Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

Waclaw 19:26, 13 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)
Wacław przychodzę od Kasi.
Weź zrób szkic ogólny co gdzie się znajduje to nad tymi kształtami rabat i pomysłami coś posiedzimy i podumamy wspólnie Co Ty na to. W zimie jest całkiem sporo czasu wieczorami( lub nocą) można kombinować do woli, papier wszystko przyjmie



Zrobię szkic z wymiarami. Zdjęcia dorzucę.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 19:47, 13 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
roma2 napisał(a)
Ja tylko, żeby napisać, że cudnie czyta sie Twoje posty, bo sie uwrażliwiłam nie tylko ogrodowo. Zostałam babcią!


Gratuluję Babciu
To wspaniałe uczucie patrzeć na maleństwo a później jak rośnie.
Co do bajek to ja swoim wnusiom opowiadam bajki zmyślanki. Od dzieciństwa ( mojego)czytałem dużo bajek. W dawnych, dawnych czasach na wakacje wyjeżdżałem do drewnianego domu cioci. Tam, w stodole znalazłem zaczarowany kufer pełen książek z bajkami. Kufer był stary i zakurzony a w nim skarby. Chowałem się później na strychu pachnącym sianem i czytałem, czytałem, czytałem. Później to procentowało przy wychowywaniu moich dwóch córek a teraz wnucząt
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 20:12, 13 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Ale piękne wspomnienia
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gosialuk 20:18, 13 sty 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Na pewno. Czytanie procentuje prędzej czy później. Wiem z doświadczenia.

Ciekawe co tam wyrysujesz na planie? Moje plany rozmijały się później z rzeczywistością i w końcu przestałam rysować.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
roma2 20:29, 13 sty 2020


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Uśmiecham się, bo mój Tato opowiadał takie bajki zmyślanki swoim wnukom, czyli dzieciom moim i sióstr i brata. My, stare konie, potrafiliśmy gdzieś tam w nogach łóżka przycupnąć i razem z dziećmi słuchać bajek wymyślanych przez Tatę. Do dziś wspominamy i wspominamy bohaterów bajek: Jagódkę z długim "pszenicznym" warkoczem, czy chruściela schowanego w ogrodzie . Ja nie umiem wymyślać takich piękności. Mimo zamiłowania do czytania
____________________
Komendówka
Waclaw 16:53, 14 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ale piękne wspomnienia


To wspomnienia z dzieciństwa a im mam więcej lat tym te wspomnienia są bardziej kolorowe
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 16:56, 14 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Gosialuk napisał(a)
Na pewno. Czytanie procentuje prędzej czy później. Wiem z doświadczenia.

Ciekawe co tam wyrysujesz na planie? Moje plany rozmijały się później z rzeczywistością i w końcu przestałam rysować.


Najpierw z geoportalu "ściągnę" mapę z wymiarami a później porobię zdjęcia. Miałem już kilka pomysłów ale po czasie zarzuciłem ponieważ z jakiegoś powodu przestały mi odpowiadać.
Zobaczymy co się "wykluje"
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 17:02, 14 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
roma2 napisał(a)
Uśmiecham się, bo mój Tato opowiadał takie bajki zmyślanki swoim wnukom, czyli dzieciom moim i sióstr i brata. My, stare konie, potrafiliśmy gdzieś tam w nogach łóżka przycupnąć i razem z dziećmi słuchać bajek wymyślanych przez Tatę. Do dziś wspominamy i wspominamy bohaterów bajek: Jagódkę z długim "pszenicznym" warkoczem, czy chruściela schowanego w ogrodzie . Ja nie umiem wymyślać takich piękności. Mimo zamiłowania do czytania


Bujna wyobraźnia mnie nie opuszcza.
Szkoda, że nie daje podobnie znać przy projektowaniu ogrodu. Z tym mam naprawdę spory kłopot. Jednak jak Sylwia napisała: "to nad tymi kształtami rabat i pomysłami coś posiedzimy i podumamy wspólnie".
Może razem???
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sierotka 09:22, 15 sty 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Witaj Wacławie czytam i czytam a u Ciebie ruch ooooo
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Waclaw 17:51, 15 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Bogusiu,
u mnie właśnie zastój.
Nic się ogrodowo nie dzieje. Obsypałem róże kompostem. Na zimę zajmuję się kolejną pasją, zimową: nartami
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies