Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

tulucy 07:38, 03 kwi 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Podagrycznik to zajęcie dla Kopciuszka niestety. Kciuki
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
popcorn 07:52, 03 kwi 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Gosia, to jest przejechane glebogryzarką, kawałki są max 10 cm haha. Liści jeszzce nie było, same kłącza. Nie ma tego tak dużo, póki co, to nie była część porośnięta samym podagrycznikiem.

Dzięki, Łucja! Będziemy walczyć
____________________
Mój nowy ogródek
nicol21 08:02, 03 kwi 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
Podagrycznika współczuję, ale jesteś zacięta to i on w koncu się podda!
Super że fundamenty tuż tuż, a potem to już zleci i wykonczeniówka będzie śmiegiem
Fajnie że masz dobrego dostawcę qpy też bym chciała takiego mieć.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
popcorn 10:03, 03 kwi 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Haha Dostawcą kupy są dwa koniki, na których młoda pewnie będzie jeździć jak już się tam przeprowadzimy. Może nawet ja też na nich będę jeździć Z tą panią to się pewnie zaprzyjaźnimy, od razu ją polubiłam. Miała dość życia w mieście więc kupili kawałek ziemi tam, dwa konie i sobie dojeżdżają do pracy, a po pracy mają wiejskie sielskie życie.

A póki co jedziemy z Krysią i Jolką w wakacje nad Balaton Porobiłam rezerwacje, tani lot i fru Ale się cieszę! Sprawdzona ogrodowiskowa ekipa I Węgrzy dobre wino mają hahaha to będzie fajny tydzień

Buziaki!
____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 10:07, 03 kwi 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
No proszę jak się pięknie wszystko zaczęło układać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Pszczelarnia 10:55, 03 kwi 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Karolcia, 3 lata pielenia. I sytuacja opanowana. Ale on nie rósł w bylinach tylko pod dereniami, łatwiej zapanować i wyrwać, odkopać.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
popcorn 11:04, 03 kwi 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Sylwia, tfu tfu!

Ewo, dzięki! Mój w bylinach tutaj mnie przerastał, masakra! W końcu wykopałam wszystkie hosty, wygrzebałam świństwo spomiędzy ich korzeni, przeryłam całośc wykopując kawałki. I na razie jest go sporo mniej ale nadal wyłazi. Zobaczymy jak będzie na działce, na szzcęście było go tam mniej. Akurat w tym miejscu

PS jakie derenie najlepsze na czerwone pędy, ale żeby ładnie tez wyglądały w lecie? Elegantissima? Co roku je tniesz przy ziemi żeby odrastały? Dzięki
____________________
Mój nowy ogródek
Pszczelarnia 11:26, 03 kwi 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
popcorn napisał(a)
Sylwia, tfu tfu!

Ewo, dzięki! Mój w bylinach tutaj mnie przerastał, masakra! W końcu wykopałam wszystkie hosty, wygrzebałam świństwo spomiędzy ich korzeni, przeryłam całośc wykopując kawałki. I na razie jest go sporo mniej ale nadal wyłazi. Zobaczymy jak będzie na działce, na szzcęście było go tam mniej. Akurat w tym miejscu

PS jakie derenie najlepsze na czerwone pędy, ale żeby ładnie tez wyglądały w lecie? Elegantissima? Co roku je tniesz przy ziemi żeby odrastały? Dzięki


Co roku nie wytrzymają takiego ciecia. Tnę co 3 - 4 lata i nawożę po takim cięciu (i woda). 'Elegantissima' najładniejsza. I dereń świdwa 'Anny's Winter Orange' - pomarańczowe.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
popcorn 12:24, 03 kwi 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dziękuję! Zanotowałam Jeszcze miałam taki zielony który dostałam od Jankosi... Flaviramea. Masz? Boski był! Buuu
____________________
Mój nowy ogródek
Luteczka 11:19, 05 kwi 2019


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Karola trzymam kciuki i pozdrawiam serdecznie. Fajnie się u Ciebie dzieje
____________________
Ewa Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies