Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

sylwia_slomc... 22:09, 19 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81865
Poleciałam patzyć na moje szachownice perskie koło mostka, ale u mnie nic jeszcze nie widać, mam nadzieję, że cebula nie wygniła
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kociamama 07:23, 20 mar 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
Śliczna wiosna u Ciebie
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Waclaw 19:28, 20 mar 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
daszum napisał(a)
Wacku, czy jesteś zainteresowany patykami hortensji? Mam cały worek patyków Vanille Fraise i trochę patyków Lime Light. Dzisiaj ścinane.


Danusiu,
Dziękuję za patyczki. Na targach w Rzeszowie dostałem ich mnóstwo od Sylwii.

W tamtym roku też posadziłem sporo. Były to Polar Bear i White Snow. Te które się przyjęły posadziłem jesienią do gruntu. Ciekawy jestem czy na nowym miejscu, w gruncie się przyjmą. Teraz, wiosną przekonam się.

Te od Sylwii pomieszały mi się. Posadzę do donic. Zobaczę czy się przyjmą a później posadzę do gruntu. Najwyżej będę przesadzał.

Za deklaracje bardzo dziękuję.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 19:31, 20 mar 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Gosialuk napisał(a)
Wacku fajnie, że przyjechałeś do Rzeszowa. Czekam teraz na Wojsławice. Ciemierniki na pewno muszą się jeszcze rozrosnąć, by zachwycały jak te w Wojsławicach.


Z posadzonych 11 szt, jako tako przetrwały 4. Reszty szukałem dzisiaj. Te pozostałe marniutkie. Koleżanki wyjaśniły, że kwaśnej ziemi nie lubią. Podsypałem wapnem. Masz rację one też wymagają czasu.
Będę o nie walczył
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 19:42, 20 mar 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Dorota123 napisał(a)
W przedogródku pokazały się kolorki czyli wiosna u Ciebie już zagościła. Szachownice perskie wyglądają dość intrygująco, będę je obserwować u Ciebie. Sezon spotkaniowy też już rozpocząłeś. Fajnie ogląda się relacje ze spotkana.


Dorotko, dzisiaj znowu plewiłem. Trochę roślin odsłoniłem. Rzeczywiście szachownice wyglądają intrygująco.
Te spotkania są równie interesujące jak nasze ogrody. Kwiaty kwiatami ale to ludzie są interesujący najbardziej. Mówię tu o naszej braci ogrodowiskowej bo złych ludzi na świecie nie brakuje.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 19:43, 20 mar 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)
Poleciałam patzyć na moje szachownice perskie koło mostka, ale u mnie nic jeszcze nie widać, mam nadzieję, że cebula nie wygniła


Wyjdą, wyjdą. U Ciebie ziemia cięższa.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 19:45, 20 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81865
Coś wychodzi, ale jakby ciut obok, to nie wiem czy to one czy jeszcze coś innego tam mam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 19:45, 20 mar 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Kociamama napisał(a)
Śliczna wiosna u Ciebie


Dziękuję Aniu. Przyjemnie popatrzeć na kwitnące Tym bardziej jeśli na własnej grządce.
Pozdrawiam
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 20:27, 20 mar 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Moje ciemierniki
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 20:29, 20 mar 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
i białe

kolejny

Niestety te ciemne nie kwitną. Marniutkie. Nie wiem czy przeżyją. Podsypałem wapnem
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies