Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

greg66 21:20, 14 cze 2018


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Fajne roślinki zamówiłeś , a gdzie?

My byliśmy dziś z żoną tam gdzie zawsze kupujemy i znowu parę kwiatków przybyło. Żurawki też, już mamy ich sześć

Bobra to miał kiedyś mój szwagier i nic nie mógł z nim zrobić pomimo, że drzewa mu ścinał. Ale zaczęli budować drogę przez jego las i bobry wypłoszyli.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Waclaw 22:26, 14 cze 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
MartaKozak napisał(a)
Bardzo fajne roslinki zamowiles


dzięki Tobie
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
MartaKozak 22:32, 14 cze 2018


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
Waclaw 22:32, 14 cze 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
anabuko1 napisał(a)
Bobra to i ja nie chciałabym mieć na swojej działce.
Nowe zamówienie. .Nowe roślinki i nowe radości.
Fajna ta lista.
Jezowki i zurawki to ja też lubię


O jeżówkach myślałem od dawna. Podobały mi się "od zawsze". Sam się dziwię, że dotychczas ich nie miałem. Może na swe usprawiedliwienie: dopiero zaczynam.
A reszta ... tak już "poleciało"

Co do bobrów ( bo na pewno nie jest jeden), czekam na rozwój wypadków. Jeśli zaczną szkodzić - będę im utrudniał życie tak aby się wyniosły.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 22:40, 14 cze 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
greg66 napisał(a)
Fajne roślinki zamówiłeś , a gdzie?

My byliśmy dziś z żoną tam gdzie zawsze kupujemy i znowu parę kwiatków przybyło. Żurawki też, już mamy ich sześć

Bobra to miał kiedyś mój szwagier i nic nie mógł z nim zrobić pomimo, że drzewa mu ścinał. Ale zaczęli budować drogę przez jego las i bobry wypłoszyli.


Adres podam Ci na priv aby nie reklamować.
A gdzie Ty kupujesz? Może mam niedaleko?
Jak otrzymam te które zamówiłem też będę miał sześć. Chcę rozmnożyć bo lubię żurawki.

Obecności bobrów coraz bardziej się obawiam. Jutro jadę na działkę o 6 rano do plewienia. Ciekawy jestem czy coś nowego (związanego z bobrami) zastanę. Wysiana łączka coraz większa. Ciekawy jestem jak wygląda.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
AgataM 23:29, 15 cze 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Waclaw napisał(a)
Jeżówka purpurowa
Echinacea purpurea
"SECRET AFFAIR"

Jeżówka purpurowa
Echinacea purpurea
"RASPBERRY TRUFFLE"

Jeżówka purpurowa
Echinacea purpurea
"GREEN JEWEL".



Jeżówka to moja ulubiona bylina Nie musi być szlachetna ( pełna). Jest niezawodna i szybko się rozrasta.
Super zakupy zrobiłeś Ale będzie pięknie....
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Waclaw 22:05, 16 cze 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Jeżówki to rośliny które wielu, w tym i mi bardzo się podobają. To dlatego kupiłem kilka. Te pełne już były wykupione ale te które kupiłem też będą jaśniały na rabacie. Rabatę coraz bardziej zapełniam. chciałbym aby było pięknie ale na razie trochę chaotycznie sadzę bo doświadczenia brak. Nie szkodzi. Jest czas sadzenia, przyjdzie czas przesadzania
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Katkak 10:05, 17 cze 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Wacławie bardzo się cieszę, że udało nam się spotkać po raz kolejny. Było przesympatycznie. Zostawiam kilka zdjęć na pamiątkę i serdecznie zapraszam do Mojej Bajki. Mogę obiecać, że nogi mniej Was będą bolały niż w Szmaragdowej

____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 10:05, 17 cze 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Waclaw 10:49, 17 cze 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Mi dwa razy nie trzeba powtarzać i naszą wizytę na kawę masz jak w banku.
Nie wiem tylko kiedy bo w tamtych okolicach za często nie jestem. To dogadamy.
Kiedy Sylwia powiedziała mi że będziesz, dodatkowo cieszyłem się na spotkanie z Tobą.
Tak jak rozmawialiśmy w czasie spotkania, O. daje możliwość poznawania ludzi jednakowo zakręconych. Sympatycznych, To dlatego spotkania są takie miłe. Wszyscy się z nich cieszą. I niech tak zostanie na wieki, wieków amen ( to żartobliwie ale prawdziwie)
Za zdjęcia bardzo dziękuję. Sam nie robiłem bo nie mam dobrego aparatu więc go nawet nie zabieram ze sobą. Ty i Dorota zrobiłyście piękne ujęcia. Będę miał pamiątkę bo oczywiście wszystkie skopiuję do mojego pamiętnika
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies