Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miniaturowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Miniaturowy ogródek

Kasya 20:27, 17 wrz 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41813
GabiK napisał(a)
2 lipca - coraz więcej jeżówek:







piekna
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Ozz 22:40, 17 wrz 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Oho, to tylko 2 miechy do tyłu już jest!

Super Wasz ogródek wygląda. Zdaje się, że fajną rolę odgrywa to jednolite ogrodzenie - widać na nim pięknie rośliny, jest jednolicie... u nas tego trochę brak.

A obrzeża wymieniacie z jakiego powodu? Zmiana kształtu czy te plastikowe się ,,zużyły"?
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
nicol21 00:29, 18 wrz 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
O jak fajnie ze sa nowe zdjecia. A wiesz co bedzie jeszcze fajniejsze?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
GabiK 09:34, 18 wrz 2014

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Nicol, no co, co będzie fajniejsze?

Ozz, obrzeża wymieniliśmy ze względów estetycznych - aluminiowe lepiej wyglądają. Plastikowe dobrze się trzymały - poszły do mamy, ograniczyć jej nową rabatę.

Ze zdjęciami ruszę dalej, ale ostatnio u mnie intensywne życie.

Tydzień w Gruzji byliśmy, w piątek w nocy wróciliśmy, w sobotę wesele sąsiedzkie, na którym jak nigdy bawiliśmy się do 4 rano.
A od poniedziałku do dzisiaj malowanie tarasu do 1 w nocy.
Wpadł mi do głowy niezwykły pomysł na zmianę wyglądu tarasu, raz robotę zrobiliśmy, ze znaczącym wkładem dobrej duszy, a jak nas nie było, to Pan mający wykończyć taras wszystko zepsuł. I teraz robimy wszystko od nowa.
Już koniec, dzisiaj drobne poprawki, jutro ma znowu wykańczać.
Trzymajcie kciuki, bo jak znowu zepsuje, to się załamię, a jak zrobi, to pokażę. Mój kręgosłup nie wytrzyma kolejnych poprawek.

I zmywarka się zepsuła. Złośliwość rzeczy martwych.

Jutro ma być ognisko sąsiedzkie, a w sobotę impreza urodzinowa taty.


Coś szybko na spokojnie do komputera nie usiądę.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
bleebla 09:39, 18 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
nicol21 napisał(a)
O jak fajnie ze sa nowe zdjecia. A wiesz co bedzie jeszcze fajniejsze?


więcej fajnych zdjęć ???
____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 09:42, 18 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
GabiK napisał(a)
Nicol, no co, co będzie fajniejsze?

Ozz, obrzeża wymieniliśmy ze względów estetycznych - aluminiowe lepiej wyglądają. Plastikowe dobrze się trzymały - poszły do mamy, ograniczyć jej nową rabatę.

Ze zdjęciami ruszę dalej, ale ostatnio u mnie intensywne życie.

Tydzień w Gruzji byliśmy, w piątek w nocy wróciliśmy, w sobotę wesele sąsiedzkie, na którym jak nigdy bawiliśmy się do 4 rano.
A od poniedziałku do dzisiaj malowanie tarasu do 1 w nocy.
Wpadł mi do głowy niezwykły pomysł na zmianę wyglądu tarasu, raz robotę zrobiliśmy, ze znaczącym wkładem dobrej duszy, a jak nas nie było, to Pan mający wykończyć taras wszystko zepsuł. I teraz robimy wszystko od nowa.
Już koniec, dzisiaj drobne poprawki, jutro ma znowu wykańczać.
Trzymajcie kciuki, bo jak znowu zepsuje, to się załamię, a jak zrobi, to pokażę. Mój kręgosłup nie wytrzyma kolejnych poprawek.

I zmywarka się zepsuła. Złośliwość rzeczy martwych.

Jutro ma być ognisko sąsiedzkie, a w sobotę impreza urodzinowa taty.


Coś szybko na spokojnie do komputera nie usiądę.


GabiK trzymam kciuki za taras. Ciekawa jestem co wymyśliłaś. Na pewno wszytko będzie dobrze
Zmywarki zawsze się psują przed ważnymi wydarzeniami. Ot tak...
Pozdrawaim

ps. Z Gruzji też masz jakieś fajne zdjęcia? Będę czekać cierpliwie aż znajdziesz trochę wytchnienia i siądziesz z nami przed komputerem
____________________
Aga - Mała eLeczka
Sebek 09:49, 18 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
GabiK napisał(a)
Na tarasie drobne zakupy;




Rzeczywiście skromnie Tylko pół ogrodu byś tym wypełniła
Macham!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Ozz 11:42, 18 wrz 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Poczekamy cierpliwie

Dobrze, że się dzieje, byleby się działo dobrze My w tym roku jednak odpuściliśmy sobie Skandynawię, bo się nieco sytuacja zmieniła, ale może, może kiedyś...
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
GabiK 11:53, 18 wrz 2014

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Ozz, coś tajemnicza jesteś, i tak długo Cię u Ciebie też nie było.

Z serii dobrze się dzieje, to dzieje się przemeblowanie Laury pokoju.

Za to w jednej bardzo ważnej kwestii dzieje się bardzo, bardzo niedobrze. A właściwie przestaje się dziać, bo nie ma sensu. Została mi ostatnia szansa. I cztery operacje miałam po nic, się okazało.
To muszę się czymś zająć.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Ozz 13:03, 18 wrz 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
GabiK - ano tajemnicza

Jak chodzi o sprawy zdrowotne to potrafią dać w kość. Dobrze robisz, że masz zajęcie - zwłaszcza dla umysłu. Jakby co to mam paru lekarzy w rodzinie, co prawda tu na południu, ale dobrzy fachowcy i ludzie. Będę trzymać kciuki.
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies