Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

sylwia_slomc... 18:14, 15 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Dobrze jest mieć różnorakie zainteresowania
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 18:19, 15 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dobrze jest mieć różnorakie zainteresowania


No, ja już taki "różnoraki" jestem.
Nie znoszę nudy.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
greg66 15:40, 16 sty 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Wacek u mnie dziś 15 stopni, czyżby wiosna?
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Waclaw 18:43, 16 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Miło mi, ze mnie odwiedziłeś. Do wiosny jeszcze trochę ale, wydaje mi się, zimy już nie będzie. Dni zbyt krótkie aby ogrodowo podziałać a weekendy poświęcam nartom.
Za to u Ciebie praca wre
Podziwiam i trochę zazdroszczę bo też bym chciał aby się coś działo. Muszę wybierać i wybieram narty bo wiosną nawet w górach śniegu nie będzie.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Gardenarium 19:03, 16 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
U nas prace ziemne na całego, wypożyczyliśmy wielką koparkę, a narty skądinąd przyjemne - są mi obce. Jakoś nie mogę się przekonać, może z powodu zastojałych kolan
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
greg66 19:49, 16 sty 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Wacku jak pisałem u siebie coś z tym drzewem musiałem zrobić, wiatry coraz silniejsze, lepiej chuchać na zimne

Ale u Ciebie Danusiu to prace już poważniejsze.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Waclaw 21:12, 16 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Gardenarium napisał(a)
U nas prace ziemne na całego, wypożyczyliśmy wielką koparkę, a narty skądinąd przyjemne - są mi obce. Jakoś nie mogę się przekonać, może z powodu zastojałych kolan


Bardzo mi miło, że sama Szefowa do mnie zajrzała
Ja jestem obecny na obu watkach i prace z koparką widziałem. Podziwiam rozmach. Imponującym jest zakładanie ogrodu na tak dużym terenie. Posadzenie tak dużej ilości sadzonek cisa tylko we dwójkę wprawiło mnie najpierw w osłupienie a następnie w podziw.
Ja na nartach nauczyłem się jeździć w wieku 60 lat dlatego wiem, że nigdy za późno na naukę.
Zamiłowanie do podróży mamy chyba wspólne. Nie mogę się tylko odważyć aby odwiedzić angielskie ogrody ( ach ten lewostronny ruch). Kiedy wjeżdżam na magic rondo to cierpnie mi skóra choć jestem jedynie pasażerem. Anitka pokazała tak piękne ogrody wokół Londynu!
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 21:14, 16 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
greg66 napisał(a)
Wacku jak pisałem u siebie coś z tym drzewem musiałem zrobić, wiatry coraz silniejsze, lepiej chuchać na zimne

Ale u Ciebie Danusiu to prace już poważniejsze.


Ja mam podobne obawy co do drzew. Zagrażają budynkowi ale niestety rosną na terenie gminnym a gmina nie kwapi się z ich usunięciem, mimo pism.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
daszum 20:33, 18 sty 2020


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4394
Przyjemnie wpaść w odwiedziny do sąsiada
Tyle tutaj gości i toczą się rozmowy na różne tematy
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
anabuko1 08:50, 19 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
Waclaw napisał(a)
Miło mi, ze mnie odwiedziłeś. Do wiosny jeszcze trochę ale, wydaje mi się, zimy już nie będzie. Dni zbyt krótkie aby ogrodowo podziałać a weekendy poświęcam nartom.
Za to u Ciebie praca wre
Podziwiam i trochę zazdroszczę bo też bym chciał aby się coś działo. Muszę wybierać i wybieram narty bo wiosną nawet w górach śniegu nie będzie.
Pozdrawiam serdecznie

W sumie to już tej zimy nie chcę.
Ale jak ma być to lepiej jak ona będzie teraz i w lutym.
A w marcu i kwietniu prawdziwa wiosna.
Fajnie ,że masz blisko śnieg i można z nartami spędzić czas.
Pozdrawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies