Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

popcorn 22:39, 24 mar 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki, Bożenko Zobaczymy Buziaki!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 23:52, 24 mar 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Karolina chyba cię myślami ściągnęłam do siebie bo właśnie planowałam poszukać twojego wątku w zaznaczonych i tu do ciebie zajrzeć
Lecę cofnąć się trochę i poczytać co u ciebie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:07, 25 mar 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
No i już jestem na bieżąco. I cieszę się razem z tobą, że sprawa się posuwa do przodu
Buziaki ,!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 00:38, 25 mar 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki, Gosia! Tak sobie dzisiaj o Was myślałam, brakuje mi spotkań z Wami! Tutaj posucha Buuu. Czekam na sezon, może byśmy sie zobaczyły gdzieś przy okazji, myślę o Opatówku, będziecie? No i potem sezon! A jesienią koniecznie do mnie? Może będzie chociaż prąd żeby herbate zrobić hehehe

buziaki!
____________________
Mój nowy ogródek
AniazUroczyska 00:51, 25 mar 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
popcorn napisał(a)


Brakuje mi jednak obornika, nikt nie ma bo wiosną rozrzucają u siebie buu. Trzeba było zamówić na jesień

Tylko co dać pod maliny???

W każdym razie idzie do przodu. Dziękuję że jesteście i trzymacie kciuki


Hej, Karolino, od dłuższego czasu bywam u Ciebie, podglądam i trzymam kciuki! Teraz też jestem na etapie poszukiwania obornika i też w znacznej części-pod maliny.
Masakra, żeby na wsi nie można było dostać odpowiedniego nawozu. Tak jak mówisz- rozrzucają u siebie, jak jest , to nieprzekompostowany, albo z kolei nie mają czasu na to , aby dowieźć.
popcorn 08:16, 25 mar 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cześć Ania! cieszę się że zaglądasz! Myślę ze czas założyć nowy wątek, bo i będzie o nowym, tutaj przecież ?

Cóż, jak nie znajdę obornika to dam trochę mączki rogowej, kupię coś w jakimś markecie, no i potem nawozy pójdą w ruch Jak mi się wszystko przejmie.

Póki co planuję w piątek wykopać maliny stąd i w sobotę sadzić. W piątek też mam odebrać projekty i pozwolenie i dobrze byłoby wypić wtedy kawę z kolegą budowlańcem. Ale czy się uda? Hmm zobaczymy. Najwyżej w poniedziałek lub wtorek, jeśli inaczej się nie uda.

No i potem trzeba pilnować tej działki, co sobotę pielenie, żeby mnie nie zjadł podagrycznik i inne chwasty. Pierwsze dwa miesiące pewnie, potem będzie lżej. Dam radę, oczywiście.

Miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 09:58, 25 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
popcorn napisał(a)
Dzięki, Gosia! Tak sobie dzisiaj o Was myślałam, brakuje mi spotkań z Wami! Tutaj posucha Buuu. Czekam na sezon, może byśmy sie zobaczyły gdzieś przy okazji, myślę o Opatówku, będziecie? No i potem sezon! A jesienią koniecznie do mnie? Może będzie chociaż prąd żeby herbate zrobić hehehe

buziaki!

Jaka posucha dopiero co w Jasionce tydzień temu spore spotkanie było
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:00, 25 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Pewnie, że dasz radę
Fajnie, że sadzenie się zaczyna
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 11:32, 25 mar 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
A ja nic nie wiedziałam, bu

Załatwiam obornik, hmmm. zobaczymy jak mi z tym pójdzie.

Też się cieszę, Sylwia! Kupa roboty, ale lubię jak coś się dzieje
____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 12:32, 25 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
popcorn napisał(a)
A ja nic nie wiedziałam, bu

Załatwiam obornik, hmmm. zobaczymy jak mi z tym pójdzie.

Też się cieszę, Sylwia! Kupa roboty, ale lubię jak coś się dzieje

Wątek spotkaniowy był otwarty, kto chciał mógł przybyć....nie Ty jedna przegapiłaś
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies