Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miniaturowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Miniaturowy ogródek

Pszczelarnia 13:57, 01 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gabrysiu, dalej jesteście w świetnej ogrodowej formie. Laura .
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
gierczusia 17:03, 03 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
GabiK napisał(a)


Z serii dobrze się dzieje, to dzieje się przemeblowanie Laury pokoju.

Za to w jednej bardzo ważnej kwestii dzieje się bardzo, bardzo niedobrze. A właściwie przestaje się dziać, bo nie ma sensu. Została mi ostatnia szansa. I cztery operacje miałam po nic, się okazało.
.


Witaj w klubie .. Mnie teź pokopali w oczach tak dla zabawy chyba , bo z medycznego punktu widzenia było to baaardzo chybione..przykro czytać ,że i Ty masz podobne doświadczenie ...i to jeszcze 4 operacje..aaa....przerąbane .. Zdróweczka Ci życzę
I niech pokój Laurze wyjdzie śliczny
Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Mala_Mi 19:24, 03 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Skromne zakupy
Ale i tak najfajniejsze różowe donice
Przy przedpłociach ogrodowiska niedługo będą ustawione znaki z ograniczeniem prędkości .
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ela_z 19:34, 03 paź 2014


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
Przyslala mnie Danusia i dziewczyny do Ciebie zebym sobie na innego malucha popatrzyla.
Czy bedzie mi dane choc troche miec takie cudo

Zaznaczam, pozdrawiam i duzo zdrowia zycze

____________________
Ela - Mały ogródek Eli
GabiK 01:49, 04 paź 2014

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Hej, hej, dzięki że zaglądacie.
Pszczółko -
Ela - mojemu zdrowiu to nie zagraża, tylko Laura zostanie jedynaczką.
Anka - czy Ty wiesz, jak się musiałam powstrzymywać w Wojsławicach? I tak zakupy czekają na wsadzenie.

Witaj Elu Z. Cieszę się, że zostałam polecona. Na pewno niedługo będziesz miała śliczny ogródek. Fajnie, że masz tyle przedogródka.

Obiecuję, że niedługo wstawię trochę zdjęć. I muszę jesienne porobić.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Kasya 06:59, 04 paź 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41735
Tess napisał(a)


Padło moje imię
Jeśli Nowe Grocholice, to i całkiem niedaleko mnie. Chyba bliżej, niż Danusi.
I całkiem blisko Toszki.
Edytko, nie marudź, zakładaj wątek.



o...to i do mnie w miare niedaleko

GabiK, ja tez czekam niecierpliwie na zdjecia, bo chociaz niewiele sie odzywam to zaglądam tu regularnie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Agacia 08:18, 05 paź 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
____________________
~ W ogrodniczkach ~
nicol21 11:06, 05 paź 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Macham niedzielnie!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
popcorn 10:29, 06 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Gabi, pokaż posadzone zakupy? Jak tam ogródek teraz wygląda?
Wysiłków w kierunku prokreacyjnym współczuję
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
GabiK 13:30, 06 paź 2014

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Karola, nie wygląda. Tzn. wstyd pokazać. Zakupy nieposadzone.
W tygodniu już ciemno. A weekendy jakieś imprezowe ciągle.
W sobotę były urodziny małej sąsiadki, a po urodzinach after party u nas.
Dwanaścioro dorosłych i ósemka maluchów. Laury pokój i drugi wyglądał jak po tajfunie. Sami urzędowali na górze. Dobrze, że nam sypialni nie zdemolowali.
W niedzielę musiałam odpocząć. Ja niestety odpoczywam najlepiej nic nie robiąc. Jarek podłączył z powrotem ścianę wodną do prądu i zamontował nową lampę kulę. Teraz już tylko sadzenie roślinek i odchwaszczanie.
I nad cebulami myślę.

U nas w szkole niestety są mundurki. Wszyscy chodzą w jednakowych bluzkach. Nie podoba mi się to.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies