Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowo zakręcona.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowo zakręcona.

anbu 07:29, 02 kwi 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Magda nie pamiętam co ile moje sadziłam, musiałabym zmierzyć
Jak tutaj ostro debatowałyście z dziewczynami nad planami, to na pewno jest idealnie
____________________
Ania Ogród Ani :)
Zakrecona 08:32, 02 kwi 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Chyba wiem o czym myślałaś, pewnie o takim szpalerze, bo zanim one urosną, to trochę łysawo będzie

Ale ja nie chciałam tak bardzo się zacienić od południa, tylko trochę przysłonić od sąsiadów. Jak mi będzie mało, to podosadzam coś jeszcze
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Kasia_CS 20:47, 02 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ładne wisienki jak zmężnieją to będą pięknie się prezentować na froncie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Zakrecona 21:09, 02 kwi 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Hej Kasia! Cieszę się, że udało Ci się zajrzeć Wpadaj czasem na spokojnie, bo Ty bardziej zaawansowana jesteś, a ja ostro myślę
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Pszczelarnia 11:05, 03 kwi 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Bardzo mi się podoba. Lekko. Swobodnie. Jak nabiorą korony będą, każda z osobna, klejnotem.

Tylko (wiem z własnego doświadczenia) trzeba uważać, żeby potem (przy kolejnych dosadzeniach innych roślin) nie zmieniać poziomu ziemi, żeby nie okazało się, że wiśnie wsadzone za głęboko (ja tak miałam z magnolią - nie wiem, czy przeżyje, teraz się zorientowałam i ją odkopałam). Tzn. ziemię z dołków (jak dajemy jeszcze inną) zabierać z rabaty.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 11:08, 03 kwi 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
A cisy co ile są wsadzone?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
sylwik69 11:37, 03 kwi 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Widzę,że u Ciebie też wisienki na froncie moje są mniejsze i nie mają jeszcze pąków ani opalikowania.Jak zamierzasz im pomóc się ukorzenić?
Białe lub różowe hortensje pod nimi mi się marzą
Cisowy szpaler mega ale będzie pięknie!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Zakrecona 13:09, 03 kwi 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Pszczelarnia napisał(a)
A cisy co ile są wsadzone?


Z boku co 98 cm, a z przodu co 103 cm Tak nam wyszło, bo trzeba było z przodu taką studzienkę od odwodnienia jakoś ominąć.

A propos poziomów, to tez już widzę, że trzeba będzie uważać. Teraz jeszcze jest spulchnione, więc tym bardziej.
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Zakrecona 13:10, 03 kwi 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
sylwik69 napisał(a)
Widzę,że u Ciebie też wisienki na froncie moje są mniejsze i nie mają jeszcze pąków ani opalikowania.Jak zamierzasz im pomóc się ukorzenić?
Białe lub różowe hortensje pod nimi mi się marzą
Cisowy szpaler mega ale będzie pięknie!


Paliki są grube, bo wiśnie na ,,wywiewie". Mam ukorzeniacz, będę podlewać i czekać
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Pszczelarnia 14:05, 03 kwi 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Zakrecona napisał(a)


Paliki są grube, bo wiśnie na ,,wywiewie". Mam ukorzeniacz, będę podlewać i czekać


Magdo, ale nie przesadź z tym ukorzeniaczem. Ponieważ wszystko robicie tak dokładnie i na glanz, to "strach się bać". Wiśnie się wystraszą i bez ukorzeniacza dadzą radę pod taką profesjonalną opieką.


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies