Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

kasiek 12:24, 12 sty 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
O faktycznie widziałam na kamerkach - stok biały a dookoła wiosna Na weekend zawsze jest najwięcej ludzi dlatego my takich dni unikamy. Juz trzeci sezon jedziemy na 4 dni - od święta 3 króli do początku ferii - niesamowite jak jest wtedy pusto!
Piekne co napisałeś o wnukach, mam nadzieje że też się szczęśliwie doczekam Moja mam była babcią w wieku 47 lat - no to jeszcze 6 i zobaczymy co życie przyniesie ze sobą... może nowe życie ?
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Waclaw 19:49, 12 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Kasiu,
za takimi stokami tęsknię: ośnieżonymi, przygotowanymi, z pięknymi widokami.
W tygodniu jestem zmęczony i już nie chce mi się wieczorem jechać na nocną jazdę. Obiecuję sobie, że gdy spadnie sporo śniegu to w jakiś piątek pojedziemy z Agnieszką na noc szaleństw na stoku. A obecnie ... każda sobota na stoku
Wnuki są naszą miłością, radością, przyszłością. Co je spotka w życiu? Co przyniesie los? Jak zwykle pozostaje to zagadką. Tę zagadkę rozwiązuje los. Dzień po dniu.
Dzieci z naszego kręgu kulturowego są szczęśliwe ( poza nielicznymi wyjątkami potwierdzającymi regułę). Nie zawsze musi tak być. Córka powiedziała mi, jak często białe dzieci są obiektami porwań. Moje wnuczki są blondynkami o jasnej karnacji. Niepotrzebnie mi o tym powiedziała bo za każdym razem gdy lecą do mnie drżę o ich bezpieczeństwo.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 20:16, 12 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Waclaw napisał(a)


Tak, Sylwio. Rodzinkę miałem w komplecie. Szkoda, że tak krótko bo właśnie odjechali.
Sezon narciarski rozpocząłem. Nie potrafię opisać wrażenia kiedy ośmioletnia wnuczka, która pierwszy raz widziała śnieg stanęła na nartach i w towarzystwie dziadziusia nauczyła się jeździć. Oczywiście niedoskonale ale jeździła z góry raz za razem i u podnóża wyciągu z radości wołała: "dziadziusiu jeszcze, jeszcze!".
W 2020 roku życzę Wam dalszej realizacji ogrodniczej pasji. Wielu radości w życiu osobistym i ogrodniczym. Zdrowia bo bez niego nie ma nic. I jeszcze życzę Wam aby już nigdy więcej nie dokuczały Wam żywioły

Buziak za życzenia, oby się spełniłyDziadek pewnie pękał z dumy jak widział wnusię na nartach, ja bym pękała
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AgataM 20:31, 12 sty 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Waclaw napisał(a)


Bardzo dziękuję Agato
To takie miłe gdy ma się świadomość o istnieniu przyjaciół
Tobie, Twoim bliskim życzę zdrowia, radości i spełnienia wszystkich życzeń jakie Ci składano z okazji Świąt i Nowego Roku.


Bardzo serdecznie dziękuję za życzenia

Po Twoich wypowiedziach widać, że byłeś (w okresie świątecznym) i teraz najszczęśliwszym dziadzią na świecie. Życzę Ci, żeby takich dni było jak najwięcej
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
daszum 22:47, 12 sty 2020


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Czytając twoją wypowiedź o wnukach żałuję, że ja się jeszcze nie doczekałam i nadal wychowuję swoje dzieci zamiast rozpieszczać wnuki
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Waclaw 16:35, 13 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)

Buziak za życzenia, oby się spełniłyDziadek pewnie pękał z dumy jak widział wnusię na nartach, ja bym pękała


serce rosło a w oczach łzy ( chyba od wiatru te łzy?)
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 16:43, 13 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
AgataM napisał(a)


Bardzo serdecznie dziękuję za życzenia

Po Twoich wypowiedziach widać, że byłeś (w okresie świątecznym) i teraz najszczęśliwszym dziadzią na świecie. Życzę Ci, żeby takich dni było jak najwięcej


Dziękuję Agato
Tak, wnuki to szczęście. Tak bardzo cieszę się chwilami z nimi. Zazdroszczę Dorotce kreatywności w wyszukiwaniu i organizacji zabaw z wnukiem. Niestety, daleko mi do niej
Narty to taki dobry sposób na wspólne, aktywne spędzanie czasu. Ze starszymi wnuczkami ( mam ich trzy) już wkrótce bo w lutym jestem umówiony na narty w wysokich górach. Tam śniegu nie brakuje Już się cieszę i nie mogę doczekać
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 16:46, 13 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
daszum napisał(a)
Czytając twoją wypowiedź o wnukach żałuję, że ja się jeszcze nie doczekałam i nadal wychowuję swoje dzieci zamiast rozpieszczać wnuki


Danusiu,
kto czeka ten się doczeka. Będą i wnuki
A może pomóż nieco losowi?
Ja swojemu bratu znalazłem żonę gdy miał około 40 lat.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 18:04, 13 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Wacław przychodzę od Kasi.
Weź zrób szkic ogólny co gdzie się znajduje to nad tymi kształtami rabat i pomysłami coś posiedzimy i podumamy wspólnie Co Ty na to. W zimie jest całkiem sporo czasu wieczorami( lub nocą) można kombinować do woli, papier wszystko przyjmie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
roma2 18:47, 13 sty 2020


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Ja tylko, żeby napisać, że cudnie czyta sie Twoje posty, bo sie uwrażliwiłam nie tylko ogrodowo. Zostałam babcią!
____________________
Komendówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies