 23 kwi 2024


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 416
anpi napisał(a)
.

Aniu, co robisz, że masz tak piękne sadzonki? Moje wysiane jakoś 20 marca, nadal małe. Niektóre mają 10 cm, wczoraj pierwszy raz podlałam je biohumusem.
____________________
Agnieszka (lubelskie) - Boso Przez Ogródek
anpi 18:16, 23 kwi 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8152
Anda napisał(a)
Wow, jakie cudne parapety Szczękę zgubiłam
Warzywniczek pierwsza klasa. Roślinki bardzo dorodne, widać dobrą rękę

Jak zwykle trochę przesadziłam z ilością. Ale wszystkie wzeszły siane te " na wszelki wypadek"
Na warzywniaku nie mniej kwiatów niż warzyw, ale wystarczy
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 18:19, 23 kwi 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8152
Makao napisał(a)
To mnie zastrzeliłaś tą ilością wschodów. Gdzie to upchniesz?

Mnie wschody też zastrzeliły swoją iloscią! Gdzie upchnę? No jeszcze nie wiem!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 18:27, 23 kwi 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8152
Alija napisał(a)
Aniu, jestem pod wrażeniem Twojego warzywnika, pięknie wszystko już rośnie, super.
No i jeszcze tyle dobra na parapetach. Podziwiam.

Coś mi nie wschodzi marchew. Siałam w dwóch terminach różną. Ale nie zapisałam kiedy dokładnie.
Parapety zastawione. Niech się ociepla, bo chciałabym to już wynieść do tunelu, ale nie chcę mi się tam bawić w dogrzewanie. Choć dzisiejszej nocy zapliłam tam znicze, bo dalie kiełkują.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies