Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

sylwia_slomc... 22:15, 01 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Nacieszyłeś się rodzinką w komplecie? Śnieg trzeba by w górach pokazać, tam go pod dostatkiem
Wszystkiego dobrego w tym sezonie
Zastanawiające jest, że w obronie małży ekolodzy nie stają, a życie się kończy jakie by nie było dla uciechy człowieka, ciut to przykre...
Ale wyjazd superowy i nauka dla nas
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anabuko1 08:26, 06 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Zaglądam i pozdrawiam noworocznie
Wszystkiego najlepszego życzę
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Waclaw 16:23, 06 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
greg66 napisał(a)
Wacku dużo Zdrowia, Spokoju i samych Radosnych Dni dla Ciebie i całej Twojej rodzinki


Bardzo dziekuję Grześku.
Nie zaglądałem na O. ponieważ miałem całą chatę gości.

Tobie również życzę dobrego roku. Pomyślności w życiu osobistym, w pracy i radości w realizacji swoich pasji
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 16:28, 06 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
basia3012 napisał(a)
Święta, święta i po świętach. Samo życie.
Na rok 2020 życzę Wacku zdrowia i ciekawych podróży. Wszystkiego najlepszego.


Basiu, serdecznie dziękuję za życzenia,
Tobie i Twoim bliskim życzę dużo zdrowia i radości w spełnianiu marzeń
A co do podróży to już 17 lutego wylatujemy w kolejną
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 16:31, 06 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
AgataM napisał(a)
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla Ciebie i Twojej Rodziny


Bardzo dziękuję Agato
To takie miłe gdy ma się świadomość o istnieniu przyjaciół
Tobie, Twoim bliskim życzę zdrowia, radości i spełnienia wszystkich życzeń jakie Ci składano z okazji Świąt i Nowego Roku.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 16:36, 06 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Gosialuk napisał(a)
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Takie rodzinne święta są niezapomnianym przeżyciem. Oby ich było jak najwięcej.


Tak, Gosiu, rodzinne święta to zdarzenia na które bardzo czekam. W tym roku radość była podwójna bo obie córki z rodzinami zjechały do Polski i do mnie. Obym miał okazję jeszcze wiele takich świat przeżyć.

Tobie i Twoim bliskim życzę dużo dobrego zdrowia i okazji do radosnych spotkań. Wszystkiego najlepszego
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 16:45, 06 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)
Nacieszyłeś się rodzinką w komplecie? Śnieg trzeba by w górach pokazać, tam go pod dostatkiem
Wszystkiego dobrego w tym sezonie
Zastanawiające jest, że w obronie małży ekolodzy nie stają, a życie się kończy jakie by nie było dla uciechy człowieka, ciut to przykre...
Ale wyjazd superowy i nauka dla nas


Tak, Sylwio. Rodzinkę miałem w komplecie. Szkoda, że tak krótko bo właśnie odjechali.
Sezon narciarski rozpocząłem. Nie potrafię opisać wrażenia kiedy ośmioletnia wnuczka, która pierwszy raz widziała śnieg stanęła na nartach i w towarzystwie dziadziusia nauczyła się jeździć. Oczywiście niedoskonale ale jeździła z góry raz za razem i u podnóża wyciągu z radości wołała: "dziadziusiu jeszcze, jeszcze!".
W 2020 roku życzę Wam dalszej realizacji ogrodniczej pasji. Wielu radości w życiu osobistym i ogrodniczym. Zdrowia bo bez niego nie ma nic. I jeszcze życzę Wam aby już nigdy więcej nie dokuczały Wam żywioły
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 16:47, 06 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
anabuko1 napisał(a)
Zaglądam i pozdrawiam noworocznie
Wszystkiego najlepszego życzę

Dziękuję Aniu za życzenia.
Tobie i Twoim bliskim życzę spokoju, zdrowia i radości.
Spełnienia marzeń
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
kasiek 10:23, 12 sty 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
A gdzie sezon narciarski zacząłeś?
Piękne te słowa o nauce wnusiów, chyba to całkiem inne uczucie niz jak sie uczy własne dzieci.
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Waclaw 11:53, 12 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
kasiek napisał(a)
A gdzie sezon narciarski zacząłeś?
Piękne te słowa o nauce wnusiów, chyba to całkiem inne uczucie niz jak sie uczy własne dzieci.

Jeździmy w czeskie Jesieniki. W każdy zimowy weekend. Najczęściej do Ramzovej bo tam najwięcej śniegu.
Wczoraj pogoda znowu dopisała choć śniegu ledwo, ledwo. Na Czarnej Górze trochę więcej ale i narciarzy bardzo dużo bo to bardziej znany resort. W Wierchomli widziałem na zdjęciach pięknie przygotowany stok

Przebywanie z wnukami daje dużo więcej satysfakcji niż wychowywanie własnych dzieci. Spowodowane jest to tym, że wnuki to same przyjemności, radości i miłość. Obowiązki i trudy związane z wychowaniem pozostawiam rodzicom.
Rzadkie chwile z wnuczkami ( dzielę z drugimi dziadkami) - wyjątkowo celebruję.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies